reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny :-)
Zbieram się już do wyjazdu.
Wracam w niedzielę po Świętach.

Nie wiem czy będę miała dostęp do neta i w jakim stopniu, więc...

Chciałam Wam złożyć już teraz serdeczne życzenia wszystkiego naj...., naj..., naj... :-D:tak:
Niech się Wam pospałniają wszystkie marzenia - te duże i te maleńkie :happy:
I niech żadna nie myśli o wcześniejszym rozpakowywaniu się - zaczekajcie chociaż do Nowego Roku :-D:tak:

Buziaki dla Wszystkich :-D
 
reklama
Witajcie Dziewuszki:-)

Ja też muszę wyjść o 14 :-) Lecę na USG. :rofl2::rofl2:

Kochana trzymam mocno kciuki za wizytę:-)

A ja mam w końcu upragnioną komódkę :-D
Wczoraj zadzwonili ze sklepu, że jest, więc pojechałam od razu odebrać. Skręcaliśmy ją potem przez dwie godziny i JEST już wszystko gotowe
Chciałam Wam złożyć już teraz serdeczne życzenia wszystkiego naj...., naj..., naj... :-D:tak:
Niech się Wam pospałniają wszystkie marzenia - te duże i te maleńkie :happy:
I niech żadna nie myśli o wcześniejszym rozpakowywaniu się - zaczekajcie chociaż do Nowego Roku :-D:tak:

Kochana widziałam tą komódkę i jest super:-D życzę Ci kochana udanych świąt:-) i uważaj tam na siebie i Maleństwo:-)

Dziś rano pojechałam na zakupy i jestem zadowolona, bo kupiłam sobie fajny jasny dłuższy sweterek, dłuższą bluzeczkę w paski i leginsy, do których mogę to nosić:-)
więc na święta mam już kreacje:-D a poza tym chcę zmienić troszkę styl ubierania się i obiecałam sobie, że co miesiąc będę kupować sobie coś w jakimś żywym kolorze:-D

Po powrocie upiekłam dwa pierniki i biszkopt do ciasta, które będę kończyć jutro:-D a teraz czekam, aż Mężuś przyniesie choinkę i będziemy ją ubierać:-)

Jutro strasznie szalony dzień:szok: rano upiec sernik i dokończyć ciasto:-) potem farbowanie włosków:tak: a wieczorem jeszcze wizyta u ginka:-) o której będziemy w domu to sama nie wiem:sorry:
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.
Mam pytanko... dzisiaj od rana boli mnie brzuch tak jakbym miala dostac miesiaczke. Wy, dziewczyny jestescie na podobnym etapie ciazy co ja tak wiec postanowilam zapytac wlasnie Was. Czy macie jakies podobne obserwacje? Dodam tylko, ze dzisiaj brzuch mnie bolal 2 razy:
1 - 10,30 trwal ok 1 godzine
2 - 14,30 trwal ok 1 godzine

Moze tez macie takie problemy i wiecie co to oznacza.
Na necie przytalam ze moga to byc bole przepowiadajace, ale na to chyba za wczesnie co?
 
Witam, wpadam na chwilkę. Coś mnie dawno nie było, ale jakoś coraz trudniej mi się do wszystkiega zabrać:eek: Ale dzisiaj popakowałam prezenty i spokojnie sobie czekają. Po Świętach czeka mnie niezły rozgardiasz, bo rodzice się będa wyprowadzać, a ja będę sobie rzeczy do innego pokoju przenosić, potem jakieś malowanie po Nowym Roku. W międzyczasie musze jeszcze małej ciuszki poprać i poprasować, torbę spakować do szpitala i już spokojne oczekiwanie. Chciałabym już mieć to wszystko z głowy, bo ja lubię mieć wszystko zaplanowane i nie znosze czekać na ostatnią chwilę:eek:
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.
Mam pytanko... dzisiaj od rana boli mnie brzuch tak jakbym miala dostac miesiaczke. Wy, dziewczyny jestescie na podobnym etapie ciazy co ja tak wiec postanowilam zapytac wlasnie Was. Czy macie jakies podobne obserwacje? Dodam tylko, ze dzisiaj brzuch mnie bolal 2 razy:
1 - 10,30 trwal ok 1 godzine
2 - 14,30 trwal ok 1 godzine

Moze tez macie takie problemy i wiecie co to oznacza.
Na necie przytalam ze moga to byc bole przepowiadajace, ale na to chyba za wczesnie co?

brałaś może no-spę? Obserwuj się dziś wieczorem i dużo leż. Gdyby to się powtarzało w nocy częściej lub jutro - bez wahania dzwoń do swojego gin ( no może nie w nocy:happy:) albo jedź na izbę przyjęć jeśli ból taki będzie trwał - lepiej sprawdzać takie rzeczy zwłaszcza, że jesteśmy już "przy końcówce". Skurcze trwają chyba krócej powodują takie uczucie jakby "twardnienia brzuszka" - miałaś takie uczucie?
 
brałaś może no-spę? Obserwuj się dziś wieczorem i dużo leż. Gdyby to się powtarzało w nocy częściej lub jutro - bez wahania dzwoń do swojego gin ( no może nie w nocy:happy:) albo jedź na izbę przyjęć jeśli ból taki będzie trwał - lepiej sprawdzać takie rzeczy zwłaszcza, że jesteśmy już "przy końcówce". Skurcze trwają chyba krócej powodują takie uczucie jakby "twardnienia brzuszka" - miałaś takie uczucie?

Dzieki za odpowiedz :-) Jestem w ciąży blizniaczej, co moze ma jakies znaczenie. Bralam nospe (jak narazie 1 raz) i biore tez fenoterol (3x1tabl.). Brzuch zachowuje sie zupelnie normalnie. nie czuje aby specjalnie twardnial.Jedyne co mnie niepokoi to ten ból miesiączkowy. Kurcze... mam nadzieje, ze to jeszcze nie TO...
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.
Mam pytanko... dzisiaj od rana boli mnie brzuch tak jakbym miala dostac miesiaczke. Wy, dziewczyny jestescie na podobnym etapie ciazy co ja tak wiec postanowilam zapytac wlasnie Was. Czy macie jakies podobne obserwacje? Dodam tylko, ze dzisiaj brzuch mnie bolal 2 razy:
1 - 10,30 trwal ok 1 godzine
2 - 14,30 trwal ok 1 godzine

Moze tez macie takie problemy i wiecie co to oznacza.
Na necie przytalam ze moga to byc bole przepowiadajace, ale na to chyba za wczesnie co?

Co do bolu brzuszka ja mialam takowy przedwczoraj,tez byl taki jak na miesiaczke i trwal pare godzin,maz chcial jechac na pogotowie ale ja sie uparlam ze jeszcze troche poczekam i pod wieczor po wzieciu prysznica mi przeszlo,ale czytalam ze taki bol podbrzusza na tym etapie ciazy jest normalny wiec sama nie wiem co moze byc przyczyna,z tego co piszesz mialas go dwa razy i trwal ok godziny a u mnie bez przerwy trwal pare godzin.Moze lepiej skonsultowac to z doktorkiem,ja jutro mam wizyte u poloznej wiec sie jej zapytam czy to normalne.:-)I gratuluje podwojnego szczesia:-D
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.
Mam pytanko... dzisiaj od rana boli mnie brzuch tak jakbym miala dostac miesiaczke. Wy, dziewczyny jestescie na podobnym etapie ciazy co ja tak wiec postanowilam zapytac wlasnie Was. Czy macie jakies podobne obserwacje? Dodam tylko, ze dzisiaj brzuch mnie bolal 2 razy:
1 - 10,30 trwal ok 1 godzine
2 - 14,30 trwal ok 1 godzine

Moze tez macie takie problemy i wiecie co to oznacza.
Na necie przytalam ze moga to byc bole przepowiadajace, ale na to chyba za wczesnie co?
Ja pewnie nie pomogę bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak wyglądają bóle przepowiadające ale skoro jesteś w ciązy bliźniaczej to bardzo prawdopodobne że poród nastąpi szybciej, proponuję odpoczynek a jak będzie się to powtarzać to skonsultuj to z lekarzem
 
mi lekarz powiedziaiał, że taki bóle jak na okres to zapowiadją skurcze i kazał brać nospę i leżeć, także ivi80 staraj sie odpoczywać więcej:)gratuluję podwujnego szczęścia:):)

witam sie z wami diewczyny poniedziałkowo:) trochę mnie nie było i muszę troszke nadrobić:), ja już wszystkie egzaminy zaliczyłam, teraz mogę ze spokojem czekać na dzieciaczka:):)jeszcze strasznie dużo żeczy zostało do zrobienia....
 
reklama
Ja tez mam podobne bole , ale czytalam ze w tym etapie to normalne. Najlepiej poradz sie lekarza i wez sobie nospe i wypocznij. Ja natomiast zauwazylam od pewnego czasu jakies dziwne bole a nawet dziwne odczucie w szyjce (tak mi sie to wydaje) tak jak by cos smyralo hmmm:szok: moze to sa te skurcze braxtona ??
 
Do góry