reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

mamaoli pisze:
z resztą bez dzieci bym sie nie ruszyła nigdzie na dłużej niż dzień :)
;D tak juz matki maja-zycze udanego wypoczynku
iwosz ja tez mialam do kina isc dzisaj...........z tesciowa 8) isc mialam
catherinka no to fajnie ze jakos w tej pracy no i ze czasem mozesz na BB posiedziec-tez fjnie-super dzielna mam z ciebie
aniam oj nie poradze nie poradze ja wszystko robie na slepo jak sie uda to sie uda-mezykowi balagan porobilam posciagalam se jakies programy i jakis wirusek chyba siedzi 8)
 
reklama
Ja jak poszlam do pracy miesiac po porodzie to na kazdej przerwie dzwonilam jak ogupiala myslalam ze dam rade tak isc poprostu do pracy ale nie napewno nie teraz.
Stwierdzilam ze musze zostac na wychowawczym ;)nie chce przegapic zadnej chwili bo teraz sa najpiekniejsze chwile Malenstwo zaczyna wszytsko poznawac itd itp
No ale ktos musi pracowac :)
 
a ja dziśbyłam wyrodną matką do kwadratu. zostawiłam Piotrka koleżance, która mieszka pod mamuchną i pojechałam na konie. Baśka zanosiła się od śmiechu jak mi opowiadała, jak sie teściowa zapowietrzyłą jak na klatce zobaczyła wychodzącą z mieszkania Baśkę z Piotrkiem na ręku BEZE MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja się wspaniale bawiłam na koniach, tylko Baśka się darła, że za dużo smsów pisałam z pytaniem jak Peter.  ;D a Peter też się bawił wysmienicie.
 
Aniam pisze:
Kinga- dzieki ze zauwazylas :) Masz dusze prawdziwego pedagoga- dbasz o motywacje podopiecznych :) chwali sie :)

To mi poradzcie dziewczyny jak to zdjecie tak ustawic zeby bylo wyrazniejsze a nie takie scisniete ? Jakos musze zmienic mu wymiary ale jak ???

Wymiary można zmienić w programie do oglądania zdjęć - jakiego używasz?



Konie - super sprawa, chętnie bym pojeździła.... :) Kiedyś trochę się w to bawiłam :)
 
catherinka, super, że jesteś w pracy, z nami... jeszcze tylko F i M brakuje Ci do kompletu... Podziwiam Cię i bede się uczyć, bo ja 4 września. brrrrr

AniuM, bez żartów tu ze mnie, please :)
 
Kinga, ale mi dałaś do myślenia ... tym "F i M" ... ;D Ale w końcu wymyśliłam! :laugh: Toż to moi cudowni mężczyźni! :D

P.S. Wybacz - to ta późna pora i do tego jeszcze obecność w pracy ;D
 
reklama
Catherinka: buziaki ogromniaste dla FILIPCIA z okazji 4-rech miesiączków!!!!! coby zaaaaaawsze był kochaniutki i dawał pospać po pracy!!!!!!!!!!
 
Do góry