reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie:*
Agapko wspolczuje, dopiero doczytalam:(( Trzymaj sie kochana:*
Zabeczko fajnie, ze zagladasz:)
Elizzz gratulacje dla Lula:))
Tygrynko duuuzo zdrowka:*
Pati jak Kubus sie czuje???

Moja mala cos dzisiaj nie chciala zasnac...:/ Mam nadzieje, ze noc jednak bedzie ok.
Znow zaczal snieg padac - identycznie jak w tamtym roku:D
Jutro mam duuuuzo zalatwiania i gimnastyke...
Wszystkim dobrej nocki zycze:*
 
reklama
Agatko, Żabeczko [*] [*]

Monika oh....Kuba chyba nieco lepiej.... ale teraz mi Sebusia złapało i co gorsze mnie..... Seba z gorączka ja czuje sie jakby mnie tir potrącił... szkoda gadac...
 
Witam:)

Patrycja zdrowka!!!!!!:*
Kurcze teraz taki okres , ze wszyscy choruja.... byle do wiosny:)

My zasypani sniegiem jestesmy calkowicie, a w tym tygodniu znowu zapowiadaja opady:(

A mam pytanko, czy wasze dzieciaczki nosza butki w domu, chodzi mi o te chodzace?
 
Żabeczko mój Kubus nie nosi w domku butków... nosił kapciuchy ale coś nie bardzo mu odpowiadały.... on woli dreptać bez kapciuchów
 
No ja tez to słyszałam ale jak dziecko chodzi na palcach..... Kuba ładnie stawia nóżki to nie zakładam mu..... a jak ściąga skarpetki to załóż mu rajstopki.... :)
 
Hej!
Nas też śniegiem zasypało.
Żabeczko - z butami to ja już sama nie wiem, bo ciągle twierdzą co innego. Jak Szym był mały, to wszędzie pisali: tylko buty! Ze sztywnym zapiętkiem. Boso tylko po piasku i trawie. Potem znowu: buty jak najpóźniej, tylko skarpety z ABS-em, ew. wszędzie boso. Więc już nie wiem. Młoda chodzi w skórzanych kapciuszkach, które jedyna co robią, to są przeciwpoślizgowe i nic nie trzymają. Ma też buciki clarcsa - sandałki po domu i buty (sztywne) na dwór. Ważne chyba jest, żeby podeszwa była miękka... A w ogóle Malwiś trochę źle mi te stopy stawia, ale już nie wiem co robić, bo z Szymkiem było to samo, rehabilitant nas nastraszył, objechaliśmy super ortopedę, super neurologa od mięśni i usłyszeliśmy, że sobie problemów szukamy, bo dziecko jest w normie. Jestem całkiem już głupia w tym temacie ;-)
An
 
No wlasnie ja tez zglupialam, dlatego sie Was pytam:)
A jak widzisz, ze dziecko zle stawia stopki? Moj nie chodzi na paluszkach, a na co powinnam zwrocic jeszcze uwage to nie wiem:/
 
reklama
Hej witajcie
powróciłam po wizytach u znajomych, tesciowej, byliśmy jeszcze wyjazdowo w kinie z Zuzią w Bolesławcu na 3d-bo to najbliżej nas ( 50km) . Dzisiaj mój Andrzej pomaszerował do pracy na 5 :( i skończyło się dobre. Teraz jeszcze tydzień ferii, więc jesteśmy 3 babki w domu.

ZA parę dni Hania kończy roczek. my na szarym końcu. Jeszcze przed nami Michaś od Anne.

Zima nie odpuszcza , teraz mamy piękne słońce i -12

Agape, Żabeczko przyjmijcie szczere kondolecje
 
Do góry