reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Witajcie dziewczyny.
Nie było mnie trochę,ale widzę,że u Was pusto dość
U mnie tak:mąż pojechał coś zarobić,bo był dwa miesiące,pieniądze się kończą,trzeba z czegoś żyć.Więc zostałam sama z dziećmi :-(
Co do wyniku po zabiegu,bo pytałaś Agapko ,to mój wynik histopatologiczny okazał się zły:-( wprawdzie to jest dysplazja szyjki macicy,ale usunięta i teraz tylko obserwacja i ścisła kontrola,a za pół roku pobranie materiału ,żeby sprawdzić,czy zmiana nie uległa progresji,w sumie to w porę zadziałaliśmy,zanim to się nie przekształciło do raka inwazyjnego-wtedy zabieg byłby bardziej radykalny,a potem naświetlania,czy chemia-ja na razie tego uniknęłam,a wyciętą mam tylko niewielką część szyjki.Teraz gdyby pojawiło się plamienie międzymiesiączkowe lub po współżyciu,albo plamienia tuż przed i tuż po miesiączce,to mam się natychmiast zgłosić,jestem pod dobrą opieką,mój lekarz pracuje na co dzień w szpitalu,w którym miałam zabieg,tj.nasz podkarpacki ośrodek onkologiczny.Ale widać było,że chciał mi oszczędzić jakiegoś strachu,powiedział-jest to na dziś usunięte i najlepiej o tym nie pamiętać-wyniku na własne oczy nie widziałam,ale będę miała wypis ,bo poprosiłam koleżankę,która tam pracuje,była też przy zabiegu,bo jest pielęgniarką anestezjologiczną-czyli asystuje przy operacjach, by mi go przywiozła,bo jestem ciekawa czy mam wirusa,który podobno jest główną przyczyną powstawania raka szyjki macicy,czyli hpv a lekarz mnie nie poinformował o tym głośno,ale zobaczę na wypisie.
Polecam Wam stronę Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości oraz filmik Kwiat Kobiecości - Film opowiadający historię walki z rakiem szyjki macicy - czas trwania 14 min. - YouTube warto wiedzieć,być świadomym,to może spotkać każdą z nas-szczególnie film polecam,druga jego częśc jest tu Kwiat Kobiecości - Film opowiadający historię walki z rakiem szyjki macicy - czas trwania 14 min. - YouTube polecam
Życzę wszystkim zdrowia
 
reklama
Anne​ przykro mi że wynik nie jest taki jakby się chciało, ale musisz żyć nadzieją że gorzej nie będzie. Życzę ci dużo zdrowia.

Dzięki agapa :tak: właśnie mam taką nadzieję,że to tylko jakiś jeden mały dział w moim życiu i,że już jest zamknięty,choć przez jakiś czas mała niepewność będzie,ale podobno w 60% przypadków to nie powraca już.
U nas piękna słoneczna pogoda,na pewno pójdziemy na spacerek,najpierw muszę zrobić pierogi na obiad:tak: a tak mi się nie chce ,bo jakaś słaba jestem dzisiaj,ale już sobie zaplanowałam i ugotowałam ziemniaki.
Pusto tu coś:confused::confused:
Pozdrawiam:-)
 
Witam
Anne dużo zdrówka zycze....
Agapa u nas tez pada brzydko i nic sie nie chce. Moje plecy znów daja o sobie znac ale wczoraj nadźwigałam sie troche bo byłam na mieście z dziecmi i nie raz wnosiłam wózek razem z Kuba do tramwaju:dry:
Ja juz dziś posprzątałam całe mieszkanie na błysk bo w weekend mam szkołe i nie bedze komu sprzątac ;p
Dzieciaki mam zdrowe, i odpukac oby tak zostało. Kuba dzis pierwszy raz od niepamietnych czasów przespał całą noc. nawet na piciu sie nie obudził i jak poszedł o 20 spać tak wstał po 7 jak R wychodził do pracy :tak:
Moge śmiało powiedzieć że sie wyspałam :happy2:
Agapa mialam sie pytac jak Twoje plecy i ciśnienie?? Kiedy masz teraz wizyte??
 
Hejka:)
Tez długo sie nie odzywałam.Bartus rosnie zdrowo chociaz ostatnio był przeziebiony ale jest ku lepszemu.Sprawdziło sie to czego sie balismy mamy małego astmyka daje rano i wieczorem leki przez tube nie jest tak zle bo lubi je oby z astmy wyrósł.Chodzenie tez całkiem niezle nam idzie jeszcze nie biega po pokoju ale cwiczymy codziennie przy zabawach i są rezultaty.Mam nadzieje ze ze na swieta bedziemy smigali razem po sniegu:)
Wszystkim dzieciątkom zycze zdrówka i Wam równiez od czasu do czasu odezwe sie :)
Pozdrawiam:)
 
Witajcie Dziewczyny:-)
Dlugo mnie niebylo...przepraszam ale tak jakos sie zlozylo, ze brakowalo mi czasu:baffled:
U nas ok, mala rosnie jak na drozdzach i mowi duuuzo ale z siadaniem na nocnik niestety kiepsko.
Wlosy jej urosly i wiazemy kucyki albo spinamy spineczkami a ona to strasznie lubi.
Dzisiaj, zaraz wylatuje do laryngologa. Mala zostaje w domku z tatusiem bo jest chory.
Zycze wszystkim niedomagajacym duzo zdrowka i dzieciaczkom rowniez:-)
 
reklama
Do góry