reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

hej kochane .... m
Madzia ja mam ten sam dylemat, n ie wiem czy możemy na spacerek śmignąc .. taka ładna pogoda....

kochane powiedzcie mi jak wyglądają drzemki waszych pociech w dzień? ile razy i jak długo śpią Wasze maluszki..... bo mój to ostatnio ze spaniem w ogóle na bakier.. w nocy spanie beee, w dzień też beeee..... ehhhh

buuziaki
 
reklama
hej kochane .... m
Madzia ja mam ten sam dylemat, n ie wiem czy możemy na spacerek śmignąc .. taka ładna pogoda....

kochane powiedzcie mi jak wyglądają drzemki waszych pociech w dzień? ile razy i jak długo śpią Wasze maluszki..... bo mój to ostatnio ze spaniem w ogóle na bakier.. w nocy spanie beee, w dzień też beeee..... ehhhh

buuziaki

Mój ma 2 drzemki pierwsza krótsza a druga dłuzsza,chociaz to zalezy od dnia jaki ma czasem wytrzymuje bez spania.
 
Witam w sobotnie po południe. Krystek bardzo ładnie łyka antybiotyk i resztę lekarstw przypisanych przez panią doktór, na razie siedzimy w domku i się kurujemy. Chociaż czasami miała bym ochotę wyjść ale wiem że dopóki mały nie wyzdrowieje to trzeba sobie odpuścić. We wtorek mamy kontrole oby już było lepiej ze zdrówkiem Krystka.
hej kochane .... m
Madzia ja mam ten sam dylemat, n ie wiem czy możemy na spacerek śmignąc .. taka ładna pogoda....

kochane powiedzcie mi jak wyglądają drzemki waszych pociech w dzień? ile razy i jak długo śpią Wasze maluszki..... bo mój to ostatnio ze spaniem w ogóle na bakier.. w nocy spanie beee, w dzień też beeee..... ehhhh

buuziaki
Krystek w dzień ma 2 lub 3 drzemki od 30min do 2 godz i to zależy od dnia i jego chęci do spania.
 
Milej zabawy:tak::tak:a z kim zostawiacie malego?:dry:

młody został z moimi rodzicami.. w ogóle śmiesznie, bo położyliśmy go spac, uszykowaliśmy się, zeszliśmy na dół, odpaliłam samochód i...telefon że mam wracać:dry:w ponurym nastroju karmiłam bo miałam obawy że mnie nie puści... ale przed 22 już balowaliśmy:-D do 2 w nocy, jak nigdy:-D akurat zdążyliśmy odwieźć znajomych, gdy mama zadzwoniła, że młody się obudził :-D wytańczyłam się z mężem za wszystkie czasy:tak:

kochane powiedzcie mi jak wyglądają drzemki waszych pociech w dzień? ile razy i jak długo śpią Wasze maluszki..... bo mój to ostatnio ze spaniem w ogóle na bakier.. w nocy spanie beee, w dzień też beeee..... ehhhh

Meganne może nie ma czasu teraz spać? ;-)
Sebastianek ma dwie drzemki, jedną w okolicach 11/13 i drugą ok 17, jak śpi sam w łóżeczku to 30min w porywach do godziny, a jak śpię lub chociaż siedzę przy nim to nawet 3 godziny potrafi spać :tak:

zdrówka dla chorowitków!
miłego wieczoru, pa!
 
No dawno tak tutaj pusto nie bylo :no:
Pewnie wszyscy na grobach swoich bliskich odwiedzja zapalaja znicze.
A my od soboty zmagamy sie z temp. waha sie pomiedzy 37,5 a 39 mierzone w pupie i po podaniu lekow:zawstydzona/y: mam nadzieje ze to ta trzydniowka !! jak do jutra nie zajdzie to ide do lekarza !!! Maly jest ok bawi sie ma apetyt, tylko w nocy nam poplakuje !
Pozdrawiam was serdecznie !
 
Czesc mamuski!

Ejjj weekend juz sie skonczył wiec wracajcie tu :-)
Ja mam od wczoraj mega marude nie dał nawet troszke po cmentarzu pochodzic bo cały czas jeczał i dzis tez :-( ide do niego bo juz sie samodzielna zabawa znudziła i jeczy :-(
 
Hej...
U nas weekend raczej spokojny... wczoraj Kuba płakał co chwile nie umiał spac.... ale ząbek mu sie przebijał... no i sie przebił... tak więc mamy już 6 ząbków :):)
dzis już jest lepszy... zaraz drzemka...
meganne Kuba mi śpi dużo jeszcze w dzień...
1 raz koło 10 do 12
2 raz koło 15 do 17 tak mniej więcej...
nie raz mi śpi 3 razy w dzień ale później wtedy chodzi spać.... jak zaśnie koło 18-19 to potem idzie dopiero koło 22-23 spać
 
No dawno tak tutaj pusto nie bylo :no:
Pewnie wszyscy na grobach swoich bliskich odwiedzja zapalaja znicze.
A my od soboty zmagamy sie z temp. waha sie pomiedzy 37,5 a 39 mierzone w pupie i po podaniu lekow:zawstydzona/y: mam nadzieje ze to ta trzydniowka !! jak do jutra nie zajdzie to ide do lekarza !!! Maly jest ok bawi sie ma apetyt, tylko w nocy nam poplakuje !
Pozdrawiam was serdecznie !
a może to kolejne dzieci? niektóre reagują gorączką...... w każdym bądź razie duużo zdrówka

Hej...
U nas weekend raczej spokojny... wczoraj Kuba płakał co chwile nie umiał spac.... ale ząbek mu sie przebijał... no i sie przebił... tak więc mamy już 6 ząbków :):)
dzis już jest lepszy... zaraz drzemka...
meganne Kuba mi śpi dużo jeszcze w dzień...
1 raz koło 10 do 12
2 raz koło 15 do 17 tak mniej więcej...
nie raz mi śpi 3 razy w dzień ale później wtedy chodzi spać.... jak zaśnie koło 18-19 to potem idzie dopiero koło 22-23 spać
kurde dziewczyny mój ostatnio prawie nie śpi.. poza tym kolejny raz z rzędu obudził mi się o 4 w nocy i już koniec było spania... przez półtorej godziny próbowałam go uspac, wszelkimi znanymi mi pomysłami, przed 6 dałam za wygraną i M zabrał go do pokoju się bawic.... ehhh
ja juz nie mam pomysłu co z nim robic.. macie jakieś sugestie?
 
kurde dziewczyny mój ostatnio prawie nie śpi.. poza tym kolejny raz z rzędu obudził mi się o 4 w nocy i już koniec było spania... przez półtorej godziny próbowałam go uspac, wszelkimi znanymi mi pomysłami, przed 6 dałam za wygraną i M zabrał go do pokoju się bawic.... ehhh
ja juz nie mam pomysłu co z nim robic.. macie jakieś sugestie?


Moj czasami tez przebudza sie w nocy,ale ja mam takiego patenta ze udaje iz nie widze ze on sie obudzil :-D,i on sobie tak guga do siebie,i jak mu sie juz znudzi to guganie,to usypia sam bez zadnego problemu;-)
Wazne jest to,zeby do dziecka nic nie mowic,bo inaczej nam sie rozbudzi i nie bedzie chcialo spac:tak:
 
reklama
hahah no widzisz to do tej pory też działało.... i to pierwsza rzecz jaką zrobiłam , przez 30 min udawałam że śpię, tylko że mój jak się znudził szeptaniem do siebie, to zaczął krzyczec a jak to też nie przyniosło efektu to wstał i łazikował po łóżeczku aż się walnął w głowe i rozbeczał się na całego..... ostatnio tak robi, albo wsadzi nogę między szczeble i powykręca sobie ją do tego stopnia że boli a w tedy oczywiście wrzask.....
mówie Wam nie wiem już co robic....
przewertowałam dzisiaj znowu "język niemowląt" w poszukiwaniu wskazówki co robimy nie tak... i wszystko jest książkowo, prócz misia który spac nie chce... ehh
teraz zmęczył się i poszedł spac... pierwszy raz od 4 rano...!!!!! a mamy 12 w południe. Pewnie pośpi 20 min bo tak długie ma drzemki heheh
 
Do góry