reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Najeli - kochana lec do lekarza i nie czekaj - lepiej dmuchac na zimne.
A ja musze sie wyzalic i zapyac Was o rade - chce zebyscie opowiedzialy sie za mna albo za moja mama. Mam okropnego dola , rycze od rana i nic mi sie nie chce ...
Moja mama sama zadeklarowala ze kupi wozek dla wnusi jak tylko sie dowiedziala ze bedzie babcia , oczywiscie to super prezent . Powiedziala ze mam wybrac model , kolor itp . odpowiedzialam ze model nie gra roli - chcialam 3w1 zielony , pompowane kolka . A dzis zadzwonilam -dzwonie prawi#e codziennie - a mama mowi do mnieze : Paaaaaaani w sklepie to powiedziala ze 3w1 to niepraktyczne bo zima , bo to tylko do 3m-cy , bo cos tam cos tam ... ale jesli sie orientuje to fotelik jest do 11kg(moze sie myle ) ...
Oczywiscie rozryczalam sie jak rozkapryszone dziecko , wiecie co ja juz nie wiem ciagle sie sklada wine na te hormony , ale moze ze mna jest cos nie tak? Mam juz dosc tego wszystkiego , chce sie cieszyc ale czasami nie potrafie ...
Nooo i chciałam coś napisać... ale to wszystko co chciałam napisać napisała Pysia więc już nic nie napiszę :eek::happy:
 
reklama
chathamanko po pierwsze nie doluj się bo nie ma sensu!! nie wiem czy dobrze zrozumialam - Ty chcesz 3w1 a mamie doradzono żeby nie tak?? to wytłumacz na spokojnie że Ty tak wolisz, przedstaw argumenty... co do fotelika to chyba zależy od fotelika, ale ja akurat mam od 0 do 12 kg... nie smutaj się kochana i porozmawiaj na spokojnie z mamą!!!
Tygrynko - dziekuje Ci za rade . Tak sie nad tym wszystkim zastanawiam ze mam juz w .... jakie to wszystko bedzie . Oczywiscie kazda z nas chce wszystko najlepsze , najladniejsz ,naj ,naj ... ale ja nuz mam dosc chce juz mniec dzidzie przy sobie a wszystko inne przestaje miec dla mnie znaczenie nie bede sie wkur.... jakims glupim wozkiem . Ide sobie mam mega dola...
 
Tygrynko - dziekuje Ci za rade . Tak sie nad tym wszystkim zastanawiam ze mam juz w .... jakie to wszystko bedzie . Oczywiscie kazda z nas chce wszystko najlepsze , najladniejsz ,naj ,naj ... ale ja nuz mam dosc chce juz mniec dzidzie przy sobie a wszystko inne przestaje miec dla mnie znaczenie nie bede sie wkur.... jakims glupim wozkiem . Ide sobie mam mega dola...

A jaki mamie doradzono?
 
Witam brzuchacze!

Sówko - no to gratuluje chłopczyka, spóźniłam się z deklaracją, że rezerwuje go dla mojej księżniczki, Kasia była szybsza ;-) , jak tak dalej pójdzie to dla mojej faceta zabraknie :-D

Losek i po co te nerwy wczoraj, super ,że dziewczynka zdrowa!

Majsi a na tym USG3D to też mierzył wszystkie narządy bo mi zalecił lekarz te USG3D jako połówkowe, i czy rzeczywiście całe badanie było w tym 3D ? ( bo słyszałam takie opinie, że badają wszystkie narządy w 2D a tylko płeć i twarz w 3d)

kaasiorek84 głęboki wdech i wydech! Jeszcze 4 dni a potem miej teściów w d...e! Ty , Maciej i Amelka jesteście najważniejsi!

chatkamka wózki wielofunkcyjne czyli 3 w 1 są moim zdaniem praktyczne! nie wiem co wymyśliła ta kobieta w sklepie.

Rany czytam o tej glukozie i jestem przerażona! Mi zalecił lekarz 75 ml, myślicie, że można to pomieszać z sokiem grejpfrutowym jak poleciła marga czy też z cytryną i czy potem jest wiarygodny wynik ?
 
Poziomeczka. U mnei elakrz wszystko mierzył w 2d, a 3d było tylko dla mnie do pooglądania dziecka.

Cytryna nie wpływa na wchłanianie glukozy. Sok grapefruiutowyrem wiec może podwyższyć wynik,.
 
A jaki mamie doradzono?
Gosiu , Pysiu ,Kejt -DZIEKI dziewczyny wiedzialam ze mi doradzicie . Ja wiem ze moj problem to nie jest jakis mega wielki problem itp, ale strasznie sie zdenerwowalam a teraz nie mam nawet komu sie wyplakac - sama jestem a moj V. to by powiedzial nie mam wiekszych problemow?
Pysiu nie wiem co to za model wiem ze 2w1 i cos tam jeszcze do tego ... nie wiem
mam juz dosc to wszystko mnie przerasta....
Dzieki jeszcze raz









 
Rany czytam o tej glukozie i jestem przerażona! Mi zalecił lekarz 75 ml, myślicie, że można to pomieszać z sokiem grejpfrutowym jak poleciła marga czy też z cytryną i czy potem jest wiarygodny wynik ?

Ja tez jutro ide zrobic tą glukozę 75 g i wezmę cytrynę (ja mam zrobić po godz. i po dwóch, bo miałm zły wynik po godzinie po 50 g). Myśle że Marga miała sok z grapefruita, ale bez cukru, a wszędzie piszą że cytryna nie zmienia wyniku badania.
U mnie każą siedzieć na miejscu, nie wolno spacerować przez tą godzinkę.
 
Gosiu , Pysiu ,Kejt -DZIEKI dziewczyny wiedzialam ze mi doradzicie . Ja wiem ze moj problem to nie jest jakis mega wielki problem itp, ale strasznie sie zdenerwowalam a teraz nie mam nawet komu sie wyplakac - sama jestem a moj V. to by powiedzial nie mam wiekszych problemow?
Pysiu nie wiem co to za model wiem ze 2w1 i cos tam jeszcze do tego ... nie wiem
mam juz dosc to wszystko mnie przerasta....
Dzieki jeszcze raz


http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12
to wazne jaki chce kupic, bo jesli nie chce np kupić fotelika to i tak bedizesz musiala dokupic. Jęsli bez godnoli to wązne zeby ze spacerówki dało siez robić "godnolę", zeby nei był ozimno i dzidziuś leżał an płasko i maiał miejsce.
 
Gosiu , Pysiu ,Kejt -DZIEKI dziewczyny wiedzialam ze mi doradzicie . Ja wiem ze moj problem to nie jest jakis mega wielki problem itp, ale strasznie sie zdenerwowalam a teraz nie mam nawet komu sie wyplakac - sama jestem a moj V. to by powiedzial nie mam wiekszych problemow?
Pysiu nie wiem co to za model wiem ze 2w1 i cos tam jeszcze do tego ... nie wiem
mam juz dosc to wszystko mnie przerasta....
Dzieki jeszcze raz

QUOTE]

Wydaje mi się, że gondolka będzie potrzebna mniej więcej do lata, latem jak dzieciaczki już będą siedziały - to będą chciały oglądać świat, potem spacerówka (ważne, żeby się rozkładała do spania, bo takie małe to jeszcze dużo śpią i żeby miała daszek zasłaniający troszkę przed słońcem),
a fotelik, jak pisały dziewczyny obowiązkowo do kazdej jazdy samochodem - pierwsza jazda to przyjazd ze szpitala do domku.
Ja później i tak kupowałam jeszcze jeden wózek - taką parasolkę (spacerówkę, bo jest lekka i się składa w parasolkę.
 
reklama
Ja tez jutro ide zrobic tą glukozę 75 g i wezmę cytrynę (ja mam zrobić po godz. i po dwóch, bo miałm zły wynik po godzinie po 50 g). Myśle że Marga miała sok z grapefruita, ale bez cukru, a wszędzie piszą że cytryna nie zmienia wyniku badania.
U mnie każą siedzieć na miejscu, nie wolno spacerować przez tą godzinkę.
A ja wlasnie dostalam zaproszenie do .......szpitala na LUCOZADE DRINK... myslalam ze mnie ominie to swinstwo o ktorym tyle sie od was nasluchalam , a tu nic:crazy: tez musze to miec ale podobno to nie jest takie zle... mam23 listopada a dopiero po 2 godz maja pobrac krew fuj ...
 
Do góry