reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a ja zmagam sie z neuralgią ;/ przeszywajacy ból pleców promieniujący do klatki piersiowej ...ale miałam napisać co daostalam bo miałyśmy z kumpelkami wigilijny wieczór w piątek ...wiec najnowsza sjesta kydryńskiego rewelacyjna płyta, muzyka świata świetna na relaks, ksiażkę 2 cześć milenium : dziewczyna która igrała z ogniem ( właśnie mój mąż sie w niej zaczytuje ), bardzo pozytywną książeczkę "mała ksiaga uścisków" świeczuszka na zimowe wieczory i ciepłe azurkowe rajstopasy ;)) ech te prezenciki ;)
 
reklama
Hej Kobitki :-)

Ja mam ostatnio szalone dni. Jutro i pojutrze też takie będą :sorry:
Dzisiaj udało mi się posprzątać mieszkanie a moi chłopcy wrócili do domku po spacerze ze śliczną choinką. Po obiedzie nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy ją ubrać, bo Lolek by nam nie odpuścił. Ale z drugiej strony dobrze się stało, bo inaczej moglibyśmy nie zdążyć przed Świętami :-p
Ja jutro prosto z pracy jadę do prywatnego ginka na wizytę z USG, potem muszę odebrać Lolusia z przedszkola, wysłać listy na poczcie i lecimy do kolegi Lolka na urodziny. Jak wrócimy muszę zrobić rybę po grecku, bo we wtorek mam biurową Gwiazdkę...
Swoją drogą znacie jakiś fajny przepis na rybę po grecku ?

Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze ( a właściwie dzisiejsze) wizyty.

Kolorowych snów
 
Witam się poniedziałkowo... Na szczęście dla mnie zostały tylko 3 dni pracujące więc muszę je jakoś przetrwać :-)

Miłego dnia Śnieżynki :rofl2:
 
Dzień dobry :-)

A ja mam w końcu upragnioną komódkę :-D
Wczoraj zadzwonili ze sklepu, że jest, więc pojechałam od razu odebrać. Skręcaliśmy ją potem przez dwie godziny i JEST już wszystko gotowe :-D

Dzisiaj jadę do domku, pociągiem i niestety sama, bo Mój pracuje do środy, a urlopu już nie ma :eek::-( Ale to tylko parę dni, więc jakoś damy radę, mam nadzieję :sorry::tak:

No, to lecę na śniadanko :-)

I powodzenia na dzisiejszych i tegotygodniowych wizytach :-D
Mam nadzieję, że u Was i u Maleństw wszystko będzie OK :-):tak:
 
Wiesz co, moja przyjaciółka też chodzi do takiego ginka... Po którymś usg pytam się jej jak ma ułożoną Dzidzie, jak łożysko itp itd...a ona że jej lekarz takich rzeczy nie mówi... to po co robić usg??
Teraz też jej na usg coś wyszło nie tak, ale nawet nie chciałam się dopytywać, żeby znowu na mnie nie naskoczyła, bo przecież jej lekrza pracuje w b.dobrym szpitalu, za wizytę płaci 200 zł to znaczy, że lekarz jest extra...
Mi mój też może nie komentuje wszystkiego, ale bardzo dużo... Dzięki czemu od początku ciąży wiem o łożysku na przedniej ścianie (trzeba trochę bardziej uważać na brzuszek, żeby się nie odkleiło) itp....
A z drugiej strony słyszałam o lekarzach którzy niewiele mówią przy badaniu ale za to dają bardzo szczegółowy opis usg... Chyba jednak wolę jak mi lekarz powie przy badaniu... wtedy jak nie rozumiem to mogę się go dopytać....
U mnie problem jest taki że ja mam usg robione na każdej wizycie i na żadnej nic się nie dowiaduję o naszym dziecku, a jak spytam to odpowiedź jest na odczep się. Myślałam że usg jest robione dla pacjentki w szczególności a nie dla lekarza. Dobrze że chodzę do drugiego, prywatnie tylko trochę rzadziej tzn. raz na 1.5 m-ca bo jest dla mnie za drogi (150 wizyta, 50 usg), ale on za to mówi wszystko ze szczegółami nie muszę go nawet pytać bo sam wszystko wytłumaczy, a jak zadam jakieś głupie pytanie to wyśmiewa tylko wytłumaczy o co chodzi (przecież nie jestem lekarzem i mimo 3 ciąży nie muszę się na wszystkim znać).
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:-)
U mnie snieznie ale cieplo:eek::-)
Moja ginka robi mi usg za kazdym razem i zawsze komentuje wiec nie musze pytac. Nie chodze prywatnie:-)
Za 2 dni mam wizyte i juz sie nie moge doczekac jak tam Mala sie miewa:tak:Ide z synem.
Dzisiaj robie sobie male SPA w domciu. Obiadek mam wiec troche pobyczyc sie moge.
Milego dnia zycze wszystkim.
 
Do góry