reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Dużo w tym racji że od tego podzielenia się jakoś tak troszkę dziwnie zrobiło:-( Ciekawe jak to się skończy:confused:

No właśnie było nas więcej i każdy o czymś napisał i wesoło było,a teraz smutno bez niektórych Lutóweczek..i ta mysl,że jest nas coraz mniej..ciekawe w jakim składzie przetrwamy do lutego..:confused:

Siunia ja też dzisiaj lecę na kontrol do dentysty;-)nie ma co lepiej zapobiegac niz leczyc..byłam ostatnio w sierpniu to mam nadzieje,że od tamtego czasu mi sie nie popsuły..:blink:
 
No właśnie było nas więcej i każdy o czymś napisał i wesoło było,a teraz smutno bez niektórych Lutóweczek..i ta mysl,że jest nas coraz mniej..ciekawe w jakim składzie przetrwamy do lutego..:confused:

Siunia ja też dzisiaj lecę na kontrol do dentysty;-)nie ma co lepiej zapobiegac niz leczyc..byłam ostatnio w sierpniu to mam nadzieje,że od tamtego czasu mi sie nie popsuły..:blink:
ja tez ostatnio w sierpniu bylam i lekarka powiedziala ze juz przed porodem nie musze, no chyba zeby cos mnie bolalo, ale chyba i tak pojde w grudniu, bo zaraz po porodzie moge nie miec czasu:))
 
reklama
Do góry