reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

tak myslałam ze sie ustawi ogonek do tych paczków....:-D
a na faworka to i ja bym sie skusiła.........
 
reklama
z pączusia zrezygnowalam, ale faworki zakupione i zaraz je wciągnę popijając herbatką z miodem i cytrynką:-)
 
.. a ja po przeczytaniu ostatnich postów wyrwałam sie do sklepu i kupiłam ogromnego pączusia :) po raz pierwszy w tej ciąży nabrałam ochoty na cos słodkiego
...a to dzięki Wam - albo raczej przez Was :)))

Dzisiaj na obiadek będę miała prawdziwe domowej roboty pierogi (zamówiłam sobie u jednej gosposi i na dzisiaj mi zrobiła 20 szt. z kapuchą i 40 szt. z mięskiem) - ale będzie wyżera po pracy :)))) juz nie moge sie doczekać!
 
Ja dzis dojadam paczki weekendowe, mama nie mogla sie doczekac Tlustego czwartku i zostalam zmuszona do zarobienia drozdzowego:-)
 
O rany, Kasia!!!:eek: Trzeba było mi dać jakieś znaki dymne....:laugh2::laugh2:

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zrobić faworki w domku, tylko niech znajdę mój sprawdzony przepis, hmmm:confused::confused:
 
ja wczoraj i dzisiaj zafundowalam sobie z rana kawke (nie moglam sie powstrzymac) :baffled: mam z tego powodu okropne wyrzuty sumienia :baffled: wiem ze podobno z mlekiem mozna, ale jakos sie zestersowalam. :baffled:
 
ja wczoraj i dzisiaj zafundowalam sobie z rana kawke (nie moglam sie powstrzymac) :baffled: mam z tego powodu okropne wyrzuty sumienia :baffled: wiem ze podobno z mlekiem mozna, ale jakos sie zestersowalam. :baffled:

ale czym się zestresowałaś? przecież to nie była porcja kokainy popita szklanką whiskey:baffled::baffled:
Bez przesady z tą abstynencją kawową:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Muminko od jednej kawy napewno nic sie nie stało, dziewczyny pija normalnie jedną dziennie i wszystko jest ok... spokojnie;-)
 
Do góry