reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

gucha na nowej drodze życia życzę wszystkiego co najlepsze, by Ci się wszystkie marzenia spełniły i wszystko przebiegało po Twojej (Waszej) myśli:-D

Wczoraj spotkanko się udało, a dziś jestem u rodziców i sióstr:-)

Buziaczki i miłej soboty:-D jak będę w domu to nadrobię zaległości:tak:

To fajnie, że spotkanko się udało :) A dziś miłego czasu z Rodzinką :)
Dziękuje właśnie jem:-D Powodzenia na uczelni;-) ja po wczorajszych wykładach mam dość:confused2:
Pati smacznego :-)
Ja się nie mogę zebrać w sobie by wyjść z domu :p
 
reklama
Racja dziewczyny... Dlatego też nie mam zamiaru odpuścić tego spotkania (po pierwsze ze względu na moją mamę i babcię!) , i idę odszczelona, z podniesioną głową (dobrze, że mi cycki urosły to i w dekolt zainwestuje!) Niech zazdrość zapycha im gardła hehe
 
Witam Kochane Śnieżynki:-)
wpadłam się przywitać i życzyć miłego weekendu:happy: Pewnie nie będę mogła do Was często zaglądnąć, ale jestem z Wami:happy:

Od wczoraj moj Wiki tak kopie, że czuję ją przez skórę:laugh2: Mój M. się wreszcie doczekał, bo tylko się pytał kiedy?kiedy? no i wreszcie:-) Także miałam dodatkowy prezencik na urodziny:tak: Oczywiście w nocy nie spałam, bo Mała tak kopała że mieliśmy pół nocy frajdę z jej kopniaków:tak:

Uciekam Skarby:-)
Buziaki:tak::tak::tak::tak:
 
Racja dziewczyny... Dlatego też nie mam zamiaru odpuścić tego spotkania (po pierwsze ze względu na moją mamę i babcię!) , i idę odszczelona, z podniesioną głową (dobrze, że mi cycki urosły to i w dekolt zainwestuje!) Niech zazdrość zapycha im gardła hehe

no i prawidłowo Najeli;-) nie daj się:happy: Jak ich zazdrość zżera to ich problem. Pewnie ich dzisiaj żółć zaleje:-) Obcisła bluzeczka, żeby pokazać brzuszek, dekolcik, żeby pokazać czym będziesz karmić:tak: i jazda do babci. A reszta niech obżera paluchy z zawiści.
Wiem co czujesz, bo mam tak samo.
 
Witam Kochane Śnieżynki:-)
wpadłam się przywitać i życzyć miłego weekendu:happy: Pewnie nie będę mogła do Was często zaglądnąć, ale jestem z Wami:happy:

Od wczoraj moj Wiki tak kopie, że czuję ją przez skórę:laugh2: Mój M. się wreszcie doczekał, bo tylko się pytał kiedy?kiedy? no i wreszcie:-) Także miałam dodatkowy prezencik na urodziny:tak: Oczywiście w nocy nie spałam, bo Mała tak kopała że mieliśmy pół nocy frajdę z jej kopniaków:tak:

Uciekam Skarby:-)
Buziaki:tak::tak::tak::tak:

Nasze pociechy się zmówiły tej nocy? Bo już kolejna Lodówka piszę o buszującym maluszku! Mój Adaś też nie dawał mi spać! A przed budzikiem tak mnie skopał że musiałam sobie siąść hehe.
Może nasze skarby mają podforum: "Dzieci Lodówek!"


Paullla , miłej sobotki!!

no i prawidłowo Najeli;-) nie daj się:happy: Jak ich zazdrość zżera to ich problem. Pewnie ich dzisiaj żółć zaleje:-) Obcisła bluzeczka, żeby pokazać brzuszek, dekolcik, żeby pokazać czym będziesz karmić:tak: i jazda do babci. A reszta niech obżera paluchy z zawiści.
Wiem co czujesz, bo mam tak samo.

A co! hehe, Ja się mam chować po kątach? Z jakiej racji? Jestem TURBODYMOLODÓWKA nie? hehe, zawstydzę ich!
 
A co! hehe, Ja się mam chować po kątach? Z jakiej racji? Jestem TURBODYMOLODÓWKA nie? hehe, zawstydzę ich!

TURBODYMOLODÓWKA... hehehehe



no no! I do tego dekolciku o którym pisze Paullla coś mega podkreślającego brzuszek :tak:a jak! ja dziś też mam wychodne i zmierzam też ładnie brzuszek podkreślić, bo należę do najwspanialszej grupy turbodymolodówek! (chyba, że termin z 25.lutego zmieni się na marzec...ale mam nadzieję, że nie :-D)
 
reklama
Gucha wszystkiego naj, naj naj w tym pieknym i waznym dla Was dniu:-):laugh2:

Witam dziewczynki:tak:
dzis nie moge sie zebrac z wyra, chociaz na szczescie bole mi troche przeszly, ale zaczal mnie martwic zielonkawy sluz:shocked2:. Czyzby infekcja? Jak sie powtorzy i nie bedzie przechodzil to w poniedzialek ide do lekarza:crazy::-( Jeszcze nie wiem jak mu to po angielsku wytlumacze ale jakos dam rade:cool2:
Mam jednak nadzieje ze ten kolorek juz sie nie powtorzy i bedzie ok:tak:
Milej soboty Lodoweczki:tak::tak:
 
Do góry