reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej dziewczynki:-)Ja wpadam tu poczytać Was od czasu do czasu.U Nas może być.Zuzia zdrowa, nie choruje (puk puk);)
Mieszkanie nadal sie remontuje...ale juz nie długo koniec.Oczywiście papiery w urzedzie muszą poleżac na każdym biurku bo przecierz każdy ma tam czas:wściekła/y:a ja już chciałabym jak najszybciej sie tam wprowadzić.Zuzia ma bunty.Kładzie się na podłogę jak coś jej nie po nosie, wyrywa się jak ja ubieram, ale nie popuszczam i trzymam ja az w koncu sama odpuszcza i daje się ubrać.Dzis byłyśmy w BEBY MAXX taki sklep dla dzieci.Zaopatrzyłam Zuzie w body , czapkę i rajtuzy bo juz wszystko małe.Jeśli chodzi o gadanie ...to rewelacji nie ma.Zaczeła mówic :moje, siooo, i tyle;-)Biega skacze chowa się pod co się da:)URWISEK!!!!
Ma ogromne pokłady energii.M. poszedł na prawko na C potem chce zrobić E i iść na TIR-y jeździć:crazy: Kasa kas a kasa.No ale co zrobić.Teraz tyra od rana do wieczora.Zuzia widzi go po godz. i idzie spać.Teraz oglądają bajeczki.Chciałam ją uspać ale nie mogła zasnąć i wstała podeszła do drzwi i :TATATATA (po spaniu) Dalej się cyckujemy:szok: Jstem juz taka zmęczona robieniem za smoczka że sie w pale nie mieści.Ogólnie poprawiam sobie humor czesząc moja kukłe. W dodatku klientki zaczeły znów dzwonić żeby robić włosy.Więc zawsze jakas kasa mi wpadnie.No to tyle.Aha ostatnio zrobiłam sobie diete. Schudłam 3kg.Teraz waże 64. Jeszcze te 4 chcem zrzucic ale brak zapału:))))No to uciekam.A Zuzia jeszcze nie przespała ani jednej nocy!~!!!!!!Budzi się na cycka 4 razy!!!!Tylko dać sobie w łeb!!!Jeśli chodzi o gryzienie, nie gryzie, i nie piszczy, tylko to kładzenie na podłodze narazie cwiczy;)

Dpobranoc!
 
reklama
Dobry wieczor :-)

Troche mnie nie bylo ale wrocilam.Monikasia dzieki za pamiec ;-)

Moje dzieciaczki maja teraz tydzien wolnego,wiec dwoje sie i troje aby sie nie nudzili...
Anne bardzo przejelam sie tym co napisalas i w piatek ide na pobranie cytologii,jak bylam jeszcze w ciazy polozna powiedziala mi ze od razu po porodzie wysla mi info o tym gdzie mam stawic sie na pobranie cytologii no i sie doczekalam...ale minely juz prawie dwa lata od porodu :zawstydzona/y: cale szczescie ze sobie przypomnieli o mnie ...i powiem wam ze boje sie wyniku:-(

Anne mam prosbe jesli mozesz to napisz mi czy mialas jakies dolegliwosci ktore sklonily Cie do zrobienia cytologii ???

W sobote bylam z mamami na kawce ktore poznalam na innym forum,bylo cudnie,co sie okazalo niektore mamusie mieszkaja niedaleko mnie , co mnie cieszy :-)

Dobranoc
 
WitAM w słoneczny dzień,za chwilę pójdę z Michałkiem na spacer,na pewno zaśpi w wózeczku,bo już taki mamy rytuał,spacerek przed południem i zasypia na spacerze,przenoszę go potem do domu i sobie śpi,a ja gotuję obiadek itd. Do południa mój urwis bawi się....garnkami:-),zabawki go nie interesują,wynosi garnki każdego ranka zaraz po przebudzeniu.

Dobry wieczor :-)

Troche mnie nie bylo ale wrocilam.Monikasia dzieki za pamiec ;-)

Moje dzieciaczki maja teraz tydzien wolnego,wiec dwoje sie i troje aby sie nie nudzili...
Anne bardzo przejelam sie tym co napisalas i w piatek ide na pobranie cytologii,jak bylam jeszcze w ciazy polozna powiedziala mi ze od razu po porodzie wysla mi info o tym gdzie mam stawic sie na pobranie cytologii no i sie doczekalam...ale minely juz prawie dwa lata od porodu :zawstydzona/y: cale szczescie ze sobie przypomnieli o mnie ...i powiem wam ze boje sie wyniku:-(

Anne mam prosbe jesli mozesz to napisz mi czy mialas jakies dolegliwosci ktore sklonily Cie do zrobienia cytologii ???

W sobote bylam z mamami na kawce ktore poznalam na innym forum,bylo cudnie,co sie okazalo niektore mamusie mieszkaja niedaleko mnie , co mnie cieszy :-)

Dobranoc
Cytologię pobrał mi mój ginekolog na wizycie kontrolnej,wtedy jeszcze nie miałam jakichś niepokojących objawów-po prostu starałam się zawsze pilnować się,badać co jakiś czas. Potem jednak zaczęły się plamienia międzymiesiączkowe,oraz krwawienia po współżyciu,lub miesiączka zaczynała się kilkudniowym plamieniem i tak samo się kończyła,ale też bóle krzyża-myślałam,że od kręgosłupa,lekarz najpierw próbował leczyć i obserwować,ale to nie przyniosło efektu,powracały też stany zapalne-pieczenie lub swędzenie ,czasami myślałam,że to zapalenie cewki moczowej,a w lipcu miałam niekończący się okres.Podjęliśmy decyzję o zabiegu,zwłaszcza,że w zwykłym badaniu ginekologicznym widoczna była krwawiąca nadżerka,czy też ektopia-czyli nabłonek,który powinien być schowany w kanale szyjki,był na zewnątrz.Zrobili mi konizację,fragment szyjki wysłano do badania histopatologicznego i wyszła dysplazja 1go st.a w sobotę dopiero dostałam wynik do ręki-wcześniej lekarz ustnie mnie poinformował o tym,że mam CIN .Na wyniku doczytałam jeszcze że był polip włóknisto-gruczołowy kanału szyjki z z przewlekłym zapaleniem,torbiele Nabhota,zwłóknienie zrębu szyjki. Tak więc,wszystko,czego się nie spodziewałam.Więc warto się badać.
Ale dodam,że wczesne zmiany w obrębie szyjki mogą też nie dawać żadnych objawów,dolegliwości,czasami tylko cytologia wykrywa zmiany.Edytko,nie bój się na zapas,zrób badanie po prostu :-) wcześnie wykryte zmiany są całkowicie uleczalne:tak:

Trochę rozpisuję się o swojej chorobie-sorry dziewczyny,ale ja po prostu teraz tym żyję,poza tym czuję,że warto uczulać na takie sprawy.Ja od lat naprawdę często odwiedzałam ginekologa,a mimo to mam problemy,ale w porę zauważone,a gdybym teraz po tym porodzie czekała? zwłaszcza,że plamienia w sierpniu się uspokoiły,to za rok,dwa mogłoby być za późno,albo gorsze zabiegi musiałabym przejść.

A teraz życzę wszystkim zdrówka i uciekam na spacerek:-):tak:
 
Dziekuje Anne za odpowiedz,kurcze i teraz jeszcze bardziej sie martwie bo ja mam plamienia miedzymiesiaczkowe :-(myslalam ze to po odstawieniu tabletek no ale ja je odstawilam prawie rok temu,a to sie zaczelo po ich odstawieniu...

No nic zostaje mi teraz zrobic cytologie i w wielkim napieciu czekac na wynik.To chyba bedzie najgorszy czas w moim zyciu,nigdy sie tak nie balam jak teraz :-(
 
Hej!Brrr zimno.Z domku nie chce się wychodzić.Anne popieram takie uczulenia!!!Sama też muszę się wybrać do ginekologa bo byłam po porodzie ale cytologi mi nie poprali.W sumie nie mam plamień ani żadnych niepokojących objawów, ale nie zaszkodzi sie zbadac profilaktycznie.:tak:
Moja Suzi śpi.Ja wciągnełam pomidorówkę z kluskami i czytam bb;)

edyta 01 : napewno będzie dobrze!!!!niezamartwiaj sie na zapas!po co się stresować nie potrzebnie:no:
monikasia : ja tez dziękuję za pamięć:-)miło mi się zrobiło że ktos o mnie pamięta.Postaram się częściej pisac.
Miłego popołudnia Wszytkim!!!
 
Edyta ja też miałam takie plamienia w połowie cyklu po Majki porodzie. Byłam z tym u gina i pow. że po porodach coś takiego może się zdażać. Po kilku cyklach ustało. Ja staram się robić cytologię co pół roku bo takie mam zaecenia gina ze względu na nadżerkę.
 
Witam. Zamiast wziąść się za robienie obiadu dla W. lada chwila się pojawi to ja siedzę na bb:-p. Krystek nie gryzie ale jak coś jest nie po jego myśli to wrzeszczy i czasami potrafi rzucić tym co ma pod ręką. No dobra zmykam do kuchni bo samo niestety się nie zrobi.;-)
 
Edytki moje Kochane:-) pamietam o Was oczywiscie:tak: O wszystkich pamietam...ale niesposob wszystkich wymienic tak od reki:zawstydzona/y: ze tak powiem.
Bo np gdzie jest Aninaka, Joasia,Kalemeon i jeszcze duzo innych naszych lutoweczek...;-)
Motylku ja dzisiaj dostalam centralnie w "pape" od mijej malej:no: ale ona zaraz dostala strzala w tylek...

Mnie tez troszke niebylo ale musialam poukladac sobie wszystko...Nie czuje sie jeszcze psychicznie na silach ogolnie:-( ale daje rade jakos...
Anne ja w przyszlym tyg lece do gina juz zrobilam termin:-)
Milego wieczorku:* dla Was. Lece sprzatac po rocznicy...
 
reklama
U nas nic ciekawego sie nie dzieje, ale też dzięki Anne zrobiłam sobie przegląd, natchnęła mnie i byłam u gina, jeszcze okulista mi został i zrobie badanie moczu i morfologie i przegląd zaliczony. :-)
 
Do góry