reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

MamoA nie przejmuj się Monikasia i Żabeczka to wyjątki potwierdzające regułę:-) Choleryczek jest duuuuużo więcej, no bo jak tu zachować spokój:-) Długo Cię nie było na forum, już wszystko ze zdrówkiem w porządku? Dobrze, że już jesteś:tak:
.
To ja sie juz poprawie i czesciej bede zagladala...
Dzieki za troske, ze zdrowiem juz duuuzo lepiej. Ale wymeczylo mnie to straszanie.. w kazdym razie dziewczyny jak cos sie bezdie dzialo to oto recepta:
czosnek 2xdziennie, naciekranie smierdzielem: VicVappoRub, herbatka z cytryna i miodem w duuuzych ilosciach i herbatka majerankowa na kaszel.
Do tego 2 tygodnie kaszlu, kataru itp, a pozniej ma przejsc:))

Nie odzywalam sie ale podczytuje Was regularnie...
Dzisiaj tak weekendowo chcialam sie przywitac i zyczyc jeszcze milego popoludnia
Aha tak mi sie przypomnialo o tym nacinaniu.. Lepiej nie... Tu mi pieknie polozna wyjasnila, ze lepiej peknac, bo wtedy inaczej sie to goi i pozniej inaczej:lepiej zrasta. MA to do czynienia z zakonczeniami nerwowymi..
Ja przy pierwszym porodzi i popekalam i bylam ponacinana, bo moj 4,5kilogramowy maluszek rowniez rodzil sie z raczka przy twarzyczce, Na szczescie mam to juz za soba a teraz bedzie tylko lepiej.
Caluje Was goraco i zmykam zajac sie moja rodzinka..
papa
 
reklama
cześć Śnieżynki:-) ja wpadłam na pare chwil przywitać się z Wami dopiero wróciłam z uczelni z zajęć padam na pyszczek idę się wryć pod kocyk i przytulić do Grześka i jakiś filmik oglądnąć;-):-) miłego wieczorka Wam życzę:-) obiecuje jutro Was nadrobię:tak::-D
 
Hej!
Myślę, ze ta cisza z jednej strony spowodowana jest niedzielą, ale z drugiej strony coraz większymi brzuszkami. Nie wiem, jak Wam, ale mi coraz ciężej siedzieć, wolę sobie poleżeć ;-)
An
 
Hej!
Myślę, ze ta cisza z jednej strony spowodowana jest niedzielą, ale z drugiej strony coraz większymi brzuszkami. Nie wiem, jak Wam, ale mi coraz ciężej siedzieć, wolę sobie poleżeć ;-)
An
ja mam podobnie kochana..jak za długo siedzę to juz kręgosłup boli i żeberka dokuczają:zawstydzona/y:
a teraz lece myju myju i spac bo jutro czeka mnie przeprowadzka..
do usłyszenia mamuśki,spokojnej nocki:*:]:-)
 
Witajcie moje kochane Śnieżynki:-)

Ja się czujecie??? Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku:-D

Ja tak się zasiedziałam u rodziców, że masakra:-p w sumie to byłam tam od wtorku, aż do dziś:-) no, ale jakoś tak wyszło i w sumie dobrze, bo przynajmniej jakośen czas bez Mężusia szybciej zleciał:-D codziennie coś musiałam załatwić:tak: i jeszcze jutro muszę jechać ubezpieczenie auta zapłacić, bo jutro się kończy, więc jakby nie było ostatni dzień, ale jutro mam dopiero wypłatę, więc wolałam poczekać:tak:

Na szczęście jutro Mężuś idzie tylko na parę godzin do pracy (najpóźniej do 14:00) i potem ruszają w drogę powrotną do Polski:-) NARESZCIE!!!!:-D więc we wtorek będzie już w domku, ale nie wiadomo dokładnie o której, bo to zależy jak trasa będzie wyglądała i o której uda im się dotrzeć na prom:tak: nawet nie wiecie jak się cieszę, bo takie czekanie jest najgorsze:crazy: we wtorek po 18:00 mamy wizytę u ginka, ale napisałam mu, że nie musi iść z nami tylko niech się po podróży położy spać, ale on uparcie twierdzi, że spać nie będzie, bo musi Łobuza zobaczyć na USG:-D hehe zobaczymy jak to w praniu wyjdzie, bo może być tak zmęczony, że padnie nawet nie będzie wiedział kiedy:-p

Wiecie w tym roku poszłam na łatwiznę i wszystkie prezenty kupuję na allegro:-) już wiem co kto chce i znalazłam może nawet i lepsze niż w sklepie, a przynajmniej nie muszę stać w kolejkach i przepychać się z tymi wszystkimi ludźmi:-D no i niczego nie złapię, bo w takich dużych sklepach to różnie bywa:-p

Kochane życzę Wam udanej wieczornej niedzieli:-) odezwę się rano:-D
 
rudaania1 ja tych małych ubranek też mam mało, sama nie wiem ile bedę ich potrzebować, w razie potrzeby się dokupi no i zawsze jak ktoś w odwiedziny przychodzi to coś przynosi
Z tego co mi mówiła siostra męża to ludzie przynoszą wiksze ciuszki... Takie koło 68-72, a jednak Dzidzia troszkę będzie nosiła te najmniejsze...

Witajcie Śnieżynki..ja też dzisiaj wcześnie wstałam,bo już od 8smej na nogach..ogarniam chatkę;-)jutro czeka nas przeprowadzka,także od rana pakuje manele:tak:;-)
a noc dzisiaj miałam straszną..chyba z 10 snów porąbanych miałam..i to takie głupoty mi się śnią,że szok..eh..kiedy ten luty będzie:-p już się nie mogę doczekac..:zawstydzona/y:

To tak jak ze mną... Najgosze że jak usypiałam to przyśnił mi się mój Wujcio który jeste niestety bardzo ciężko chory na raka... Obudziłam się i płakałam z godzinę, nie mogłam się wogóle uspokoić.... Aż Mężuś chciał po moją mamę dzwonić...
 
Dzień dobrry, choć dla mnie niekoniecznie taki dobry, przynajmniej narazie :-:)wściekła/y:narazie obudziłam się z bólem głowy i nawala mnie tak,że chyba wyląduje znów w łóżku tyle,że z kompresem na czole,że mnie tak musii męczyć ta głowa,,,,wstawiłam kolejną pralkę z ciuszkam dla dziewczynek, pralka pierze sama, więc chociaż tyle dzisiaj zrobie,,,
trzymajcie się ciepło Lutóweczki, jeśli jakieś wizyty są dzisiaj to oczywiście będę trzymać kciuki :tak: no i mam nadzieję,że dziś tu troszkę tłoczniej będzie niż na weekendzie ;-) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-D ja już nie śpię coś kiepsko sypiam dzisiaj mam ambitny plan zrobić część prac na zaliczenia żeby potem mieć spokój święty:sorry: ale zobaczymy jak w praktyce wyjdzie:sorry: jutro idę kupić z mamą ostatnie rzeczy do pokoiku Synusia:-)w sobotę mnie poniosło i zaczęłam ozdabiać ściany w jego pokoju dorysowałam chmurki i Słoneczko jeszcze kupię zieloną farbę to dorysuje łąkę a potem jakieś pierdoły i jakieś naklejki bajkowe:-D:-D:-DA teraz idę jeeeeeeść!:-D

A jak Wasze samopoczucie?;-) Miłego dnia Wam życzę!:-D
 
witam Was kochane :-D ja juz po sniadanku :p wczoraj znow moja suczka uciekla na noc :-/ ale o 6 wyszlam po nia bo nie moglam spac i byla :-D jej niby pies ale ja tak kooooocham :zawstydzona/y: a jak wy sie dzis czujecie ? :-*
i 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty !!! :-)
 
reklama
Dzień Dobry Dziewczyny:-)

Ja rano wstałam z dobrym humorem, choć pogoda za oknem troszkę nie teges:-p nareszcie na śniadanie mogę jeść to co chcę, a nie to co muszę, by nie wylądować w kibelku:-)

Mam zamiar teraz troszkę posprzątać, a potem pojechać od ubezpieczalni:-D

Buziaczki kochane:-) miłego dzionka i trzymam kciuki za wizyty:-D

Majsii super, że wyszłaś już ze szpitala, bo w domu to zawsze lepiej:-)
 
Do góry