reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
hej dziewczyny
cieszę się że jakaś poprawa u Mikołajka..
Pati, Monikasia - zdrówka!
Anyolki mój Seba teraz spędza godziny przy tablicy magnetycznej - rysuje, układa magnesiki :)
ja dzisiaj też się źle czuję, zaraz idę spać
 
hej,
Pati dobrze że lepiej u Ciebie :) Monia a jak Ty? u mnie też lepiej, ale nadal jakoś nie najlepiej ;)
u nas dzisiaj szaro buro wietrznie bardzo.. ale i tak życzę milego pięknego dnia!
 
Tygrynko ważne że jest jakaś poprawa....
Ja dziś musze odwiedzić szpital niestety.. a konkretnie chirurga.... ehh jak nie urok to sr....
 
Witam:-)

U nas wszystko w porządeczku Bartus (odpukac)zdrowy.W przyszłym tyg chcemy na ten bilans isc zobaczyc jak Bartus sie rozwija.Pogoda ciepła słoneczna ale wietrzna i siedzimy w domu.

Buziaczki dla Dwulatków:-)

Zdrówka dla chorowitków duzych i małych!!!!

Pozdrawiam i miłego popołudnia zycze:-)
 
Witajcie Kochane
Wpadam na moment,może potem ,jak już będę w łóżku,to zabiorę laptopa i popiszę coś więcej-przeważnie z laptopem siedzę wieczorami,piszę ze znajomymi.
U nas ospa-córka starsza zachorowała w swoje urodzinki w środę-jest bardzo obsypana,smaruję ją tą białą substancją i dostaje lek przeciwwirusowy-ciekawe czy reszta zachoruje i jak to się w czasie rozłoży.Syn ma skierowanie do szpitala na neurologię 1go marca-długo czekaliśmy na termin,a teraz nie wiadomo jak to będzie,bo może zachorować też na ospę.Musi być diagnozowany bo tak miesiąc temu nagle stracił przytomność,stało się to nagle ,bez żadnych wcześniejszych symptomów i było to gwałtowne-upadek-na szczęście w domu,gdyby na ulicy np.to nie wiadomo jak by się skończyło. Czekam-okres wylęgania choroby to około 2tg.więc mogę się spodziewać dalszych zachorowań.
Ja ok. w porządku,ten spóźniony okres się pojawił-trwał niecałe dwa dni wprawdzie-to też dziwne,ale był.
Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim chorym,no i sił do wytrwania w trudnych chwilach-agapa-bądź dzielna !
 
Hej Kobitki:-)
Dzisiaj rano niemoglam mowic:no:gardlo boli...Juz mam dosc - w tamtym tygodniu jelitowka a teraz to:wściekła/y: Mam nadzieje, ze malej niezaraze...
Madzia niewiem czy wspominalam ale ja tez mam isc na bilans dwulatka (tutaj sie to nazywa U7) okzalo sie jak bylam z mala z ta biegunka, ze jednak ma niezrobiony "przeglad";-) wiec ide 28 lutego.
Anne duzo zdrowka dla dzieciaczkow.

Milego wieczorka dziewczynki i weekendu:***
 
reklama
Do góry