reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Aqua - strasznie mi smutno :( Ale wierzę mocno, że wszystko się ułoży, medycyna teraz potrafi zdziałać cuda. Trzymam kciuki.
 
Dziewczyny, pokopiowałam Wasze dobre słowa dla Agi i wysłałam jej smsami :tak: Pomyslałam, że będzie jej miło i oto odpowiedź, jaką dostałam:

Dziekuje z calego serducha - WSZYSTKIE JESTESCIE KOCHANE-to bardzo mile szczegolnie w takiej ciezkiej dla mnie chwili - wyniki mi sie poprawily wiec w pt beda nas operowac mamy okolo 50 procent szans -walcze- jak bedzie po to dam znac .jeszcze raz wielkie dzieki sle buziaczki
 
Jeju powiem wam szczerze ze ciagle mysle o Aqua i jej malenstwie.
Ja myslalam ze oni sa na podtrzymaniu a teraz widze ze jakas operacja:-(mozecie mi wyjasnic co to za operacja?bo kompletnie nie mam pojecia o co chodzi bylam 100% pewna ze Aqua jest na podtrzymaniu:zawstydzona/y:
Aqua silna jestes kochana bedzie wszytsko dobrze zobaczysz!
 
reklama
Matko jakie te zycie potrafi byc okrutne. Agua Trzymamy kciuki!!!! :*

A co do ząbków. Ja staram sie myć Kubie dwa razy dziennie rano i wieczorem. On najchetniej sam by je mył ale wiadomo że zrobi to niedokładnie. Wtedy włączam mu na You Tube filmiki jak dzieciaczi myją ząbki i problemów nie ma. A czasem jak juz i to nie pomoga to razem myjemy zęby. Pokazuje mu jak to robicna sobie a on szocztkuje ze hej. Zęby zdrowe, białe, zadnego nalatu nie widze, ale za jakis czas przejdziemy sie do dentysty. Jak w mame bedzie mial ząbki to będzie dobrze:laugh2:
 
Do góry