reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny, z tymi szczepionkami, to ja jestem sceptyczna.
Zawsze się przecież odradzało kobietom w ciąży szczepienia, jeśli nie były one absolutnie niezbędne (np. potrzebne do wyjazdu za granicę). Więc tym razem też uważam, że jeśli nie musimy, to lepiej się nie szczepić.
Jeśli będziemy o siebie dbać, ciepło się ubierać, nie wybierać się w towarzystwo ludzi kaszlących i kichających, to myślę, że nic nam nie będzie.
Wlasnie, przeciez na poczatku mowili, ze ta grypa przebiega lagodniej niz ta sezonowa. ja sie szczepic na pewno nie bede:tak:
 
reklama
Cześć
Ja akurat miałam cesarkę i teraz po raz drugi tez będzie cesarka. Miałam znieczulenie zewnątrzoponowe - wszystko było ok, poza tym, że nie mogli mi się wkłuć w kręgosłup - wkłuwali się chyba 6 razy, mam nadzieję że teraz będzie bezproblemowo).
Myslę, ze jakbym miała naturalny, to tez bym nie chciała cierpieć i wzięlabym to znieczulenie.

Tez uwazam, że nie ma sensu cierpieć. Jednak glosy przeciwników znieczulenia też dają do myślenia. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak znosimy ból. Zastanawialam się czy znajdę tutaj jakis racjonalnych zwolenników naturalnych metod uśmierzania bólu. ...
 
dzień dobry:tak:
trzymam kciuki za wszystkie dziesiejsze wizyty:tak:
ja siedzę w domku (hehe nie nowość:-p) i nie wyściubiam nosa mimo, że przez okno widzę śliczne słoneczko:tak: ale jak mówicie, że zimno, to na pewno zimno, zwłaszcza, że od Paulli do mnie wcale nie tak daleko:tak:
miłego dnia lutóweczki:tak:
 
hej u mnie też słoneczko świeci:-) zimno jest ale dupę świerzbi by wyjsc na dwór ihihihihi kurde nie lubie siedziec sama w domu:-:)-:)-:)-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
hej u mnie też słoneczko świeci:-) zimno jest ale dupę świerzbi by wyjsc na dwór ihihihihi kurde nie lubie siedziec sama w domu:-:)-:)-:)-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
u mnie 10 stopni i sloneczko:-) Zaraz biore syna i wedrujemy do miasta:cool2:

Czy Wam tez puchna nogi?:-(

Ach, i pytanko jak sie wkleja suwaczek??? W profilu? jak tak - to gdzie - prosze o pomoc:zawstydzona/y:
 
Ogladalas moze ten filmik, ktory podalam? Zachecam:tak:
Naprodukowalam sie tez na poprzedniej stronie - mam na mysli moj post jako ostatni chodzi mi o zabezpieczanie sie naturalnymi srodkami:-)
oglądałam dopóki mi szef nie zadzwonił i nie wyprowadził z rownowagi i teraz się skupić nie mogę:-( wieczorkiem sobie na spokojnie oglądne już dodałam sobie link do ulubionych;-):-)dzięki:tak::blink:
 
oglądałam dopóki mi szef nie zadzwonił i nie wyprowadził z rownowagi i teraz się skupić nie mogę:-( wieczorkiem sobie na spokojnie oglądne już dodałam sobie link do ulubionych;-):-)dzięki:tak::blink:
No sluchaj nie ma sprawy;-)Tu chodzi o nasze wspolne dobro a przede wszystkim naszych malenstw. Teraz spadam, obiadek pichcic ale wieczorkiem wysle Ci ciekawy link na PW;-)
Milego dzionka:-)
 
reklama
witam śnieżynki ;) my dzś mamy remont pokoju Jasia part II ;) chwile Was podczytuje i nie wiem jak to przenosimy sie na ten ukryty czy tylko jak by cos to piszemy tam bo widze ze podzielilo sie troszeczke ;/
 
Do góry