reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Cześć Śnieżynki :-)

Wpadam się przywitać i zaraz zmykam bo muszę wszystko "pozamykać" zanim pójdę na zwolnienie.

Co do prezentów to i ja chciałam zamówić na Allegro, ale nie mam pomysłów co kupić...:zawstydzona/y:

Trzymam kciuki za wszystkie Lodóweczki :tak:
 
Chciałam się z przywitać - :-)halo halo!:-)

dzisiejsz noc była koszmarna nie mogłam usnąć, wczesnie wstałam i jeszcze co chwile wstawałam na sisiu :no: no i teraz się czuję jakby czołg po mnie przejechał:-(

idę na spacer z psiakiem pogoda niezła to może humorek tez się poprawi:-p

miłego dzionka zyczę!
 
Hello :-)

Ja dzisiaj wstalam raniutko i zaliczylam badania-mocz i morfologia. I zrobilma sobie dodatkowo we wlasnym zakresie badanie na poziom magnezu, bo ostatnio moja prawa lydka to jeden wielki nieznikajacy skurcz :sorry: a do tego lapia mnie skurcze w stopach, dloniach, a nawet w meisniach przy kregoslupie :eek: zobaczymy co jutro bedzie na wynikach.


Ja tez czesc prezentow kupie na Allegro. MNapewno zamowie shishe dla tesciowej :cool2: Tylko nie mam zielonego pojecia co kupic tesciowi w tym roku? :sorry: Myslimy z mezem juz od tygodnia, bo ja chcialabym najpozniej w ciagu tygodnia kupic wszystkie prezenty, zeby potem sie nei meczyc w sklepach. Moze ktoras z Was ma pomysl co mozna kupic facetowi po
50-tce?
 
Proponuję założyć nowy topic z pomysłami na prezenty. Ja niestety nie mam żadnego pomysłu... :-( Dlatego chętnie się dowiem co Wy planujecie kupić i może coś spapuguję :-D
 
Cześć Śnieżynki :-)

Wpadam się przywitać i zaraz zmykam bo muszę wszystko "pozamykać" zanim pójdę na zwolnienie.

Co do prezentów to i ja chciałam zamówić na Allegro, ale nie mam pomysłów co kupić...:zawstydzona/y:

Trzymam kciuki za wszystkie Lodóweczki :tak:
Nie przemęczaj się;-):-)

A mnie qurwica trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: uliczyłam się jak głupia i gdzieś się walnęłam i wszystko do d*py!!! Zasrana matematyka!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam Dziewczynki:-)Ja juz od 7 na nogach - zalatwiamy wszystko co potrzebne z mieszkaniem - jeszcze decyzja nie przyszla:-(ale mysle, ze w tym tygodniu juz powinna byc i zobaczymy komu sie dostanie:eek:
Wczoraj rozmawialam do pozna z kumpela, ktora rodzila rok temu i powiem Wam, ze nic oprocz koszuli do porodu i na potem, kapci i szczoteczki do zebow nic nie musze brac - nawet podpasek:tak:Dla dzidzi tez tylko na wyjscie:-)
Ucieszylam sie bo jak pomyslalam o tych torbach...:no::-D
Milego dzionka;-)
 
Dzień dobry Dziewczynki :-)

Pojawiam się po wyjazdowym weekendzie.
Ale sobie dzisiaj pospałam ;-) Wstałam dopiero o 10.30. Nie ma to jak własne wygodne łóżeczko :-D Trzeba było odespać te dwie nieprzespane z powodu zbyt twardego materaca noce :eek:

Jestem już po śniadanku :-)
Buszuję właśnie po allegro w poszukiwaniu piłek do gimnastyki - całkiem fajna sprawa :-)
Potem chwilka na przeczytanie Was od piątku ;-)

Miłego dnia :-D
 
Witam Lutóweczki.
Troszkę mnie nie było ale już uzupełniłam i oto jestem. Zauważyłam, że już wszystkie narzekamy na nieprzespane noce:-( U mnie ostatnio trochę lepiej bo te 4 - 5 godzin przesypiam bez wstawania i nawet zaczyna mi się to podobać bo zawsze byłam straszny śpiochem wstawałam nawet o 14:szok: a teraz budzę się najpóźniej o 8 i mam taki fajny dłuuuuugi dzień:-)

witam Was kochane :-D ja juz po sniadanku :p wczoraj znow moja suczka uciekla na noc :-/ ale o 6 wyszlam po nia bo nie moglam spac i byla :-D jej niby pies ale ja tak kooooocham :zawstydzona/y: a jak wy sie dzis czujecie ? :-*
i 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty !!! :-)

Fajną masz tę suczkę podróżniczkę:-) Ja mam taki sam problem tylko z kotem. Jak tylko na chwilę spuszczę go z oczu to od razu wybiega z mieszkania i tak się ganiamy po osiedlu:sorry:

Hello :-)

Ja dzisiaj wstalam raniutko i zaliczylam badania-mocz i morfologia. I zrobilma sobie dodatkowo we wlasnym zakresie badanie na poziom magnezu, bo ostatnio moja prawa lydka to jeden wielki nieznikajacy skurcz :sorry: a do tego lapia mnie skurcze w stopach, dloniach, a nawet w meisniach przy kregoslupie :eek: zobaczymy co jutro bedzie na wynikach.


Ja tez czesc prezentow kupie na Allegro. MNapewno zamowie shishe dla tesciowej :cool2: Tylko nie mam zielonego pojecia co kupic tesciowi w tym roku? :sorry: Myslimy z mezem juz od tygodnia, bo ja chcialabym najpozniej w ciagu tygodnia kupic wszystkie prezenty, zeby potem sie nei meczyc w sklepach. Moze ktoras z Was ma pomysl co mozna kupic facetowi po
50-tce?

Hmm. Ja ostatnio teściowi zafundowałam karykaturę ładnie oprawioną i nawet kolorową. Podobno mu się podobała;-)

Nie przemęczaj się;-):-)

A mnie qurwica trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: uliczyłam się jak głupia i gdzieś się walnęłam i wszystko do d*py!!! Zasrana matematyka!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Współczuję ble nie cierpię matematyki:no:
 
reklama
Kochane jestem strasznie happy:biggrin2: Mężuś mi właśnie napisał, że już są w drodze powrotnej do domku, czyli jutro o tej porze już powinniśmy być razem:-D Ołłłł yeeeeeeeeeeeeeeeeee:biggrin2:

Posprzątałam ładnie i nabiłam sobie siniaka przy okazji, ale to nic:-p
 
Do góry