reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hej u nas już troszke lepiej... co prawda przez pół nocy Sebusia męczył kaszel ale daliśmy rade.. Kuba wstał ładnie oczka miał piękne nie pozaklejane :) Teraz szykuje sie do spania :)
 
Witajcie czwartkowo :-)

U nas nocka dobrze :biggrin2: Nela przespała od 20, do 6.30 z jedną pobudką na podanie smoka :-D Jestem wyspana :-D
Teraz też sobie Niuniek śpiocha, więc mam chwilkę dla siebie ;-)

Ale pogoda beznadziejna, od kilku dni już tak. Ja rozumiem, ze jesień przyszła i w ogóle... więc to że jest już zimno to normalna sprawa, ale gdzie się słonko podizało? :-(


Ma_mi Nela jeszcze nie staje, nawet nie próbuje. Nawet sama nie siada... Każde dziecko ma swoje tempo :-)


Zabeczko my mamy polarowy śpiworek, jeszcze od urodzenia Neli. Kupiłam większy, żeby nie trzeba było wymieniać i spokojnie nam na tą zimę wystarczy. A nam się wczesną wiosną ten polarkowy sprawdzał i jestem zadowolona :-) Neli też chyba podpasował, bo jest cieplutki i mięciutki :-)


Chyba coś jeszcze, ale zapomniałam :-(

Aha, STO LAT dla naszych dzisiejszych 8-miesięczniaków: dwóch cudownych dziewczynek - Patrycji i Lilianki :-D
 
Monikasia i na Emilcie przyjdzie czas:) Juz niedlugo bedziesz za nia gonic po caly mieszkaniu:))
Moj Tomus bardzo pozno zaczal sie przewracac z pleckow na brzuch, ale jak juz zalapal, to w odwrotna strone nauczyl sie nastepnego dnia:))
 
Monikasia tak jak Żabcia pisze - załapie ani się obejrzysz ;-)
Nelka też jeszcze nie raczkuje, od kilku tygodni staje na czworakach i się buja w tył i w przód i ani w głowie jej zrobić jakiś kroczek ;-) Ale spokojnie...


No i wiedziałam, że miałam wcześniej coś jeszcze napisać ;-)
EDZIA ślicznie Twoja Myszka stoi :-) A jaką ma burze włosów :-D WOW normalnie ;-)

A co do smoczków, to nie wiem :dry: Ale może spróbuj na siłę - jak wiesz, że chce cyckać, a wypluwa, to wkładaj na nowo. Ja tak Nelę nauczyłam jak była malutka (tylko, że ona ssała mój palec a nie cycka ;-)). Trochę czasu Ci to pewnie zajmie i nerwów zje, ale warto. Szczególnie że piszesz, że już rady nie dajesz i Cię piersi bolą... powodzenia :-)
 
Cześć!
Na temat fotelików to już smęciłam kilka razy, ale niestety mam fioła na tym punkcie, to może sobie teraz daruję. Tylko link do testów dam:
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa
Tygri, też się przymierzamy do roemera, ale chyba model duo plus, bo ma po 5 gwiazdek za komfort i obsługę, no i jest z isofixem. Cena różni się trochę od kinga, niestety, ale ja tak liczę, że z podatku na dziecko (znaczy zwrotu) kupimy. Tylko, że my jeszcze możemy poczekać, bo Malwina jest drobna raczej.
A recaro young za bezpieczeństwo ma 3 gwiazdki. W tej kategorii cybex ma 4, ale on jest dziwny.
No nic, mykam coś robić.
An
 
Dziewczyny moja Hania od tygodnia wstaje w nocy i godziny mijają nim zaśnie. Np. dzisiaj od 23.00- 3.00 . Kiedy ja kołysałam to darła się bo przecież nie daj Boże zasnie! Oj, juz mnie to wnerwia:no:. Cały dzien trzeba funkcjonować a człowiek pada. W dzień pospała raz 30 min i drugi 1 godzinę. Człowiek ze stali?...
Staś juz lepiej się czuje.
Dziekuję za dobre słowa marga, anyolki
Monikasia dziekuję również. Te nasze chłopaki to przyprawiaja czasem o zawrót głowy. Rany w boju są świetne do pochwalenia się, im więcej tym lepiej:szok:
My przezywamy obecnie stan pierwszego zakochania młodego. Pierwsza dziewczyna poszła w kąt po 1,5 tgodnia. Stwierdziła, że ministranci są głupi. Mój jest takowym i sie obruszył. Teraz jest córka trenera jazdy konnej. Taka synowa mi pasuje:-). Też uwielbiam konie...;-)
Dobrej nocy dzieciom:tak: i Wam.
Haha zaczynają się podboje:-D Moja córka jest w Ikl podstawówki i podobno dwóch się za nią ugania. Nawet pierścionek któryś dla niej ma i myśli jak to zrobić żeby ją pocałować:-D:-D:-D

Dziewczyny jeszcz jedno, czy Wasze pociechy stoja juz w lozeczku i czy same wstaja? moj jak narazie probuje sie podciagac , ale cos mu to oprnie idzie.... codziennie cwiczymy:)
Moja jeszcze nie stoi, ale ja jej nie ćwiczę. ortopeda pow. żeby pozwolić dziecku do wszystkiego samodzielnie dojść.

Dzien dobry kochane:)

Wczoraj mnie nie bylo ale wszystko nadrobilam:-)

Madzia trzymam kciuki, i modle sie za twojego Bartusia zeby to byla jego ostatnia operacja:tak: Bedzie dobrze, trzymaj sie kochana:-)

Sciaskam wszystkie chore dzieciaczki, wracajcie do zdrowia szybciutko:)

I spoznione zyczonka dla wczorajszych osmiomiesieczniakow, buziole dla was kochane szkraby:*:-)

Nie pamietam co mialam komu odpisac, przepraszam:zawstydzona/y:

U nas ok, mlody dostaje szalu jak widzi laptoka, wiec musze sie ukrywac jak pisze bo zaraz probuje mi go zabrac. a jak mu nie daje to jest wielki placz:sorry:
Co do fotelika to my zamierzamy kupic Young Sport - 9-36 kg Recaro Young Sport
Co o nim myslicie?

A i jeszcze jedno wlasnie przymierzam sie do zakupu spiworka do wozka i sama nie wiem, ktore sa najlepsze, te z owcza welna w srodku, czy z polarem czy puchowe. ?Normalnie zglupialam:baffled: Jak macie jakies doswiadczenia ze spiworkami to prosze o porade:tak:

Cos mialam jeszcze napisac, ale zapomnialam:sorry:
Milego dnia :-)

Chyba Meganne szyje śpiworki, może ci coś doradzi.

Nie było mnie tu kilka dni ale poprostu brak mi czasu i mam wyrzuty sumienia że za mało zajmuję się Mają:no: Nie wiem jak mam Majkę nauczyć usypiania w nocy bez cyca. Jednej nocy to chyba ze 20 razy do niej wstawałam :szok::angry: Nie jest głodna bo sporo potrafi zjeść wieczorem jak na nią, ale jak się obudzi to musi być cycek i często wcale nie pije z niego mleczka tylko poprostu trzyma go sobie w buzi i mamle. Ale jak jej nie dam to nie zaśnie i będzie wrzeszczała aż pobudzi moje starsze dzieci a one przecież rano do szkoły wstają.
 
I my sie witamy , rano bylismy na zakupach.
Wlasnie sie zastanawiam nad tym piworkiem. U nas nie ma takich mrozow a z wozkiem jak kupilismy mamy nakladke footmuff i nie wiem co robic :sorry:hmmmm
Tygrynko- powiem Ci ze jestesmy zadowoleni z tego folelika, mnie tez na poczatku wydawal sie ze jest taki krotki , ale przymierzalismy rozne i wydaje mi sie ze to takie tylko zludzenie bo poprzednie nasze foteliki mialy zdecydowanie inne ksztalty.W tym wcale nie przeszkadza ,ze nozki wystaja bo i jak maluchy urosna to i tak beda w koncu wystawac. My wkladalismy Dominika do roznych i ten wydal nam sie taki solidniejszy i te zaglowki ,a i mozna pozycje zmienic do wypoczynkowej :tak:
aha Tobi wymaga dlugiego pasa wiec lepiej zamierzyc go w samochodzie przed kupnem

Pozdrawiam was goraco trzymajcie sie cieplusio :laugh2:
 
reklama
Witam się po południowo. U nas ładna pogoda i waśnie wróciliśmy ze spacerku. Nam nocka kiepsko minęła kilka razy Krystek się budził i bardzo marudził, a teraz w dzień odsypia nie przespaną nockę.
 
Do góry