reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

reklama
Kleo soczek pychotka... muszę sobie go kupić bo to faktycznie prawdziwa truskawa:tak::tak:

Co do przepisów to chyba tylko w szkole robiłam zgodnie z przepisami bo w końcu do gastronoma chodziłam...:happy: Teraz wszystko robię na oko. :-) No za wyjątkiem jakiś poważniejszych ciast;-)
 
jejku dziewczynki z tymi ziemniaczkami to normalnie rozpusta ale właśnie w końcu to warzywko no nie?:-):-D Jak to świetnie mieć w końcu na coś ochotę, z moim apetytem jeszcze do normy brakuje dlatego jak tylko ochotka na coś najdzie to musz ekorzystać tylko cholercia jak to jest że jem rzeczy których wcześńiej bym do ust nie wzięła bo oto jak pierogi ruskie to tak al uwaga z magą i ja nie mam pojęcia w ogóle skąd mi sie ta maga wzięła:rofl2:, albo placuszki ziemniaczane z cacykami, no ogólnie to ziemniaczki królują
 
U mnie od kilku dni króluje sałatka owocowa. Kiwi, pomarańcze, grejpfruty, winogrona, banany, gruszki, ananas- wszystko obrane ze skórek, pokrojone i schłodzone. Mówię Wam - ambrozja!:tak::tak::-)
 
a mi tak narobilyscie smaka tymi ziemniakami ze mi sie strasznie zachcialo plackow. Oczywiscie chcialam zagodnic do roboty mojego meza, ktory nie bez oporu, ale w koncu sie zgodzil mi dogodzic :no: No ale na tym sie skonczylo, potem zapal mu opadl i w koncu cwana bestia wprosil sie do swojej mamy na obiad. No i mialam te swoje placki tytlko ze u tesciowej :happy:
 
reklama
Ja sie tez pochwale :-) Moze komus smaka narobie... Dzisiaj u mnie kroluja golabki :tak: Juz za mna od tygodnia 'chodzily' i dzisiaj przyszedl czas na spelnianie zachcianek :-)
 
Do góry