reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Agapciu a czemu to masz doła? nie smutaj się kochana....
[/QUOTE
Aaa naczytałam się na naszym forum o wcześniakach. Może to głupie, ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Takie maleństwa i tak bardzo cierpią, a ich rodzice... brak słów. Ja sobie poczytałam a oni muszą walczyć każdego dnia, to niesprawiedliwe. Nawet nie mogę im pomóc, straszne...:(
 
reklama
Agapcia ja też bylam wcześniakiem ( a kiedyś nie było takiej techniki) i żyję:D wcześniactwo to nie śmiertelna choroba... a sądzę że jesteś w stanie dużo pomóc dobrym słowem, modlitwą ...... to już dużo. Nie zamartwiaj się....
 
Witam po południowo. Byłam dziś z Krystkiem u lekarza i niestety ma zapalenie oskrzeli:-(, przypisał nam antybiotyk. A teraz sobie śpi.
 
Witam Was Kochane wkoncu w domku.
Tak sie ciesze ze juz operacje mamy za sobą.Bartus teraz odsypia,mamy sie wstawic we wtorek bo te płyny jeszcze są ale sie nie powiekszają zadnego antybiotyku nie dostał do domu.Tyle naskrobałyscie ze dopiero przeczytałam.Tak wogóle juz ładnie Bartus sie obraca łapie za nózki jest wesołym chłopczykiem tak jak przed operacją tylko pierwsze dwa dni patrzał na mnie dziko i non stopa płakał.Normalnie moge go karmic dawac jedzonka.Jest taki dzielny wytrzymał juz tyle.

Bardzo dziekuje za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Agapa nie smuc się! mimo ze temat bywa ciezki :(
MEganne za pozno na powodzenia ale powodzenia :p jak poszlo??
super Madzia, ucaluj tego dzielnego maluszka!!

u nas kolejny fajny dzien.. po poludniu bylam z malym i chrzesniakiem siedmioletnim na spacerze nad jeziorem (sliczna pogoda!) i w sali zabaw... ja padam ze zmeczenia a Sebastiankowi jakis motorek sie wlaczyl i lata po mieszkaniu :D
 
Witam Was Kochane wkoncu w domku.
Tak sie ciesze ze juz operacje mamy za sobą.Bartus teraz odsypia,mamy sie wstawic we wtorek bo te płyny jeszcze są ale sie nie powiekszają zadnego antybiotyku nie dostał do domu.Tyle naskrobałyscie ze dopiero przeczytałam.Tak wogóle juz ładnie Bartus sie obraca łapie za nózki jest wesołym chłopczykiem tak jak przed operacją tylko pierwsze dwa dni patrzał na mnie dziko i non stopa płakał.Normalnie moge go karmic dawac jedzonka.Jest taki dzielny wytrzymał juz tyle.

Bardzo dziekuje za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to świetnie, że jesteście już w domku. A Bartuś... no cóż, jest dzielniejszy od niejednego dorosłego. Super chłopak. Buziaki dla dzielnego Skarba .

A ja nie mogę spać. Wstałam do Majki o 2.30 i nie śpię...:no:, a tu zaraz nowy dzień.

Dziewczynki ponawiam apel Patrycji, rozsyłajcie ten link z pomocą dla Ani, a może same skorzystacie z oferty firmy Vox.
 
reklama
Dzien dobry !!!
U nas nocka okropna pobudka o 12.30 placz okropny -mysle zeby, pozniej po 1 tak samo dalam Dominisiowi viburcol czopki ale nic nie pomogl moze na pol godzinki:szok:
po 15 min znow krzyk , placz i drapanie uszka i oczka !!! wiec mysle ze jak nic ma zapalenie ucha podalismy ibum bo jest przeciwbólowy i przeciwzapalny i tak po tym misu zasnal do po 7 rano.No a teraz jest ok , wiec ja nie wiem chyba jak by go uszko bolalo to by caly czas plakal, a on zasnol sobie teraz i juz spi z godzinke! Dzis zadzwonie do lekarza i sie umowie na wizyte warto sprawdzic:-(

A ja powiem wam sie martwie, bo to co mi wyskoczylo na skorze taki placek smarowalam tym lamisilatem a zauwazylam ze teraz wiecej mi sie tych plamek robi i swedza:szok: i wogole cale cialo mnie swedzi!!!! jejku co to moze byc??? jak lekarz powiedzial ze to moze byc grzybica to po tygodniu smarowania masci powinno przejsc a tu widze wiecej mi sie robi !!!
Madzia-ciesze sie ze wszystko ok
 
Do góry