reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej dziewczyny.U nas tak jakby nocki wróciły do normy.Tylko teraz zuzia zrobiła sobie wieczorna drzemkę i nie wiem o której pójdzie spać:-(Znowu kupiłam nastepny smoczek CANPOLA taka kulke i Zuziek tez jej nie chce:no:Cmoka mnie i cmoka.Cycki mnie pieką już.Za każdym razem jak się budzi uspokaja ja tylko mój cycek.Jak ja spowrotem przekonac do smoczka????Macie pomysły?:happy:Ząbków dalej nie widać.Dzis odebraliśmy badania Zuzi.Bakteri mało, reszta nie liczne w polu widzenia.Jutro pojade z nią na kontrole,zbadac uszka i skonsultować wyniki.Do naszej przychodni nawet nie ide bo tam same idiotki te lekarki!:no:U nas tez zimno dzisiaj było.Jutro mój M zabiera kompa do innego pikoju:confused2: - szczęśliwy będzie grać sobie w Fife i te inne gówna:-DAha chciałam Wam pokazac jak ta moja mała Zuzka stoi już:-)Ciekawe kiedy zacznie chodzić.Aha jak dziecko zacząć wprowadzać mleko modyfikowane?Bo ja nie wiem:-(Od całej porcji jak jest napisane na opakowaniu?Czy mam mieszac jej ze swoim?Chyba przestane karmić bo to cmokanie nocne mnie wykańcza.Chyba że nauczy sie smoczka ciagnąć.Ahhh miałam juz druga wizyte u dentystki-troche zęby mi sie posypały po ciązy.Przed wczoraj kupilismy fotelik nowy do Auta 4beby turkusowy-bardzo mi się podoba, i nie był drogi 199zł.Od 9-18kg 4Baby Fotelik Samochodowy ALTO 2010 + KURIER (1258888914) - Aukcje internetowe Allegro .I odrazu wzielismy krzesełko do karmienia (odrazu lepiej mi się ja karmi).A krzesełko do karmienia z canpola.

izulka15 mysmy z Zuzią to samo przerabiali ostatnio.W nocy hulaj dusza a w dziń spanie albo nie spanie....tylko że ona była chora


Dobra laski ide bawic sie z moja córunią:))))Miłej nocki.:laugh2::laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • DSC03291.jpg
    DSC03291.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Witajcie wiczorowa pora,
Mojemu Wikusiowi chyba ida gorne zabki, bo cos strasznie marudny jest. Dzisiaj znowu usypialam go ponad godzine, poza tym juz widze, ze ma strasznie spuchniete dziaselka. zobaczymy jak nocka , ja obejrzalam top model , jeszcze chwilke poszlifuje swoj hiszpanski na egzamin i poczytam troszke ksiazke, chociaz cos ostatnio po przeczytaniu paru stron gore bierze sen a raczej calodzienne zmeczenie. Dobanoc:*
 
Dziewczyny jeszcz jedno, czy Wasze pociechy stoja juz w lozeczku i czy same wstaja? moj jak narazie probuje sie podciagac , ale cos mu to oprnie idzie.... codziennie cwiczymy:)
 
Madzia84 trzymam mocno kciuki za Bartusia i życze zdrówka! Oby to już była ostatnia operacja:tak:

Kinia220v i jak Wam pasuje fotelik MC Tobi? bo my dzisiaj się do niego przymierzaliśmy i mały jakoś wyszedł nam za mały do niego... chyba kupimy Roemer King Plus... wypada identycznie w testach jak Tobi:tak: no właśnie, gdzie Joasia? jak w ogóle jej się wiedzie w nowym związku? przez ten czas co mnie nie było dużo przegapiłam:-(

Edyta humorku lepszego życzę:tak: i miałam odpowiedzieć na PW Tobie albo Mardze, kurcze nawet tego nie pamiętam, a co dopiero o odpowiedzi :zawstydzona/y: przepraszam, poprawię się!! a link który wkleiłaś nie wyświetla mi się, z tym drugim fotelikiem :confused2: oglądałam dzisiaj Tobi w sklepie, jest śliczny, ale małemu bardziej pasował roemer.. najlepiej Edytko wybierz się do sklepu i poprzymierzaj foteliki - i do Natanka i do samochodu:tak:

Patrycja9009 zdrówka dla Kubusia!

sto latek dla dzisiejszych miesięczniaków!:tak: no i w sumie dla kjutrzejszych też, bo już od pół godziny mamy czwartek;-)

u nas kolejny zalatany dzień - byłam na uczelni pozałatwiać parę spraw, potem sklepy z fotelikami (a i tak nic nie kupiłam bo jechałam po inny, a kupimy pewnie jeszcze inny;-)), obiad u teściów, no i znowu zakupy... tym razem Sebastianek dostał w Tesco 100 bajek Brzechwy i bębenek, który gra i świeci po uderzeniu... Bambam ma wytrenowane:-D no i szukamy jakiegoś fajnego pchacza, bo dzisiaj sobie popróbował na jeździdełku kuzynki i cały radosny piszczał:tak: a wieczorem była imprezka - w gazetce Mam dziecko była płyta Disco polo dla dzieci:-D:-D:-D mąż miał dość :confused2:
dobranoc!
 
Dzien dobry kochane:)

Wczoraj mnie nie bylo ale wszystko nadrobilam:-)

Madzia trzymam kciuki, i modle sie za twojego Bartusia zeby to byla jego ostatnia operacja:tak: Bedzie dobrze, trzymaj sie kochana:-)

Sciaskam wszystkie chore dzieciaczki, wracajcie do zdrowia szybciutko:)

I spoznione zyczonka dla wczorajszych osmiomiesieczniakow, buziole dla was kochane szkraby:*:-)

Nie pamietam co mialam komu odpisac, przepraszam:zawstydzona/y:

U nas ok, mlody dostaje szalu jak widzi laptoka, wiec musze sie ukrywac jak pisze bo zaraz probuje mi go zabrac. a jak mu nie daje to jest wielki placz:sorry:
Co do fotelika to my zamierzamy kupic Young Sport - 9-36 kg Recaro Young Sport
Co o nim myslicie?

A i jeszcze jedno wlasnie przymierzam sie do zakupu spiworka do wozka i sama nie wiem, ktore sa najlepsze, te z owcza welna w srodku, czy z polarem czy puchowe. ?Normalnie zglupialam:baffled: Jak macie jakies doswiadczenia ze spiworkami to prosze o porade:tak:

Cos mialam jeszcze napisac, ale zapomnialam:sorry:
Milego dnia :-)
 
Ja sie witam:))
Zabeczko
jak spiworek to zdecydowanie z owcza welna wg. mnie:tak:Ja takowy mam firmy Kaiser. http://www.mytoys.de/Kaiser-Lammfel...inderwagen/KID/de-mt.ba.ca02.07.07.01/1434456 Jestesmy bardzo zadowoleni:tak:Wogole to mi polozna powiedziala, ze ta welna toma takie wlasciwosci "klimatyzacyjne";-) Ja w trakcie spacerku sprawdzam czy Emisia niema wilgotnego karku i powiem Ci, ze jeszcze ani razu jej na tym nie przylapalam;-):-):-) Wiec polecam "barana" - bo tak mowimy z kolezankami na te spiworki:-D:-D:-DW moim gronie mam 5 dzieciaczkow z tego roku i wszystkie maja takie:tak::tak:A wczoraj kolejna zamowila dla swej corci.
Edzia fajnie Twoja stoi sobie i ma taka fajna czuprynke:-) Kuuurcze ja to zadowolona jestem, ze moj M nie lubi gier - moze nie to , ze nie lubi ale go nie wciagaja tak - i pilki noznej bo chyba bym uciekla z domu;-):-)

Tygrynkoja podziwiam mamusie, ktore wychowuja dzidziolki i jeszcze studiuja, no wielki szacun dla was kobitki:tak::-) ja swego czasu chcialam polonistyke studiowac ale zaszlam w ciaze i nici z tego wszystkiego. Z perspektywy czasu wiem, ze to by mi sie tutaj nie przydalo...juz bardziej germanistyka:-D:-D:-DAle chcialabym poczuc tego "ducha studenckiego":tak:

Oj, mala sie obudzila, coprawda sobie gada ale boje sie, ze mi z lozka apadnie wiec lece do niej:szok::szok:
Milego dzionka Kochane:*

Acha, Joasia, Aninaka, MisiaM odezwijcie sie Kochane:-(
 
Ostatnia edycja:
Hej, witajcie
Hania budziła się dzisiaj tylko raz:)) mój organizm w szoku, że mógł spać :))
teraz grasuje po całym piętrze, dobrze, ze mamy juz furtkę na schody. Wlazła starszakom do pokoju. Musiałam biec do niej bo ściaga ksiązki z półek.
Co do śpiworków, to ja lubię polarowe. Też świetnie przepuszczają nadmiar ciepła od dziecka, są lekkie, szybko schną. I są cieplutkie i miłe. Każdy musi dopasowac do siebie i dzieciaczka. Moja Hania gorąca kobieta, ma termikę po tacie, a ja zmarźluch.
Ale szaro, buro i mglisto. Barowa pogoda- najgorzej , że teraz tak będzie...:(((

Patrycjo, zęby to napewno bo przebijają góne. ale ona ma w nocy ochotę na zabawę, nie marudzi zębowo;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)

my dzisiaj wyspani jak nigdy :D

Monikasia ja już zakończyłam studia, obroniłam się jak mały miał miesiąc :D teraz tylko załatwianie z dyplomem, zgoda na wykorzystanie fragmentów pracy przez wykładowce i takie tam bzdetki... chciałam iść na podyplomówkę w tym roku, ale nie starczyło ani kasy, ani czasu, w dodatku koleżanka mi doradziła, żebym poczekała aż zaczne pracować, bo ona pracuje w firmie 2 lata i teraz oni ją wysłali na studia... poza tymi będę lepiej wiedziała co mi tak naprawdę potrzeba... no to czekam ;)

Aninaki to dawno, bardzo dawno nie było na forum... napisałam jej smska, zobaczę co odpowie...

miłego dnia, mimo pogody!!
 
Do góry