reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Czesc

masz racje Zabeczko siostra byla w szoku,bo sie tego zupelnie nie spodziewala,a teraz sie martwi czy z dzidzia wszystko jest w porzadku,mam nadzieje ze tak.
 
Pisalas ze usg bylo ok, wiec bedzie dobrze, najwazniejsze, ze teraz juz bedzie pod opieka lekarska:) A z krotka szyjka lekarze wiedza jak sobie radzic, tak samo z tym lozyskiem:) Teraz bedzie bardziej o siebie dbala i uwazala i bedzie dobrze:)
 
Cześć dziewczynki . Dlaczego tu tak cicho?
Ja mam problem z tym spaniem Majki w nocy:-( Albo chodzi spać o 23-24 i wtedy nawet ładnie śpi, ale chyba trochę za bardzo sobie dzień wydłuża, a jak już zaśnie o przyzwoitej porze czyli do 22.00 to albo budzi się 5-6 razy albo w nocy robi sobie 2-3 godz. przerwę w spaniu. Nie wiem co mam z nią robić:szok::confused: Oczywiście jak chodzi późno spać to nie jest tak że ja ją kładę w łóżeczku i ona sobie kiedyś tam zasypia. to jest tak że od kąpieli czyli ok. 19.30 trzeba się nią zajmować czyli cyco, szaleństwa itp. Nie ma mowy o utuleniu bo ona nie chce leżeć tylko się zrywa i jęczy. A jak z cyca już wyciągnie albo poprostu jest najedzona to bierze go do buzi i mnie gryzie, ale wtedy to już za karę nie ma dostępu do cycucha.
No to ponarzekałam wam troszkę.
Dziewczynki co kupujecie na prezent dla swoich pociech pod choinkę?

Wszystkiego naj... naj... dla miesięczniaków.

Ja dziś jadę do gina cytologię sobie w końcu zrobić no i może umówię się na zabieg:szok: Boję się:shocked2:
 
Witajcie dziewczyny,
od wczoraj jestem wrakiem człowieka. Maz byl w domu od swiat i bardzo zle sie czul. w sob lekarz wypisal mu zwolnienie i M chodzil po lekarzach. w pon dstal skierwanie na rezonans , zalatwilismy go na wczoraj i dzis odebralismy wyniki. ma guza mozgu.
 
przepraszam ale nic wiecej nie jestemw stanie napisac
mami kochanie trzymaj się... musisz byc teraz bardzo dzielna, znam kobietkę która przeżyła operację guza mózgu i było ok bardzo długo. Będę się za Was modlic kochani.


baaaardzo dawno mnie nie było, szczerze jakoś tylko Was podczytuję, nie mam weny aby pisac, mam total doła od jakiegoś czasu i jakoś tak.....

najlepszego dla miesięczniaków.
 
mami-stasznie Ci wspolczuje , jestem calym sercem z Toba !!!!!!

No a u nas jak narazie ok, tatus daje rade nad opieka a zmeczona mamusia zadowolona! Rano wstaje ok 6.30 a dzis mialam na 6 wiec wstalam po 5 brrrr wracam po 16 z mezem widze sie w przejsciu:-( pozniej obiad , kawka , kapanie malego , pozniej siebie i spanciu! Dobrze ze weekend mam wolny :-D
Ca;uski
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
od wczoraj jestem wrakiem człowieka. Maz byl w domu od swiat i bardzo zle sie czul. w sob lekarz wypisal mu zwolnienie i M chodzil po lekarzach. w pon dstal skierwanie na rezonans , zalatwilismy go na wczoraj i dzis odebralismy wyniki. ma guza mozgu.
Kochana tak mi przykro, ale może nie jest aż tak źle, jakie są rokowania? operacja wchodzi w grę? Mam nadzieję że wszystko się ułoży. Przytulam cię mocno.

mami kochanie trzymaj się... musisz byc teraz bardzo dzielna, znam kobietkę która przeżyła operację guza mózgu i było ok bardzo długo. Będę się za Was modlic kochani.


baaaardzo dawno mnie nie było, szczerze jakoś tylko Was podczytuję, nie mam weny aby pisac, mam total doła od jakiegoś czasu i jakoś tak.....

najlepszego dla miesięczniaków.

Co to za dół cię dopadł , pisz to pomożemy ci z niego się wydostać:-)

Ja po wizycie u gina zadowolona. Jest ok i nie potrzeba żadnego zabiegu:-D Zobaczymy co na cytologii wyjdzie, ale powinno być ok
 
Do góry