reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

HELLLOOO DZIEWCZYNKI


Maż mnie nie zabił :tak: stwierdził, że nie jest żle i tylko sie wypoleruje i cos tam cos tam wieć zyje ...


Pozniej bylismy na tym USG 4d - ogolnie wrazenia super!! Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny, smieszny. Dostalismy 5 krotkich filmikow na plytce + 4 zdjecia (buzka i ciepczka) wiec na 1000% bedzie dziewczynnka nie da sie ukryc nawet na zdjeciu.

Dodatkow lekarz sprawdzil chyba wszytsko + opis badania na kartce a4 wiec sa tam miedzy inymi takie pozycje jak

-czaszka
-mozgowie
-kregoslup
- klatka piersiowa
-jama brzuszna
-pecherz moczowy
- nerki
- konczyny
- badanie serca plodu ( w tym 8 pozycji)
- lozysko, ilosc plynu owodniowego,
- wiek plodu ok 27 tydzien
- masa plodu 1050 g :-):-)

Caly jest dokladne opis na A4 wiec jestem spokojna ;-) wszytsko sie dobrze rozwija.

Jedyny minus to to,ze ten lekarz tak mi powyciskal brzuch,ze poprostu myslalam,ze go zabije jak mi wciskal usg w kosc lonowa albo pod zebra - jednak powiedzial,ze tak musi bo glowka juz jest troche pod koscia i musi wszytsko dokladnie zobaczyc. Bylam w szoku ze mala juz siega od samej kosci lonowej az po zebra.

Dodal jeszcze ze ma bardzo dlugie nogi i rece :) po mamusi na pewno ;-);-)

POLECAM WSZYTSKIM - nawet dla samego sprawdzenia rozwoju dziecka - Bo jest 100 razy lepiej wszytsko sprawdzone niz na zwyklym usg na wizytach u naszych lekarzy.

Aha.. Placilam 250 zl w Warszawie co tez wazne.

Zaraz Wam wkleje 2 fotki ( na drugi watku) + jak mi sie uda to filmik.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Chyba muszę już pomału myśleć o wycofaniu się z pracy... Jest męcząca, i pochłania mnie tak samo jak przed ciążą... A to najwyższy czas by zwolnić tempo... Czas za szybko ucieka.
 

U mnie świeci słoneczko :)

Łaaaaaaaaaał..... u mnie leje :((((


No niestety... fachowcy zawsze mają czas i nigdy nie są terminowi.... niestety naszym kosztem!

Ech ja na razie nie narzekam - widzę że się chłopaki spinają i mają pojęcie. Oby tak zostało....






Ta ciąża doprowadzi nas do nerwicy! Byle ból a my panikujemy! Ja nigdy taka nie byłam! Nigdy nie przejmowałam się byle bólem! Ale teraz nie chodzi o mnie, tylko o tego małego człowieczka, który będzie do mnie mówił "mamo" .... Mój mały synek dla którego zrobię wszystko!
To proszę się natychmiast przestać denerwować!!! Ja tak jak Pyśka w każdej boleści widzę tylko jedną przyczynę :)) po prostu musimy to przejść - nasze organizmy brutalnie się zmieniają, więzadła się rozciągają kości rozchodzą, stawy poluzowują (nie macie wrazenia że wam wszystko leci z rąk??) a macica powiększa się chyba z milion razy... przecież to się tak nie da zupełnie bezboleśnie.:-D:-D

Moja Zosieńka znów szaleje :))) heh... jak się położę spokojnie to aż brzuch skacze.... niesamowite,....
 
HELLLOOO DZIEWCZYNKI


Maż mnie nie zabił :tak: stwierdził, że nie jest żle i tylko sie wypoleruje i cos tam cos tam wieć zyje ...


Pozniej bylismy na tym USG 4d - ogolnie wrazenia super!! Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny, smieszny. Dostalismy 5 krotkich filmikow na plytce + 4 zdjecia (buzka i ciepczka) wiec na 1000% bedzie dziewczynnka nie da sie ukryc nawet na zdjeciu.

Dodatkow lekarz sprawdzil chyba wszytsko + opis badania na kartce a4 wiec sa tam miedzy inymi takie pozycje jak

-czaszka
-mozgowie
-kregoslup
- klatka piersiowa
-jama brzuszna
-pecherz moczowy
- nerki
- konczyny
- badanie serca plodu ( w tym 8 pozycji)
- lozysko, ilosc plynu owodniowego,
- wiek plodu ok 27 tydzien
- masa plodu 1050 kg :-):-)

Caly jest dokladne opis na A4 wiec jestem spokojna ;-) wszytsko sie dobrze rozwija.

Jedyny minus to to,ze ten lekarz tak mi powyciskal brzuch,ze poprostu myslalam,ze go zabije jak mi wciskal usg w kosc lonowa albo pod zebra - jednak powiedzial,ze tak musi bo glowka juz jest troche pod koscia i musi wszytsko dokladnie zobaczyc. Bylam w szoku ze mala juz siega od samej kosci lonowej az po zebra.

Dodal jeszcze ze ma bardzo dlugie nogi i rece :) po mamusi na pewno ;-);-)

POLECAM WSZYTSKIM - nawet dla samego sprawdzenia rozwoju dziecka - Bo jest 100 razy lepiej wszytsko sprawdzone niz na zwyklym usg na wizytach u naszych lekarzy.

Aha.. Placilam 250 zl w Warszawie co tez wazne.

Zaraz Wam wkleje 2 fotki ( na drugi watku) + jak mi sie uda to filmik.

Ale super! To dużą masz tą dziewuchę! Ale miało być chyba 1050g a nie kg :D hehe
Cudowne są takie informacje! Wspaniale, że mała rozwija się książkowo!


Łaaaaaaaaaał..... u mnie leje :((((

To proszę się natychmiast przestać denerwować!!! Ja tak jak Pyśka w każdej boleści widzę tylko jedną przyczynę :)) po prostu musimy to przejść - nasze organizmy brutalnie się zmieniają, więzadła się rozciągają kości rozchodzą, stawy poluzowują (nie macie wrazenia że wam wszystko leci z rąk??) a macica powiększa się chyba z milion razy... przecież to się tak nie da zupełnie bezboleśnie.:-D:-D

Moja Zosieńka znów szaleje :))) heh... jak się położę spokojnie to aż brzuch skacze.... niesamowite,....

Ciało się zmienia, wszystko się zmienia.... Odpocznę, poleżę... to przejdzie.
Mi tam ból nie przeszkadza, bo zawsze byłam twarda hehe, ale boję się o Adasia...
 
HELLLOOO DZIEWCZYNKI


Maż mnie nie zabił :tak: stwierdził, że nie jest żle i tylko sie wypoleruje i cos tam cos tam wieć zyje ...


Pozniej bylismy na tym USG 4d - ogolnie wrazenia super!! Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny, smieszny. Dostalismy 5 krotkich filmikow na plytce + 4 zdjecia (buzka i ciepczka) wiec na 1000% bedzie dziewczynnka nie da sie ukryc nawet na zdjeciu.

Dodatkow lekarz sprawdzil chyba wszytsko + opis badania na kartce a4 wiec sa tam miedzy inymi takie pozycje jak

-czaszka
-mozgowie
-kregoslup
- klatka piersiowa
-jama brzuszna
-pecherz moczowy
- nerki
- konczyny
- badanie serca plodu ( w tym 8 pozycji)
- lozysko, ilosc plynu owodniowego,
- wiek plodu ok 27 tydzien
- masa plodu 1050 kg :-):-)

Caly jest dokladne opis na A4 wiec jestem spokojna ;-) wszytsko sie dobrze rozwija.

Jedyny minus to to,ze ten lekarz tak mi powyciskal brzuch,ze poprostu myslalam,ze go zabije jak mi wciskal usg w kosc lonowa albo pod zebra - jednak powiedzial,ze tak musi bo glowka juz jest troche pod koscia i musi wszytsko dokladnie zobaczyc. Bylam w szoku ze mala juz siega od samej kosci lonowej az po zebra.

Dodal jeszcze ze ma bardzo dlugie nogi i rece :) po mamusi na pewno ;-);-)

POLECAM WSZYTSKIM - nawet dla samego sprawdzenia rozwoju dziecka - Bo jest 100 razy lepiej wszytsko sprawdzone niz na zwyklym usg na wizytach u naszych lekarzy.

Aha.. Placilam 250 zl w Warszawie co tez wazne.

Zaraz Wam wkleje 2 fotki ( na drugi watku) + jak mi sie uda to filmik.
Losek super że się twój Kocur nie zajezył i tak zareagował - pewnie Ci kamień z serca spadł!! :))

Mój włąśnie zebrał ochrzan...

Ma swój ukochany samochodzik który pali niemiłosiernie dużo więc jak tylko może korzysta z mojego (czy też wspólnego jak go nazywa - akurat:p) no i wczoraj powiedziałam mu że muszę jechać dziś na maleńką inspekcję remontową w mieszkanku, ale że mam blisko (2 stacje metrem) to ostatecznie może zabrac auto... No i zabrał... tylko nie zwrócił uwagi że dziś cały czas leje a ja do metra i od metra muszę spory kawałek dojść:/ i zamiast mi zostawić samochód to on go zabrał i teraz będę smarować w deszczu... a jego samochód stoi na parkingu bo oczywiście nie wolno mi niem jeździć... WRRRRRRRRRR

LOSEK - duża ta Twoja księżniczka :)) Super że wszystko ok i na pewno opza długimi nogami będzie tez miała po mamie urodę... :-D:-D

A gdzie robiłaś USG???

Bo ja robiłam w szpitalu na madalińskiego i płaciłam 200zł.
 
reklama
Do góry