reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hej laski!

Sory, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam problemy... Przyjechałam do Gdyni do rodziców żeby się nimi nacieszyć i odpocząć od wszystkiego a tu klops... Ledwo w poniedziałek po południu tu dotarłam a od wtorku już było kongo... :-( Moja kuzynka po 2 próbie samobójczej została przewieziona do psychiatryka.... :-( Nie mam sił, jestem załamana... :-( Z tego wszystkiego nawet nie miałam sił ani ochoty wchodzić na bb. ale myślałam o Was. Co się dzieje? Czy dziś Gucha ma ślub? Bo już teraz nic nie wiem, jestem całkowicie oderwana od rzeczywistości. Coś wię wydarzyło ważnego?
 
Cześć dziewczyny!
Widzę, że nie tylko ja miałam koszmarki w nocy, ciekawe czemu? W sumie w ciąży mam sny szalenie realistyczne, ale dziś to już przegięcie...
Co do infekcji - oprócz leków, lactovaginalu, mycia się lactacydem (ale tym płynem ginekologicznym) to ja mam jeszcze takie metody: podmywanie się wodą z azucalenem - taki wyciąg z rumianku i nagietka, ew. naparem z kory dębu (brudzi cholerstwo) i kapiele (ja włażę cała) w wodzie z nadmanganianem potasu - też ma własności odkażające. Metody domowe, ale skuteczne, teraz przy tej infekcji pęcherza coś mnie zaczęło łapać, ale właśnie tym się wybroniłam. Aha, jak ktoś nie ma tych wszystkich "lacto" może się podmywac kefirem ew. jakimś jogurtem naturalnym.
Muszę kończyć, bo mi dziecko wróciło ze szkoły (co za pomysł lekcje w sobotę!).
An
 
Hej laski!

Sory, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam problemy... Przyjechałam do Gdyni do rodziców żeby się nimi nacieszyć i odpocząć od wszystkiego a tu klops... Ledwo w poniedziałek po południu tu dotarłam a od wtorku już było kongo... :-( Moja kuzynka po 2 próbie samobójczej została przewieziona do psychiatryka.... :-( Nie mam sił, jestem załamana... :-( Z tego wszystkiego nawet nie miałam sił ani ochoty wchodzić na bb. ale myślałam o Was. Co się dzieje? Czy dziś Gucha ma ślub? Bo już teraz nic nie wiem, jestem całkowicie oderwana od rzeczywistości. Coś wię wydarzyło ważnego?


Siunia... nie masz co się załamywać - pamietaj że nie jesteś sama i musisz myśleć nieco samolubnie odłączając się psychicznie od tego typu spraw. Pewnie łatwe to nie jest...
Gucha ma dziś ślub:tak:
 


Sprawa niesłychana:

Pani chce poślubić Pana!
Rzeczy to są niestworzone:
On ją chce za żonę!
W związku z takim rzeczy stanem
gdy ta Pani z tym Panem
już żoną i mężem się staną
niech parę stanowią dobraną!!!

Gucha Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Ślubu.







 
ja pół nocy nie spałam jestem wykonczona...poleże jeszcze może coś jeszcze uda mi sie przespac....

Witam w klubie, zasnełam na tak na dobre o 6 :(, połozyła msie po drugiej, jak mojego przywiozłam, Nawet nie był w takim zlym stanie :), chociaż drogę powrotną to nie bradzo pamięta

Witacie Kobitki!

Nie mogłam spać, a może raczej syn mi nie dawał.... co on się budził to i ja... Jakiś trening dla mamy robi? Sprawdza jak reaguje? hehe.... Tłumaczyłam mu, że muszę się wyspać, a spać nie będę jak on się urodzi.... hehe, ale chyba nie docierało :)

Ja od rana w pracy, przeziębienie mnie dopada, ale domowe sposoby idą w ruch... mleko, miód, czosnek, cytryna, cebula itp itd....

Dziś idę na urodziny do mojej babci. Niestety będzie tam pół znienawidzonego wujostwa, i dlatego idę z ogromną niechęcią... myśl, że będę siedzieć w ich towarzystwie jest okropna!
Z rodziną najlepiej na zdjęciach, szczególnie w moim przypadku!
Zazdrość ich dopadła, bo ja poukładałam sobie życie i spełniam się każdego dnia! A Ci na własne życzenie mają chaos i biedę - i nie planują żadnych zmian! I to ja jestem ta najgorsza, bo ja mam lepiej (nie ważne, że mam lepiej dzięki swojej pracy i chęci)

A co u Was? Jak noc? Jakie plany?
Jak Cię przeziebienie łapie, to ja bym sobie odpuściła, Nawet ja kmasz paln zeby im gula skoczyła z powodu twojego świetnego wyglądu!

Gucha wszystkiego naj, naj naj w tym pieknym i waznym dla Was dniu:-):laugh2:

Witam dziewczynki:tak:
dzis nie moge sie zebrac z wyra, chociaz na szczescie bole mi troche przeszly, ale zaczal mnie martwic zielonkawy sluz:shocked2:. Czyzby infekcja? Jak sie powtorzy i nie bedzie przechodzil to w poniedzialek ide do lekarza:crazy::-( Jeszcze nie wiem jak mu to po angielsku wytlumacze ale jakos dam rade:cool2:
Mam jednak nadzieje ze ten kolorek juz sie nie powtorzy i bedzie ok:tak:
Milej soboty Lodoweczki:tak::tak:
Idż od razu. To może być zwykła infekcja, a może byc cos poważnego


GUCHA wszystkiego najlepszego dla Was
 
Cześc Kwiatuszki
Ledwo wstałam. Chyba sie przeziębiłam. nos zapakowany, głowa boli jak diabli. W mieszkaniu zimno jak w psiarni a najgorzej w łazience- istna lodówa. Jak szłam w nocy do kibelka to myślałam ze zamarzne tam. Jak nam nie naparwią ogrzewania do środy to kazemy opuścic odstępne- nie będziemy płacic 1000zł za mieszkanie które trzeba ogrzewać elektryczną grzałką. niech sobie nie myśli.

Siuniab musisz teraz myslec o sobie i dziecku. No faktycznie macie kongo. Wiem co nieco bo mam kuzynke chorą na depresje która wyczyniała takie cuda, łącznie z porzucaniem córki ze az włosy siwieją. Ale Ty teraz masz osóbke ważniejsza w sobie i dla niej zachowaj spokój. Bądz dzielna i pamietaj ze masz nas.
 
Dzieki dziewczynki za rady:tak: Nie mam zadnych takich lekow w domu, ale chyba macie racje i jak mi nie przejdzie do wieczorka to jak moj wroci z pracy to pojedziemy na jakies pogotowie:-:)-(
Jak na razie bol sie zmniejsza, ale zobaczymy jak to bedzie:tak:
Luczynka po rzygansku w domu prosze odpoczywac a nie na wyklady sie pchac:tak::tak: i oby sie juz nie powtorzyly do narodzin maluszka:tak::tak:
 
Hej laski!

Sory, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam problemy... Przyjechałam do Gdyni do rodziców żeby się nimi nacieszyć i odpocząć od wszystkiego a tu klops... Ledwo w poniedziałek po południu tu dotarłam a od wtorku już było kongo... :-( Moja kuzynka po 2 próbie samobójczej została przewieziona do psychiatryka.... :-( Nie mam sił, jestem załamana... :-( Z tego wszystkiego nawet nie miałam sił ani ochoty wchodzić na bb. ale myślałam o Was. Co się dzieje? Czy dziś Gucha ma ślub? Bo już teraz nic nie wiem, jestem całkowicie oderwana od rzeczywistości. Coś wię wydarzyło ważnego?


po drugiej próbie niestety trzeba ją hospitalizować...tak bedzie dla niej lepiej wiec ciesz sie ze tam jest a nie w domu...gdzie nie na 100% macie kontrolę nad nią....
 
reklama
hej dziewczynki:-) ehhh do bólu kręgosłupa doszly jeszcze mi biodra, czuuję sie jak stara babcia, a dziś z M mamy trochę do załatwiania:sorry::sorry: najważniejsze to spotkanie z właścicielem naszej restauracji, trzeba ustalić kilka spraw obejrzć ustawienie stołów, by potem gości rozsadzić brrr oczywiście rodzinka już mi liste prośb wysyła np. że ten tego nie lubi to chce siedzieć z innym, tamci chcą być bliżej dj,a brrrrrrrrrrrrr będę się cieszyć chyba w następną niedziele rano...po ślubie ihihi że mam to za sobą...

tzn np różowa bluzka :)-p) i różowy stanik tak? moja kumpela miała kiedyś zwykłą niebieskawą koszulkę na ramiączka ( czy na ramiączkach czy na naramkach różnie mówią) a pod spodem turkusowy stanik - wyglądało to super:tak:



to dobrze, ufff musiałabym Ci przesłać czekoladki które dostanę od Patrycji (mam nadzieję:-p), nadrobimy kochana aj promiss!!! śpij dobrze (ale przyznaj się, zmykasz do spania czy do przyszłego męża??:-p) kolorowych snów, buziaki!!

dobra przyznaję się leciałam do wyrka bo Maciuś czekał ihihi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no jak cały dzień go nie widzę to muszę sobie odbić nie???? ihihihihih

GUCHA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ WAM ŻYCZĘ, FAJNIE MAMY ŚLUBY TYDZIEŃ PO TYGODNIU HIHIHIHIIH:-D:-D:-D
 
Do góry