reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Oooo, co tutaj tak pusto - hej, hej:-)
Edzia podobno jelitowka panuje:tak: niekoniecznie musial gulasz zaszkodzic. Zdrowka dla Zuzi:-)
Motylku fajnie, ze jestes:-)

Moja mala kaszle jak stary chlop:-( Taki hmmm...krtaniowy kaszel. Poza tym ok, zadnej goraczki.
Mroz straszny:wściekła/y:
Ja walcze nadal z grzybem:baffled:
Milego dzionka:***

PS odezwijta sie kobitki:-)
 
reklama
Hej,
Monikasia nawołuje :)) zapewne wszystkie zalatane tylko dlatego nas tutaj brak :tak:, to nie brak chęci . Ja dzisiaj wróciłam znów o 17 :-(do domu od 8 rano.Mielismy kolejna konferencje, tym razem podsumowującą semestr nauki. Uff, ciagle coś . Oczywiście wszystkie wywiadówki, spotkania z rodzicami, konferencje i szkolenia gratis :-) czyli czytaj niepłatne godziny pracy. Wszystko podciągnięte pod 40 godzinny tydzień pracy. Często mam wrażenie , że te 40 godzin rozciagaja się niemozliwie. Jak zliczam czas poświęcony na przygotowanie i sprawdznie wszystkich zadań, testów, przygotowanie konkursów, materiałów na lekcje, jakis prezentacji itd- to licznik godzin bije:tak:. Ale co tam nauczyciel wykarmi swoje dzieci powołaniem ;-).
Hania co drugi dzień nie spi po południu i zasypia wtedy w locie :) wieczorem. Szaleje do końca a potem ścina ją z nóżek :) Tak jak do dzisiaj.Muszę jeszcze zrobic obiad na jutro bo mąż idzie na rano i nie ma na kogo zwalić roboty;-).

Zdrówka chorowitkom:-D

Dobrej i ciepłej nocy:-)
 
Czesc dziewczyny ja dzisiaj mialam wizyte u gina i jestem zadowoona z niej :tak:

Doktorek mnie pamietal, byl bardzo mily i usmiechniety ,powiedzial ze od porodu minelo 2 lata wiec to bezpieczny czas na zajscie w ciaze po moim trudnym porodzie,mowil ze jedna kobieta rodzila poprzez cc az 12 razy i zyje :-p
Powiedzialam lekarzowi to co mialam robione i ze wsio wyszlo normal a on na to ze czasami scany przeprowadzaja niedokladnie i ze on woli sam mi je wykonac,aby byc pewnym ...jak on to ujal ze zrobi MOT czyli dokladny przeglad ,moje plamienia moga wynikac przez hormonki lub polipy ale do tego dojdziemy,a do czasu wezwania na wizyte mam cieszyc sie seksem i probowac zajsc w ciaze ,a jak juz zajde to mam zadzwonic do niego miedzy 6 a 8 tyg ciazy,wtedy on juz bedzie sie mna zajmowal i wszystko monitorowal,do GP mam wogule nie dzwonic bo w moim wypadku polozna nie bedzie prowadzic mi ciazy tylko on :-) bardzo sie ciesze ,a tak sie balam tej wizyty i niepotrzebnie :zawstydzona/y:
 
Edzia zdrówka dla małej....
Monia dla Emisi róznież dużo zdrówka
Izulka masz racje jakiś taki zalatany czas jest.... Ja dziś zaczynam malować mieszkanie:dry:
Edytko no widzisz..... bardzo sie ciesze że wizyta tak sie udała :):):)
 
Witam:)
Bartus ma drzemke to mam chwilke,jest u nas Wiki kuzynka Bartusia duzo mi pomaga bedzie miała 9 lat w tym roku Bartus do niej mówi "ciocia":-DCzekamy na cieplejsze dni a narazie siedzimy w domku bo za zimno jest.

Zdrówka dla dzieciaczków!!!!

Miłego dnia:)
 
Hej.Byłyśmy z rana u lekarza.Okazało się że jelitówka.Mamy leki i będziemy się pozbywać tego cholerstwa.Zuzia wymiotowała 2 razy w nocy i raz rano.Może dziś będzie lepiej...
Monikasia Bardzo pocieszajace:)

W dodatku jutro chyba przeprowadzka a w sobote moja mam przyjeżdza i jeszcze mam 3 głowy do uczesania na studniówkę:szok:
Nie wiem jak ja to zrobię.Dzisiaj tez przychodzi dziewczyna na pasemka.Oki zmykam.Miłego dnia dziewuszki;)
 
Hej Kobitki:-)
Izulka no praca nauczyciela to jest mi znana. Moja tesciowa byla a szwagier jest belfrem, wiec wiem jak to jest:tak: ale ciesze sie, ze znalazlas czas mimo wszystko.
Pati milego "pedzlowania" lub tez "walkowania" scian:-). Mnie to tez na wiosne czeka.Madzia niema jak to mlede ciocie:-DAle takie dziewczynki bardzo sie staraja byc pomocne, fajnie:tak:
Edzia a niemowilam:-) Zdrowka dla Zuzi.
Edytka to tylko zostala ta przyjemna czesc z calej sprawy - powodzonka:-)

Moja mala pokaszluje troszke ale ogolny stan ok;-)
Dzisiaj byli panowie obejrzec okna. Wchodza - a Emisia akurat ogladala bajke - i mowia "Hallo!" a ona do nich "Czesc!":-D kurcze smieszne to bylo bo oni ni wzab po polsku...
U nas nadal zimno:angry: juz mam dosc...Chce wiosne...
Milego dzionka:***
 
hej dziewczyny,
zaglądam i ja :tak:
Wszystkiego najlepszego dla dwulatków z tego tygodnia :tak:
Edzia zdrówka dla malutkiej! i dla Emisi Monikasi też :tak:
Edyta super że wizyta udana, no widzisz ;-)

u nas w końcu spadł śnieg dzisiaj :-D ale i tak my niestety dzisiaj w domu, Sebastian ma katar, ale z tym to spokojnie bym wyszła, ale do tego się mega ślini
baffled5wh.gif
normalnie mu cieknie ciurkiem z buzi, zaczęłam się zastanawiać czy czasem jakaś 5tka się nie pcha?? nawet nie wiem ile ma
sorry2.gif
muszę sprawdzić przy dzisiejszym myciu zębów, bo pewnie stąd katar
baffled5wh.gif
no ale wracając do śliny - wczoraj na dworze mu ziębiła buźkę, potem długo miał czerwone plamki w tym miejscu
no.gif

dzisiaj fajny dzień, dużo się udało zrobić: zabawa z Sebą na całego: samochodziki, książeczki, kolorowanki, kolejka, duplo, wysoka wieża z dużych klocków, tańczenie, dobrze że potem tata przyszedł i go przejął bo nie wiem w co jeszcze musiałabym się dzisiaj bawić
wink2.gif
a najfajniejsze jest to, że nie marudził że musiałam wymyślać,tylko tak sam z siebie przechodził z zabawą z jednego na drugie i co najlepsze - sprzątając po sobie
shocked.gif
w szoku byłam, bo czasem mu się zdarza, ale nie na taką skalę i nie z układaniem książeczek
shocked.gif
:-) do tego zrobiłam obiad, posprzątałam, pranie zrobiłam, ba, nawet na fb posiedziałam i w kulki pograłam
biggrin.gif
a od 16 tata miał etat ;-)wieczorem ciachneliśmy młodemu włosy maszynką bo za chwilę kiteczkę by się zrobiło
baffled5wh.gif
 
my wczoraj byłyśmy na bilansie
waga - 13,5
wzrost 85 cm
wszystko na 50 centylu - dziecko idealne:tak:

wygadane, tylko pani doktor powiedziała, że chyba bardzo zwiercone.
Zdrówka dla maluchów, i jak dobrze, że jutro weekend.:-D Jakie macie plany?
 
reklama
Rossa to tylko sie cieszyc :-)

Do mnie tez przyszlo pismo od Health Visitorki ze Natan skonczyl juz 2 latka i bedzie chciala ocenic jego rozwoj...wiec tez cos na zasadzie bilansu 2-latka ale to dopiero na czatku marca mamy sie stawic ;-)

Co do weekendu,to mamy zamiar spedzic go rodzinnie,jak bedzie cieplo to moze jakis spacerek,napewno gry i zabawy a co jeszcze to wyjdzie w praniu tak sie ciesze bo Tom bedzie szedl do pracy dopiero w niedziele :-)
 
Do góry