reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a ja jestem zadowolonaj utro kończę 29 tydzień i modlę się dotrwać jak najdalej
w nocy miałam koszmary i co się z ledwością przełożyłam na drugi bok to mnie brzuch bolał i się spinał

oczywiście zadzwoniłam rano do gina a on powiedział że teraz bębenek najszybciej rośnie i jak się długo leży w jednej pozycji i wszystko się w takiej pozycji zastygnie to jak człowiek a raczej ciężarówka się przekłada to boli bo więzadła mają dużo do roboty i może ciągnąć mocno

oczywiście polecił nospę w razie potrzeby

o wcześniakch czytałam że już po 28 tygodniu z dzidzią nie ma problemu a ratują nawet takie od 26 tygodnia

też się boję


co do zatrucia wód płodowych to się zastanawiam nad moimposiewem bo wyszły mi nieliczne enterokoki w szyjce ale Ci co robili posiw w laboratorium mikrobiologii mówili że to może być bo one żyją w przedsionku pochwy i mogą się tam dalej przedostać mój lekarz mi nie kazał wogóle posoewu robić ale jak już to stwierdził to co w tym laboratorium

tylko co innego stwierdzila DR CERAN która chcaiąła mnie wqidzieć co tydzień w gabinecie (100 zł) wizyta + posiewy co ydzień 50zł i posiewy od mojego męża 100 zł

zaczęła mnie małpa straszyć ale chyba chciala kasę ze mnie ściągnąć niech się wali
 
reklama
Dziewczynki wpadłam tutaj tylko na chwilkę. Wlasnie skonczylam przygptowania w kuchni. Jeszcze tylko sernik sie piecze. Chyba nigdy tyle nie przygotowalam na Świeta co w tym roku :).
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Dużo ruchów małych człowieczków w te Świeta, rodzinnych Świąt i bogatego Mikołaja ;). No i oczywiście zdrowka, odpoczynku i smacznego jedzonka....
 
Monikag pamietasz jak obliczalysmy moj termin porodu????? wlasnie ostatnio bylam u lekarza i znow zaczela obliczac mi teramin na podstawie okresu i kola ginekologicznego i wpisala mid o karty ze termin mnam na 21 marca to ja juz nic nie kapuje;) a wczesniej obliczyla mi na 14 marca.A ja z toba obliczalam na 15 marca:) to tam o jeden dzien mogla sie pomylic pomyslalam z teraz wyszlo na 21 marca to ja zrobilam wielkie oczy:)dalej nie kapuje. ;)
 
Magusia dodaj sobie 10 dni od ostatniej miesiączki i termin marzec - powinno ci wyjść. Najdokładniejsze są obliczenia z 1 - szego trymestru ciąży z USG.
 
Agawa tylko ze wlasnie na podstawie USG nigdy mi nie robili i nie wiem czy w Anglii robia bo obecnie sie tu znajduje mam miec USG za tydzien ostatnie wiec zobacze ale na podtswie okresu to ja juz sama nie wiem postaram sie obliczyc albo znajde cos w necie. ??????????? hehe
 
Znająć życie to w anglii nie robią bo kasy nie mają. Jak miałam cyste na jajniku i robione usg w Anglii to nic nie widzieli a miałam wcześniej robione usg w polsce i była. potem był szpital i operacja i okazało sie że jest i ma 3,5 cm. Najlepiej dodać 10 dni do miesiączki. Jeszcze dochodzi pierwsza data ruchów płodu ale nie wiem jak to sie od niej liczy. Przechlapane :(
 
dziewczyny mam pytanie

ostatnio coraz częściej sikam w nocy masakra a poza tym cały czas mam uczucie mokrego

orientujecie sie jak to jest jak się sączą wody i wogóle

mam jakis schizy znowu coś sobie wymyśliłam

jakoś też więcej śłuzu mam
 
agao i bedziesz coraz częściecho chodziła do toalety...

śluz tez sie robi intensywniejszy, albo znowu jakieś delikatne zapalanie, albo drożdzę po antybiotyku - takie sa skutki uboczne...

nie sacza sie wody, na pewno!
 
reklama
Do góry