reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
A ja jak zwykle narzekanie, otoz wlasnie wrocilam od mojego lekarz , kiedys tam wspominalam ze mam wysokie cisnienie , no ale jak narazie nic mi na to nie poradzili bo nie,,,, Dzis jednak po wizycie cisnienie 149/95 sladowe bialko w moczu i krew:confused:
dodatkowo po Swietach troche spuchlam, nie tam jakos mega ale nogi i troszke rece mam obrzekniete.Juz ostatnio zlapalam dola bo naczytalam sie tych wszystkich informacji o zatruciu ciazowym , a tu ci masz !!! Nie wiem co myslec moja gp czeka az pojde we wtorek do szpitala na wizyte ale tam tez nic mi nie doradza , ost jak pojechalam specjalnie bo cisnienie mialam za wysokie to pielegniarka zmierzyla mi 2 razy ale wpisala mi to nizsze :confused: i lekarz stwierdzila ze jest ok :baffled:
Ja juz sie boje i panikuje :szok:
 
Kinia nie martw się na zapas - bo to nie służy ani Tobie ani Dzieciaczkowi.
Poczekaj spokojnie na to co powiedzą Ci w szpitalu. Jakby się miało dziać coś złego, to już być o tym wiedziała.

Pozdrawiam Dziewczynki i życzą kolorowych snów :-)
 
dziewczyny uważajcie na siebie, bo się nam połowa lutówek w styczniu wypakuje:):) ja jak narazie nie miałam ani jednego skurczu, a nawet jak jakies były tonie czułam

luczynka bierzesz jakiś magnez na skurcze łydek??? jak mnie takie łapały to lekarz kazał mi brać magne B6 3x dziennie, po 2 dniach mi przeszło

kinia220v ja też mam obrzęki na nogach i rękach, alelekarz powiedział że na tym etapie to już normalne i że mam się nie martwić, pomaga tez leżenie z nogami w górze.

kingusia1991 jak swędzi brzuch to znaczy że sie skóra rozciaga, mi też pomaga smarowanie oliwką
 
A ja jak zwykle narzekanie, otoz wlasnie wrocilam od mojego lekarz , kiedys tam wspominalam ze mam wysokie cisnienie , no ale jak narazie nic mi na to nie poradzili bo nie,,,, Dzis jednak po wizycie cisnienie 149/95 sladowe bialko w moczu i krew:confused:
dodatkowo po Swietach troche spuchlam, nie tam jakos mega ale nogi i troszke rece mam obrzekniete.Juz ostatnio zlapalam dola bo naczytalam sie tych wszystkich informacji o zatruciu ciazowym , a tu ci masz !!!

powiem Ci że moim niewprawnym i niemedycznym okiem to dziwnie Cię potraktowali:confused: takie ciśnienie, obrzeki i przede wszystkim te białko a oni nic sobie z tego nie robią???? ja od razu byłam wysyłana do szpitala na obserwację (chociaż przy okazji też na cukrzycę, albo przede wszystkim na cukrzycę i przy okazji na gestozę, nie wiem, wiem, że ciśnienie i właśnie białko bardzo się nie spodobało mojemu lekarzowi)... mam nadzieję, ze tylko niepotrzebnie się odzywam, ale sprawdź to, bo wygląda że masz typowe objawy:-( trzymam mocno kciuki!!
 
Luczynka- jak dziewczyny piszą na takie skurcze łydek itp trzeba brac koniecznie magnez....ja to samo mialam tylko rano...zreszta w pierwszej ciazy identycznie i magnez pomaga!!!!!1

Kingusia 1991- brzuszek sie rozciaga i skóra swedzi....trzeba kremowac grubo zeby rozstepy sie nie porobily...
A swedzi Cię tylko brzuch czy gdzies jeszcze np rece? bo to moze swiadczyc o holestazie w ciązy........moja siostra miala.....

U nas dzis spokojnie w sensie skurcze nie dokuczają.....ale jak to ja pisze nocka przed nami bo to głównie wtedy zaczyna sie dziac!!!!!!
Jutro z męzem amy latanka trochę bo trzeba kupic "podloge" w sensie panele itp wiec nie wiem w jakim stanie jutro bede..no ale nic trzeba myslec pozytywnie:))))))

 
Hej dzielne Mamuśki !!!
Jestem w ciąży bliźniaczej, ale termin mam na luty 2010 :-).
Niestety już kiepsko się czuję dlatego nie mam jak poczytać Waszych wypowiedzi ale mam jedno pytanko: Jak ubieracie dzieciaczki wychodząc ze szpitala?
-body na długi rękaw
-pajacyk na długi rękaw
i co dalej?
na końcu śpiworek, ciepła czapeczka, szaliczek i do fotelika samochodowego.
Jeszcze ewentualnie kocyk, aby okryć maleństwa :tak::tak:
Pewnie już omawiałyście ten wątek, ale proszę o wsparcie...

Pozdrawiam Was wszystkie i każdej życzę szczęśliwego rozwiązania, potem sporo siły, cierpliwości i wsparcia najbliższych :-D
 
Bry :-D u nas nocka minela spokojnie , raz na siusiu przerwa byla :tak: skurczy narazie nie mam tfu tfu tfu :-) moze nie bedzie trzeba szpitala :-D a ja na maratony sklepowe nie moge sobie pozwolic :-( ech ...
 
reklama
Hej dzielne Mamuśki !!!
Jestem w ciąży bliźniaczej, ale termin mam na luty 2010 :-).
Niestety już kiepsko się czuję dlatego nie mam jak poczytać Waszych wypowiedzi ale mam jedno pytanko: Jak ubieracie dzieciaczki wychodząc ze szpitala?
-body na długi rękaw
-pajacyk na długi rękaw
i co dalej?
na końcu śpiworek, ciepła czapeczka, szaliczek i do fotelika samochodowego.
Jeszcze ewentualnie kocyk, aby okryć maleństwa :tak::tak:
Pewnie już omawiałyście ten wątek, ale proszę o wsparcie...

Pozdrawiam Was wszystkie i każdej życzę szczęśliwego rozwiązania, potem sporo siły, cierpliwości i wsparcia najbliższych :-D
musisz poszukac kilka stron wczesniej, nie wiem dokladnie ile, ale byla mowa na ten temat i duzo dziewczyn sie wypowiadalo, te z doswiadczeniem zimowym tez
 
Do góry