reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
hej...
u mnie nieco lepiej, poruszam sie za pomocą kul... Noga boli przy chodzeniu a jak dłużej stoje to mam wrażenie że mi ja od środka rozwali.... chce juz piatek :-(
Izulko ale Was wzieło :(:( dużo dużo zdrówka zycze
Monia ale mi smaka zrobiłaś .....
Edytko co u Was????
 
Witajcie dziewczynki.
My już w końcu w domku. Bardzo długo to trwało, ale Mikołaj dał radę. Miał zmieniane leki bo niektóre nie działały i był problem z odkasływaniem. wydzieliny było dużo, ale nie umiał odkasłać tego dziadostwa. Do tego na oddziale szalał rotawirus, który i Mikołaja dopadł. Był jeden bardzo ciężki moment jak Mikuś wylądował pod tlenem, bo się zaczął dusić. Kilka razy był odgazowywany bo go bolał brzuszek. Brał sterydy i antybiotyk. Dużo płakał i był b. marudny. od wczoraj mamy (ja i Mikołaj) rozwolnienie.Mikołaj jest w kiepskiej kondycji psychicznej. Jest płochliwy, wystraszony, płacze i wogóle jest nam ciężko. Ja umęczona na maxa. Kilka godzin bez przerwy noszenia na rękach zrobiło swoje. Mam tylko nadzieję że szybko do siebie dojdziemy-szczególnie Mikołaj- i usg wyjdzie nam dobrze.
Bardzo wam wszystkim dziękujemy za kciuki a PATRYCJI za przekazywanie informacji. Jesteście kochane :*
 
Agata mam nadzieje że już teraz bedzie dobrze..... jeszcze te rozwolnienie Was złapało :(:(:(:(
ehh zdrówka zdrówka duzo dużo dużo zdrówka....
 
Hej Kobitki:-)Ja czesto racuchy robie tak wiec jak bedzie "akcja racuch" to zapraszam:-)
Agapa teraz juz musi byc tylko dobrze:tak:

Wrocilam dzisiaj zadowolona do domku z bilansu:happy: Wszystko dobrze a w niektorych rzeczach jest nawet za dobrze:-D tak wiec ogolnie jest ok.
mala troche byla wystraszona jak musialam ja rozebrac ale po jakims czasie troche sie wyluzowala ale mimo to niechciala stanac na wadze:sorry:
O biegunce juz zapomnielismy, teraz wcina az jej sie uszy trzesa:-) i na wszystko mowi "mamusiu, piiiichaaa":szok::-D

Madzia a co u Ciebie?:happy:

Wszystkim chorowitkom duzo, duzo zdrowka:***
 
Agapko bardzo sie ciesze ze jestescie juz w domku...a Mikolaj jest placzliwy bo jednak sporo przeszedl,choroba,szpital zmiana otoczenia :-( Zdaje sobie sprawde ze jestes zmeczona dlatego duzo sil dla Ciebie ;-)


Monika To swietnie ze malutka na bilansie wydala b.dobrze :tak: no i dobrze ze biegunka zazegnana...

Pati bidulko Ty nasza :zawstydzona/y:

U mnie jak narazie ok,czekam na testowanie do piatku,bo cos czuje ze owulka mi sie przesunela...tak wiec w piatek bedzie wiadomo czy nosze malenstwo w brzuszku :-)

Pozdrawiam Was wszystkie ;-)
 
Jej Edytka myslami jestem z Toba:-) daj znac oczywiscie szybko co i jak:tak:
Oj, idziemy spac bo dzis niespalysmy jednak popoludniu wiec mala marudna jest, chociaz i tak dlugo wytrzymala;-)
Milej nocki Kochane:****
 
reklama
Monikasia super że po bilansie ok :)
Edytko o kurcze moooocno trzymam kciuki i zaklinam fasolinkę żeby była w brzuszku :)))

my dzisiaj mielismy drzemkę we trójkę, prawie 2h! przez ten dzień senny.. ale przez to Seba poszedł spać o 23, jednak wolę jak on nie ma drzemek i zasypia o 20 :/
 
Do góry