reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Widzisz... ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat tego, co się dzieje w UK, a szczególnie w moim szpitalu. Na temat sytuacji w PL, to się nie wypowiadam.
Witam, jestem nowa na tym forum i nie chcialabym nikogo od poczatku do siebie zrazac, jednak nie wydaje Ci sie Pandorko, ze szczepionki sa wszedzie takie same? Nawet jeśli różnią się nazwą lub skladem substancji pomocniczych, substancja czynna pozostaje ta sama. Tym bardziej rzecz ta dotyczy nowych lekow, a tym samym szczepionki na świnska grype,zatem fakt, ze mieszkasz w UK czy Ukrainie w tym wypadku nie ma znaczenia....nie miejsce zamieszkania jest istotne a kompetencje.
 
a swoja droga mam pytanie co sadzicie o znieczuleniu podczas porodu? zamierzacie skorzystac z tego, czy tez myslicie aby rodzic naturalnie? ciekawe co powiedza dziewczyny, ktore porod maja juz za soba?
 
ja jeszcze za dużo o porodzie nie myślę....

co do glukozy dostałam nakaz:-p na 75g od razu... i mam mieć pobraną krew przed, po 1 godz i po 2 godz, mam zrobić za dwa tygodnie czyli jak będę po 28 tc...

czytałam że często po 50 są złe wyniki i że to polscy diabetolodzy zalecają taką dawkę, jakaś organizacja zdrowia europejska czy światowa zaleca już od razu 75g bo jest bardziej wiarygodna....

zmykam spać dobrej nocki dziewczynki
 
Dzień dobry Lutóweczki :-) dziś mam troszkę lepszy humor może coś posiedzę z Wami, bo wczorajszy humor to tragedia i nawet mi się kompa nie chciało włączyć :-(
Przyjemnego dzionka życzę :-) Buziaki
 
Bry Dziewczynki :-)

Na chwilkę jestem z rana, zobaczyć co u Was słychać po weekendzie (ja miałam weekend do wczoraj ;-) )
Zaraz zmykam do pracki, więc pewnie znowu nie będę miała czasu na czytanie i pisanie.
Echhh, taki los pracoholiczki:-(

Miłego dzionka Wam życzę :-D
 
Dzień dobry Śnieżynki:-D

Dzień dobry Lutóweczki :-) dziś mam troszkę lepszy humor może coś posiedzę z Wami, bo wczorajszy humor to tragedia i nawet mi się kompa nie chciało włączyć :-(

Kochana, a czemu to taki zły humor miałaś???:confused::sorry2:

Mężuś pojechał dziś na tą delegację, ale już wiem, że jest na miejscu:-D

Ja dziś po południu jadę do siostry i zostanę tam do jutra, a może nawet do czwartku:-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-D

Buuuuu dziś nie ma słoneczka -> schowało się gdzieś za chmury:eek:
 
a u mnie słoneczko świeci, ale temperatura na minusie. Miałam iść do sklepu zaopatrzyć lodówkę, ale w ten mróz nie wyłażę:no:
 
u mnie tak samo zimono :( na - jest :| , a co do znieczulenia to nie wiem czy skorzystam zalezy od bolu :) ale nie chciala bym brac go :( a tak wogole to nie ma co sie martwic :D glowa do gory i tyle :D
 
reklama
a swoja droga mam pytanie co sadzicie o znieczuleniu podczas porodu? zamierzacie skorzystac z tego, czy tez myslicie aby rodzic naturalnie? ciekawe co powiedza dziewczyny, ktore porod maja juz za soba?

Cześć
Ja akurat miałam cesarkę i teraz po raz drugi tez będzie cesarka. Miałam znieczulenie zewnątrzoponowe - wszystko było ok, poza tym, że nie mogli mi się wkłuć w kręgosłup - wkłuwali się chyba 6 razy, mam nadzieję że teraz będzie bezproblemowo).
Myslę, ze jakbym miała naturalny, to tez bym nie chciała cierpieć i wzięlabym to znieczulenie.
 
Do góry