reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Jak tak czytam o tych chorobskach ktore Was dopadaja to normalnie serce mi sie kraja ....bo u nas jak narazie dzieci zdrowe ,chociaz Natan ma AZS ale to i tak nic w porownaniu z tymi wszystkimi wirusami :zawstydzona/y:
 
Witajcie!
oj mrozy puściły to i zarazki też :/ zdrówka wszystkim!!
my już wszyscy zdrowi, chociaż naszą rodzinkę dopadło wirusisko które rozlożyło wszystkie znajome dzieci i ich rodziców - jedniodniowe/nocne wymioty ://
ja wczoraj miałam urodziny i w związku z tym nieco melancholijne przemyślenia na temat upływu czasu, ale już się ogarnęłam ;)
dobrej nocki!
 
hej:)
ja tak wpadam na moment,pozno juz.My dzis mielismy duzo gosci i prezentow,michalek padl bardzo szybko -umeczony wrazeniami i zabawa.
Ja dopiero idę spać.Weekend minał szybciutko bardzo_Ospa narazie tylko Weronikę dotknęła,czekamy co z resztą -czy załapią też:sorry:
śpijcie sobie tam słodziutko:-)
 
hej
Tygrynko sto lat dla Ciebie :*:*
Monia dla Was duzo zdrówka

Sto latek dla Dwulatków wszystkich :*:*

A u mnie kiepsko... dzieci zdrowe ja juz co prawda też.. choróbsko sobie poszło ale u mnie przeniosło sie na kolano.. :( Jestem unieruchomiona do piatku.. przynajmniej. Biore zastrzyki antybiotyk i póki co to ciężko u mnie z chodzeniem bez kul nie chodzę w ogóle. Właśnie próbuje sie dodzwonić do poradni ortopedyczno-urazowej ale nikt nie odbiera :wściekła/y:
 
Witam :)
Dzięki Pati :* o matko, ale Cię wzięło :/ jak nie urok to... zdrówka!!
u nas piękne słoneczko i mroźnie, już nie mogę się wiosny doczekać!
miłego dnia!
 
Tygrynko a u nas snieg spadl buuuuu Ja chce wiosne:angry:
Pati zdrowka, zdrowka:tak:

Ogladam wlasnie 39 i pol - fajny filmik.
Moj M poszedl dzisiaj do pracy po 2 dniach lezenia w lozku i w sobote goraczce 39,6:-(
Kurcze niewiem co sie dzieje z nami...

Reszta na grupie......
 
reklama
Hej, witajcie
moja Hania ma dzisiaj 2 latka :) impreza była wczoraj, udana. A dzisiaj tak domowo:) Dzisiaj skończyłyśmy antybiotyki- ja na l4 do czwartku i obie zagorączkowałysmy ??? o co chodzi? Nadkażenie czymś nie wiem. Młoda ma prawie 39 , zbijam temp. a jutro do lekarza znowu :(.

Agapko cieszę się że lepiej u Was :)))
Pozdrawiam Wszystkie mocno
 
Do góry