reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
a ja się witam i zmykam na badanka:tak:
chciałam tylko dać znać (coby mnie ktoś pochwalił:-p) że mgr oddana czekam na styczeń na obronę:sorry:
Aninaka dalej w spzitalu (badanka na cukrzyce) czy już wyszła??:confused2:
miłego dnia dziewczynki!!!:laugh2:
 
a ja się witam i zmykam na badanka:tak:
chciałam tylko dać znać (coby mnie ktoś pochwalił:-p) że mgr oddana czekam na styczeń na obronę:sorry:
Aninaka dalej w spzitalu (badanka na cukrzyce) czy już wyszła??:confused2:
miłego dnia dziewczynki!!!:laugh2:
Powodzenia na badaniach. Ja Cie chwale!!!:-):-):-)

Ja tez sie witam i zycze milego dnia i nie przemeczajcie sie laski z przygotowaniami do swiat!
ps
dzisiaj znow USG, jak beda jakies ciekawe wiadomosci to dam znac;-)
 
Dzień dobry Lutóweczki :-)

Powodzenia na badaniach. Ja Cie chwale!!!:-):-):-)

Ja tez sie witam i zycze milego dnia i nie przemeczajcie sie laski z przygotowaniami do swiat!
ps
dzisiaj znow USG, jak beda jakies ciekawe wiadomosci to dam znac;-)
trzymam kciuki za wizytę :) jak samopoczucie??
 
Ja także się witam :laugh2:

Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje !

Tygryniu gratuluję zakończenia najważniejszego etapu mgr :-) Teraz to już tylko formalność ;-)

Rzucam się na robotę....:sorry:


Buziaki kochane
 
Ja równiez się witam. No i oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje z usg. Mnie rano dopadły jakieś skurcze, no można to nazwać bólami brzucha na tym etapie. Bolało trochę, ale przeszło:-(.Nie stresuję się że już rodzę, bo u mnie dzieci wyskakują w 41 tygodniu, ale jakby chciało teraz wcześniej to nie mam nic przeciwko temu tylko niech poczeka do nowego roku:tak:.
 
Witam śnieżynki :-)
My wczoraj mieliśmy wizytę z usg. Termin porodu przesuną mi się z 2, na 6 luty. Poza tym mała waży 2002g. i jest drobniutka. Doplerem ( nie wiem czy dobrze napisałam), sprawdzono nam przepływy pępowiny i wszystko jest ok. Pępowina jest też w dobrym miejscu, i Alicja nie ma nią owiniętej szyjki :-) Poza tym ułożona jest prawidłowo, główką w dół i ciągle się rozpycha.
U mnie szyjka jest już skrócona ale jeszcze dobrze trzyma, nie ma rozwarcia, więc następna wizyta za trzy tygodnie. "A potem to może Pani spokojnie rodzić :) "
 
Witajcie moje kochane Śnieżynki w ten cudowny dzionek:-D

a ja się witam i zmykam na badanka:tak:
chciałam tylko dać znać (coby mnie ktoś pochwalił:-p) że mgr oddana czekam na styczeń na obronę:sorry:

Tygrynka trzymam kciuki za badania no i gratuluję, że oddałaś już pracę;-) teraz to już z górki:tak:

dzisiaj znow USG, jak beda jakies ciekawe wiadomosci to dam znac;-)

mamaAlexa trzymam kciuki za USG i czekam na informacje:-)

My wczoraj mieliśmy wizytę z usg.Poza tym mała waży 2002g. i jest drobniutka. Doplerem ( nie wiem czy dobrze napisałam), sprawdzono nam przepływy pępowiny i wszystko jest ok. Pępowina jest też w dobrym miejscu, i Alicja nie ma nią owiniętej szyjki :-) Poza tym ułożona jest prawidłowo, główką w dół i ciągle się rozpycha.

kasia super, że wszystko w porządku:-) a, że Alicja malutka to się nie przejmuj, bo do porodu jeszcze pewnie przybierze:-D trzymam kciuki:-)

Ja dziś w nocy miałam małe rewolucje żołądkowe (chyba skórka z kiełbaski mi zaszkodziła), ale na szczęście tylko raz zaliczyłam kibelek, a potem było już dobrze i jest do tej pory:-D od rana udało mi się dokończyć ciasto z chałwą i upiec sernik:-D ozdabianie pierników zostawiłam sobie na jutro, bo zaraz muszę zmykać pod prysznic, bo na 16:00 jestem umówiona na farbowanie włosków, a potem jeszcze wizyta u ginka wieczorkiem:tak: kochane trzymajcie kciuki, a ja postaram się jeszcze dziś odezwać, ale nie obiecuję, bo nie wiem, o której wrócimy:sorry:

Buziaczki kochane i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
 
reklama
Widzę że wszystkie macie napięte harmonogramy :-) Ja dzisiaj wymiękłam :-( Dopadła mnie chyba grypa żołądkowa i ledwo siedzę.

Dobranoc Śnieżynki
 
Do góry