reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dobra to ja spać idę, jutro o 6:00 wstać, a coś ostatnio mam problemy z zaśnięciem, a jak się położę to myśli zaraz zaczną mnie nachodzić co do wyjazdu, wylotu, lądowania,życia tam i w ogóle 100 pytań...więc życzę miłych snów i szybkiego zaśnięcia





 
reklama
Dobra to ja spać idę, jutro o 6:00 wstać, a coś ostatnio mam problemy z zaśnięciem, a jak się położę to myśli zaraz zaczną mnie nachodzić co do wyjazdu, wylotu, lądowania,życia tam i w ogóle 100 pytań...więc życzę miłych snów i szybkiego zaśnięcia


śpij dobrze kochana, nie myśl za dużo:tak: słodkich snów!!
 
hej laseczki:-):-):-) ważna wiadomość o spotkaniu w piatek!!!!! napisałam wam ja w temacie Spotkanie.....proszę o zapoznanie sie:-p:-p:-p:-p:-p niedawnoo wróciłam z miasta i jestem totalnie wykończona, ale dostałam dzis paczke z pościela baldachimem i ochraniaczem, potem bylam na zakupach i udalo mi sie z okazji 25 urodzin Aventa kupic podgrzewacz 25 procent taniej:-):-):-):-) i pare innych pierduł wiec humorek mam pozytywny:-):-):-):-) ide szamac kolacje bom głodna niesamowicie buziaczki
 
Za 20 min mam autobus, ale bez napisania tutaj chociaż kropeczki się nie obędzie. Zjadłam śniadanko, teraz popijam herbatką. Śniło mi się, że położna mówiła że mam tyle tych bakterii, jakby ktoś mi zmarł albo coś się stało złego, i źle to odczuwam i przez to tyle bakterii w sobie:eek: No nie wiem czego się spodziewać tera mam po tej wizycie...:confused2: Zaraz jak wrócę dam wam znać:tak:.
 
Witam Lodóweczki.
Jak się Wam spało? Mi jakoś niespecjalnie, nie mogłam się ułożyć i niedawno się obudziłam, bo czułam się jakby coś mnie zgniatało:szok:. Oczywiście okazało się, że to mój kocur wagi ciężkiej, całe 8kg szczęścia, a ma dopiero 9 miesięcy:eek: Gucha trzymam kciuki za Twoją wizytę, sny zazwyczaj spełniają się na odwrót (mi od początku ciąży śniło się, że będzie córeczka, a jest synuś:-)) więc na pewno wszystko będzie dobrze:tak: Miłego poranka Wam życzę;-)
 
Witam Dziewczynki:-)
Ja juz tez na nogach, bo zupe juz gotuje pozniej czupryne umyc i mieszkanko obejrzec:-)
Gucha Ty to masz stresa;-)Ale spoko wszystko bedzie ok:tak:Jak juz wsiadziesz w ten samolot to kamien z serca. Najgorsze przygotowania.
 
reklama
Dzień Dobry Dziewczyny:-)ja niedano wstałam czekam na gości z administracji bo mają zawór od gazu wymienić, bo wczoraj przyszli skontrolować, a tu zonk gaz w łazience się ulatnia:szok:no więc czekam na starszych panów ech... myślałam że chociaż naciesze oko;-) :-Dzaraz jakieś śniadanicho pasuje wsunąć a potem potem będę naprawiać swoją skleroze wczorajszą i zaświadczenie od gin. załatwiać na szkołę rodzenia:confused2:Miłego przedpołudnia Wam życzę:-D
 
Do góry