reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Gucha trzymam za Was kciuki. Trzymajcie się na obczyźnie :tak:

Tygryniu super wieści:tak: Ogromnie się cieszę :rofl2:

A teraz życzę kolorowych snów :-)
 
reklama
no ja tez juz zaliczam powoli. Dzis UWAGA: zaliczylam EGZAMIN z socjologii na 5, jestem strasznie szczesliwa, bo uczylam sie bardzo dlugo a i tak slabo mi szlo bo bylam okropnie zmeczona i nie moglam sie skupic ( wszytko przez remont ktory u mnie gosci od 4 dni....to byla tragedia...)No i zaliczylam tez czesciowo łacinę, jescze mi dwie takie rzeczy zostaly z tej laciny i tez bedzie finito :). Najgorsze jednak jest przede mna - EGZAMIN z historii nowozytnej, ogrom materiału, dat, władców, bo to historia polski i powszechna. wiecie, boje sie i zalamuje mnie to, bo wiem jak slabo mi szla ta nauka socjologii...kurcze czy jest cos na koncentracje dla ciezarnych?oprocz czekolad i orzechow?

Mam jeszcze tyle do napisania....:( najfajniejsze jest to ze ja ciagle cos robie do tej szkoly, czy pisze czy sie ucze, ciagle chodze z jakimis kartkami po domu, pod poduszką mam zeszyty, kolo łożka ksiazki... NON STOP cos robie i mam nadzieje ze kiedys sie to skonczy...ale tak naprawde teraz jest tak ze jak tylko coś zdołam zepchnac to nowe juz mam na glowie. :( jest mi smutno i jestem zestrachana. Wiem ze teraz dzidzia jest najwazniejsza i moje zdrowie i samopoczucie, ale ja naprawde musze sie dobrze uczyc zeby mi stypendia pokryly wszytkie koszta nauki...teraz kiedy niunia sie pojawi, musze miec przeciez pare groszy, a pracy juz nie mam :(

Ogolnie dzis ucieszylam sie z tej socjologii. Ciesze sie ze niektore z was tez dzis dostaly jakas dobrą wiadomość. No i pokladam nadzieje, ze te ktore sie nie wyspały albo te ktorym cos dolega jescze wypoczna :) trzymajcie sie cieplutko.

Sciskam
To gratuluje:-DAle zdolna mamuśka!!!!:-D też bym chciała tak socjologie zaliczyć a jest taki ch*uj że się chyba powiesze!!!!:-:)-:)-(
ok lecę do dentysty potem napiszę:-)
 
hej dziewczyny :*


ja sie wogole nie wyspalam ;/ co 2 h wstawalam na siku :-( i tak mnie bolal brzuch ze masssakra :( ehh :( ide sie dalej kimnac :-( bo nie wyspana jestem ...


3mam kciukasy za dzisiejsze wizyty :*
 
Tygryniu witaj spowrotem :-)

Gucha no to 3maj sie dzielnie. Powodzenia na wizycie u ploznej i czekamy z niecierpliwoscia na Twoj wielki powrot na BB :cool2::tak:

Kataszaone gratulacje-Iga bedzie miala ambitna mamusie :-) ja socjologie tez wspominam milo, jakos przyjemnie uczylo mis ie tego materialu, ale to bylo juz dawno, bo w tym roku inne przedmioty. Miedzy innymi pedagogika porownawcza, andragogika i inne okropienstwa:sorry:
 
Dzień dobry Śnieżynki :-)
ja mam kolejną nie przespaną noc za sobą.,,, to już chyba będzie standard :-(teraz, dziewczyny kopią jakby maraton sobie urządzały, tylko ja się pytam dlaczego o 3 w nocy :szok: ??? byle by im to tylko w nawyk nie weszło :shocked2:
no ale dziś mam zapał do pracy od rana, więc kolejna partia ubranek dzidziusiowych już w pralce, ja wyprasowałam nasze rzeczy, ale czeka mnie juz stos dziecięcych ubranek, mam zamiar sukcesywnie go zmniejszać, pożyjemy, zobaczymy :tak: jutro mam wizytę i bardzo się cieszę, bo popołudniami brzuch mi się napina i przechodzi dopiero jak się położę więc nie wiem co jest grane, mam nadzieję,że ginek coś mi pomoże, kurcze ale się rozpisałam :cool2: hehe
przyjemnego dzionka życzę i trzymam kciuki za wizyty PAPA
 
Wpadłam sie przywitać:-)
Tygrynka - dobrze ze jest dobrze:-)
Ale jestem śpiąca, te nocne wędrówki do toalety i jeszcze mała po nocach kopie:confused2:
Dzisiaj znowu wizyta u dentysty i już mam zapowiedziane że będzie bolało, ale trudno.
Spadam zaraz na zakupy na Allegro:-)
 
Witajcie Dziewczynki :-)

Ale wstrętna pogoda u mnie za oknem - deszcz i mgła, nic nie widać na odległość 20m :eek:
Może dlatego tak mi się nie chciało dzisiaj wstawać:eek:
A w łóżeczku tak fajnie, tak cieplutko;-):tak:

Ale jestem już na nogach:-)
Zaraz idę sobie zrobić jakieś śniadanko.

Tygrynko super, że u Was OK. Dbaj o siebie, a napewno będzie dobrze. :-D

Gucha, fajnie, że się odezwałaś. Przynajmniej wiemy, że jeszcze żyjesz;-) Wracaj do nas szybko, tęsknimy :tak::-D

AgaB nie martw się na zapas, poczekaj co Ci lekarz powie jutro.:tak:
 
reklama
Do góry