reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej, ja znów tylko na chwilę. Jutro jedziemy do moich rodziców -300km- do K-Koźla , wracamy w niedzielę bo mąż do pracy w poniedziałek:(. Dzisiaj mam urodziny:) i trochę poświętowalismy ale w wąskim gronie. Jutro c.d z rodzicami:) Mąż zrobił mi juz wczoraj niespodziankę i wysłał na wizytę do zaprzyjażnionej fryzjerki i do masażystki:). Oj, juz chyba wariuję w domu i czepiam sie ich...;) trzeba do ludzi:)
Hania lepiej śpi :))) 1 lub 2 pobudki :) Wczoraj skończyła 8 m, ale czas leci...
grypa jakos minęła bokiem, choc próbowała jeszcze pokąsać męża :)
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny
 
reklama
Witajcie,
Troszke mnie nie bylo a to dlatego , ze mialam bardzo ciezki tydzien. w niedziele byla u nas na noc corka brata i jak juz do nas przyjechala to bolal ja brzuszek. w nocy strasznie wymiotowala i w poniedzialek nie poszla do szkoly tylko byla w domu. caly czas byla bardzo slabiutka i po poludniu moja mama wziela ja do lekarza bo znowu zaczela wymiotowac. lekarz z przychodni odrazu wypisal skierowanie do szpitala i okzalo sie ze jest bardzo odwodniona i podlaczyli jej kroplowki. na szczescie po badaniach wykluczono rotawirusy i inne swinstwa, wczoraj wyszla i narazie jest u nas. a Maly ma katarek i troszke kaszle. lekarka przepisala mu pyrasol i do nosa psikanie , zobaczymy co bedzie dalej bo znowu mam wielki problem z podawaniem syropu, chociaz ten w smaku nie jest zly( najgorzej bylo przy eurospalu). dzisiaj w nocy troszke pokaslywal, ale jak go wzielam do siebie to juz przez cala noc byl spokoj i nie budzil sie tylko chyba z 2 razy mu dalam cyca. dzisiaj przyjezdza M takze czekamy na niego. ja troszke sie zle czuje bo wczoraj dostalam okresu( to juz drugo, pierwszy byl bardzo bolesny) a ten nawet nie jest taki bolesny tylko mega obfity.u nas pogoda ladna tzn sloneczko swieci , ale zimno jest wiec dzisiaj spacerek sobie darujemy.
 
Dobry LAseczki :-)
Witam się po 3 dniowej przerwie...
U nas dobrze wszystko, choć nie mam ostatnio prawie na nic czasu, bo Neli te 2 wychodzące ząbki cały czas dokuczają, jest marudna, wymaga zajmowania się, nie chce mi w dzień spać... Całe szczęście śpi w nocy, dziś nawet ani razu się nie obudziła, tylko ładnie sobie pospała od 20 do 7 rano :-) No, a poza Nelą to mam jeszcze przecież Adasia :-)

Humorek mam ostatnio lepszy, bo słonko wyszło, od paru dni jest ładnie, ciepło - zupełnie nie jak koniec października ;-)
Ciekawe co będzie się działo na Wszystkich Świętych. Pamiętam jak 2 lata temu pogoda też była taka piękna pod koniec października, więc się na taką spakowałam i pojechałam do rodziców, groby poodwiedzać. A 1 listopada wstaję rano, patrzę za okno, a tam śniegu po kolana :D A ja ani kurtki, ani butów - wesoło było :D


Meganne a ja tak się zastanawiam, skoro jesteś zatrudniona, tylko jesteś na wychowawczym, to czemu szukasz nowej pracy zamiast wrócić do tej, którą już znasz? nie wiem, może nowa będzie Ci się bardziej opłacać - nie wiem w końcu jakie masz warunki w umowie... Ale tak mi do głowy przyszło ;-)
A, no i powodzenia w dalszych remontach i urządzaniu mieszkanka :-D
I poprawy nastroju po sprzeczce z mężem życzę :-D

Motylla zdrówka dla Krystka :-D

Madzia jak się cieszę, że u Was wszystko dobrze, że Bartuś odzyskuje siły i że już znowu staje się takim radosnym Dzieckiem jakim był wcześniej :-) Buziaki dla Was :-D

Kinia przykro mi z powodu problemów ze skórą, ale ja niestety też nie pomogę. Wybierz się może do dermatologa po poradę, bo moim zdaniem lecząc się "na czuja" możesz sobie zaszkodzić. Przytulam... :-)

Pati ja Dady jeszcze nie testowałam, ale miałam Happy i Bella i one są takie twarde i nieprzyjemne. Cały czas miałam wrażenie, ze Niuni jest w nich niewygodnie... Z tego co wiem, to Dady też takie jakieś dziwnie sztywne są, no ale co jednemu pasunie niekoniecznie musi być dobre dla innego. Więc jeśli Wy jesteście zadowoleni, to fajnie. Zawsze to parę złotych na paczce oszczędności :-D

Anne no to pewnie było szaleństwo. Ale się cieszę, że już masz mężusia przy sobie :-D A na jak długo zostanie z Wami tym razem?

Tygri, Edytko współczuję @.
Ja właśnie czekam na pierwszą @ od 1,5roku ;-) I juz się boję co to będzie.
Już nie karmię, zmieniłam Azalię (dla karmiących) na plastry i właśnie dziś jest pierwszy dzień bez plasterka...
Pewnie @ pojawi się gdzieś za 2-3 dni, bo tak miałam przy tabsach przed ciążą... No zobaczymy... :-)

Izulka spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-D

Ma_mi zdrówka dla Bratanicy życzę. Oby to się dobrze skończyło ;-)
 
Dobry LAseczki :-)


Meganne a ja tak się zastanawiam, skoro jesteś zatrudniona, tylko jesteś na wychowawczym, to czemu szukasz nowej pracy zamiast wrócić do tej, którą już znasz? nie wiem, może nowa będzie Ci się bardziej opłacać - nie wiem w końcu jakie masz warunki w umowie... Ale tak mi do głowy przyszło ;-)
A, no i powodzenia w dalszych remontach i urządzaniu mieszkanka :-D
I poprawy nastroju po sprzeczce z mężem życzę :-D

kochanie mój pracodawca nie chce mi pujśc na rękę i zatrudnic mnie na tym samym stanowisku, w godzinach popołudniowych tylko ( bo takie by mi pasowały - wymieniałabym się z Tomkiem), pracodawca stwierdził że mogę wrócic jak chce na cały etat albo na pół ale tyko w godzinach które jemu odpowiadają.... więc.....
ehhhhh są ludzie i chamy....

mój dziubuś się rozłożył.. byliśmy u lekarza rano..... dostał leki, co prawda to mocne przeziębienie tylko ale to i tak pierwsza choroba jaka go dopadła... i się przejmuję:p
 
Meganne to dużo zdrówka dla Matiego :-)

A my się właśnie pakujemy, wieczorem jedziemy do teściów.
Wracamy we wtorek, więc jak wszystko dobrze pójdzie, to pojawię się w środę.

Trzymajcie się wszystkie ciepło :-)
Buziaki :*
 
Hej Dziewczyny,
u nas mimo pieknej pogody za oknem nie za dobrze. wczoraj tak mnie zaatakowaly zatoki, ze nie moglam ruszyc glowa, krzatalam sie caly dzien, ale nic nie bylam w stanie zrobic bo myslalam ze mi glowa peknie. dopiero wieczorkiem wzielam lek i na szczescie mi przeszlo ale i tak nos mam caly zatkany i slaba jestem. Wikus od godziny 12 praktycznie nie spal, wiercil sie, plakal i tez ma katarek;/ doradzcie mi co moge mu podac na katar? mam mucofluid , ale oczywiscie nawet nie wiemczy mu cos w tym nosku zostanie bo jak tylko trzymam lekarstwo w rece to juz zaczyna plakac i nie da sobie tego zaaplikowac. nawet nie chce dac sobie wyczycic noska bo tez placze i kreci glowa;/
 
reklama
Witam sie:)

U nas nocka nie bardzo Bartus w nocy sie przebudził z płaczem nic nie pomagało mój M go nosił ja tez,ale wkoncu sie udało połozyłam do łózeczka dostał mleko i spał do 6 wtedy znowu mleko i do 8 spalismy.Kiedy te noce sie skonczą tak ładnie mi spał.Wczoraj sobie wypiłam 3 piwka ale fajnie było Bartus z nami tez imprzował dostał swoja flache:)Bartus juz po drzemce 20 min ja po sniadanku a M jeszcze na cmentarzu z tesciówką wiązanki byli zawiezsc,bo jutro duzo ludzi bedzie i lepiej dzisiaj.Pogoda piekna niewiem czy moge na spacerek,kurcze lekarz nic nie mówił a zal siedziec w domku.

Dobrego dnia:)
 
Do góry