reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

hej dziewczyny...:-)
Ja popołudniu byłam w mieście na zakupkach....kupiliśmy do małej ochraniacz do łóżeczka- bo pościelkę juz zamawiałam. I odrazu prześcieradełka....różowe :-D Oby się nie okazało że w brzuszku chłopak mi siedzi bo będzie cały w różah heheheh
Mąż teraz w pracy....synuś śpi...a ja odpoczne i potem kąpiel i do spanka....
Miłego wieczorka i kolorowych snów wam życzę dzisiaj...:-)
paaaa
 
reklama
a ja byłam dzisiaj w pracy... niby tylko 3,5 godziny, ale czuję się wykończona.
Zazdroszczę Lodóweczkom które nie miały (albo nie czuły) skurczy. Ja niestety mam codziennie, ale są nieregularne więc nic nie znaczą. Oprócz tego że mnie boli nic się nie zapowiada żebym się miała rozpakować. :-) W związku z tym że termin z USG wychodzi mi na styczeń jestem pewna że przenoszę - tak samo było z Lolkiem. Termin miałam na 15 stycznia i lekarz mówił że raczej nie dociągnę do Nowego roku. Lolek urodził się 23 stycznia (aż 8 dni) Niby to nie dużo, ale każda godzina po terminie trwa chyba wieki, więc ja miałam wrażenie że przenosiłam Go co najmniej 2 miesiące...

A tymczasem życzę wszystkim kolorowych snów :-D
 
Kochane witam i melduję się, że nie śpię:-D

Dziś niestety mnie tu nie będzie, bo teraz troszkę poleniu****emy z Mężusiem, potem idę się wypluskać i jedziemy na obiadek do moich Rodziców:-D potem może jeszcze skoczymy na jakieś zakupy:-)

Buziaczki i życzę udanej niedzieli:-D
 
Witaj Mamo Sówko.....:)
I ja sie melduję...
Wczoraj bylo ze mną źle...mialam biegunkę i mdlosci i maluch tak napierał mi głowka ze wyłam z bólu!!!!!!!
Potem troche odpuścilo ale nie było fajnie ze mną......teraz ok
victory.png

Buziaczki i milej Niedzieli

Shingle- moze wcale nie przenosisz....nie mysl teraz o tym:)
 
I ja się witam niedzielnie

Joasiu, Czarodziejko trzymajcie się dzielnie:-)

ja po śniadanku, mężuś odśnieża przed domkiem i podwórko, a ja powoli się biorę za obiadek, dziś fryteczki i gyrosik.

A tak wogóle to mam dość tej zimy, cały czas w domu i nie mogę się nawet do sklepu ruszyć

mała wierci się jak szalona, i to potrafi już porządnie zaboleć
 
Ostatnia edycja:
To i ja powiem wszystkim Dzień dobry :-D

Dzisiaj nocka minęła nam w miarę spokojnie, nie licząc wstawania na siusiu co chwilę. ;-) Ale przynajmniej nie miałam przerwy w spaniu tak jak ostatnimi czasy. :-)

Dzisiaj się poleniłam do 10.00 z Moim. Fajnie tak sobie poleżeć razem, potulić, pomiziać i nic nie musieć robić :-D
Zaraz zmykam do wanny, poleżeć w piance :-D Potem obiadek i spadamy do miasta. Wizyta w kinie, spacer po galerii... Może będzie fajnie :-)

A tak a propos, moja Mała też mi ostatnio nie daje spokoju. Jak się zacznie przeciągać, to nie przestaje przynajmniej przez godzinę, a wczoraj wieczorem, to prawie przez trzy :eek::shocked2: Ale dla mnie to i tak ciągle przemiłe uczucie, jak czuję gdy się przesuwa pod skórą i widzę te wszystkie wypukłości (nawet jeśli zaczyna już boleć). ;-)
Nawet czasem się z Córcią bawię - jak ona coś "wypchnie" to ją w tym miejscu tak delikatnie przyciskam i masuję, aż się schowa. A za chwilkę "pokazuje się" w innym miejscu... I tak w kółko :-D

Miłego dnia Dziewczynki :-)
 
Witajcie Lutóweczki!
A nasza Dzidzia wczoraj na odmianę była bardzo spokojna... Aż za spokojna jak na to co wyczyniała dzień wcześniej... Ale Mamusia zjadła cukiereczka i od razu Dzidzia dała znać o sobie.
Wczoraj w SR mieliśmy "zwiedzać" porodówkę, ale p.położna powiedziała że jest tyle porodów, że nie może nas zabrać! Już się zaczynam bać...
Ale pocieszyła nas, że w ich szpitalu b.żadko odsyłają rodzące, bo potem muszą pisać sprawozdania dlaczego i wogóle, i wolą zatrzymać u siebie :) B. się z tego cieszę, bo chciałabym rodzić właśnie w tym konkretnym szpitalu (św. Rodziny w Wawie).

Miłego dzionka Wam życzę!! Zajrzę jak wrócimy z obiadku od moich rodziców :)
 
reklama
ja się tylko przywitam i znikam - nie najlepiej się czuję....

Joasiu i Czarodziejko trzymajcie się ciepło:tak:

miłej i spokojnej niedzieli wszystkim:tak:
 
Do góry