reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie!
Dawno nie pisałam, ale jakos tak nie mialam weny i caly czas przeziebieni chodzimy. Maly ma katarek i troszke kaszle jak mu ta wydzielina splywa, daje mu elofan i w pon wezme lekarke bo w tym tyg nie mogla przyjsc, ale powiedziala mi zebym postawila banki, ale narazie postanowilam sie wsrzymac bo zauwazylam poprawe. Ja natomiast mam zapchany nos i kaszle. Ostatnio z nockami u nas coraz lepiej, Wiktor usypia przed 20, budzi sie kolo 23 na cyca i spi dalej. Jak mu bardzo przeszkadza ten katarek to wiadomo, ze bardziej sie kreci i poplakuje , ale ostatnie 2 dni to w sumie spoko tylko wedruje po lozke i niestety przyzwyczail sie do spania ze mna.
 
reklama
Hej.....
u mnie w sumie w porządku.....
Kuba sam staje w łózeczku... Mój go uczy kroczki powoli robić.....Sebus u teściowej to troszke ciszej w domu.. :):)
A tak ogólnie to stara bida hehehehe

Macie pozdrowienia od MONIKASI.... ma gości dlatego nie zagląda... :)
 
Hej, ja nie zaglądam bo dzieci mają wolne od czwartku a mój mąż ma same popołudniówki:((( więc cały kołowrót z dziećmi, psami, kotami, paleniem w piecu itd na mojej głowie.A wczoraj wpadła moja mama- ma do nas 300km;)- żebym nie była sama , więc gadamy i też nie ma czasu na pisanie. Poza tym ciepło na dworze więc chodzimy na spacery. Hania chyba wreszcie ogarnięta z katarem i kaszlem. Nie mówię głośno bo jeszcze zacznie na nowo...;)
Agapko, ale sobie kadzimy:*. A co tam , trochę posłodzenia w dzisiejszych bezdusznych czasach dobrze nam zrobi;) Jak Majka?
ma_mi ja walczyłam i z przeziębieniem u małej i z grypą u siebie 1,5 tyg. Trzymam kciuki, żebyście wygrali.
Wszystkich pozdrawiam i dużo zdrowia:))
 
Hejka:)

Wszystkim chorowitkom duuuuzo zdrowka zycze:)

U nas ok, maly chodzi przy mebelkach, ale sam sie jeszcze boi stanac bez trzymanki:p

Napisala do mnie Madzia, sa na rehabilitacji i dzis maja miec badania, poza tym w nocy Bartus plakal:( No i pyta sie co u nas:)

Tak cichutko sie tu zrobilo:(
 
Witam się po długim weekendzie pełnym gości :)
Zrobiło się cicho w domu, to przyleciałam zobaczyć czy tutaj też cisza, czy może rozmowa leci :))
zdrówka dla chorowitków i sto lat dla miesięczniaków!!
Żabcia to niedługo Tomuś zacznie śmigać, u nas też się tak zaczęło a tak jest od dwóch tygodni:
przedwczorajsze nocne chodzonko:
http://www.youtube.com/watch?v=iQ4BTzkNLK0
http://www.youtube.com/watch?v=BFBAEmvT-uA
i teraz trenuje to w kółko, nawet jak nikogo obok nie ma :D
 
Witajcie po nieobecności. Krystek chorował więc nie miałam kiedy zajrzeć. Po tym jak wyzdrowiał z zapalenia oskrzeli złapał trzydniówkę. A teraz jest zdrów jak rybka i jest go pełno wszędzie. Krystek robi kroczki przy wersalce. Staje przy meblach i czasami się trzyma tylko jedną rączką i się śmieje słodko wtedy wygląda.
 
My sie witamy wieczornie!! Dzis dzien wielkich zmian i emocjonalnych przezyc, dzis byl moj dzien powrotu do pracy !!!! Jejku ledwo co przezylam, tak tesknilam:-:)-:)-(
A jeszcze jak wrocilam to minęliśmy sie z mezem doslownie w przejsciu a mlody byl w kojcu oczywiscie z wielkim placzem mnie przywital !! a ja razem z nim zaczelam buczec:no::no:nie wiedzialam ze bedzie dla mnie az takie trudne. Teraz przez 2 tyg jest z mim maz ale od nowego roku niania to ja az sie boje co bedzie :szok::szok::szok:
Tygrynko-filmiki super zuch chlopak ze sie nie boi juz sam tuptac !!! A nasz tak samo cala lawe przejdzie bokiem, kanapy , stolki hihiii i nieraz sie pusci ale doslownie na 2/3sek. na tych filmikach normalnie jest tak podobny do Domina ze szok !! Taka sama budowa i blond wloski :-D Tygrynko a ile twoj Tomus wazy ?
pozdrawiam jutro tez praca :baffled:
 
hej -oj Kinia ,wiem co przeżywasz:-(Współczuje,a jak Domins pojdzie do niani,to już wogóle.Ja tak szczerze nie dałam rady żeby Milenka była z nianią.Dlatego siedzę w domu i zdecydowałam się na naszą przeprowadzkę.A ja dziś ,tzn mój mąż znalazł mi dziecię do pilnowania od lutego.Ale muszę się zastanowić ,bo to byłoby 7 miesieczne dziecko.No w sumie jak Milenka będzie miała już rok to będzie chodziła,ale nie wiem...Trzeba się zastanowić porządnie.
 
Tygrynko ale zdolniacha z Sebusia,moj dopiero moze zacznie raczkowac:tak:

A ja dzis dowiedzialam sie ze moja siostra jest w ciazy w 22 tyg,sama dowiedziala
sie w niedziele:szok: jak trafila do szpitala z silnym bolem brzucha,to jej 4 ciaza najmlodsza coreczka ma 1rok i 3 mies.Brala proszki anty,ale jak widac mozna zajsc biorac tabletki.Byla wczoraj na USG i podobno wszystko ok i tym razem ma miec synka,cieszy sie bo ma 3 corki,ale nie wiadomo czy donosi bo ma skrocona szyjke,dzidzia jest bardzo nisko i do tego lozysko na przedniej scianie,mam nadzieje ze wszysko bedzie dobrze z niuniem,tak sie martwie bo ten caly czas brala tabletki:-(ma termin na poczatek marca.

Sorki ze nie nadrobie ale jeszcze jeste w :szok:
 
reklama
Do góry