reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja pół nocy nie spałam jestem wykonczona...poleże jeszcze może coś jeszcze uda mi sie przespac....


a co się stało się?:shocked2:

Dzień Dobry Lejdis:-D

Na początek- GUCHA dziś jest WASZ dzień!!! jestem z WAMI MYŚLAMI!!!
ja dziś mam o 12 meeting z koleżankami z pracy:-)o boszzzzz jak się cieszę:tak:wkońcu wyjdę z domku:tak:nażarłam się również z rana naleśniczków i mam dyskotekę:sorry:w brzuchu. Poza tym... no piszcie piszcie co tam u Was, jakie plany i teges no... :tak:
 
Witajcie Słodziaki;-)
ale sobie pospałam..wczoraj szybko odleciałam..
właśnie idę robic śniadanko,bo mi mój mały rozbójnik buszuję po brzuchu;-)..a zamierzam sobei zrobic jajecznice z serem<mniam>:-p
no i cóż dzisiaj pół dnia do wieczora na uczelni..:-:)wściekła/y:ehh..
 
Witacie Kobitki!

Nie mogłam spać, a może raczej syn mi nie dawał.... co on się budził to i ja... Jakiś trening dla mamy robi? Sprawdza jak reaguje? hehe.... Tłumaczyłam mu, że muszę się wyspać, a spać nie będę jak on się urodzi.... hehe, ale chyba nie docierało :)

Ja od rana w pracy, przeziębienie mnie dopada, ale domowe sposoby idą w ruch... mleko, miód, czosnek, cytryna, cebula itp itd....

Dziś idę na urodziny do mojej babci. Niestety będzie tam pół znienawidzonego wujostwa, i dlatego idę z ogromną niechęcią... myśl, że będę siedzieć w ich towarzystwie jest okropna!
Z rodziną najlepiej na zdjęciach, szczególnie w moim przypadku!
Zazdrość ich dopadła, bo ja poukładałam sobie życie i spełniam się każdego dnia! A Ci na własne życzenie mają chaos i biedę - i nie planują żadnych zmian! I to ja jestem ta najgorsza, bo ja mam lepiej (nie ważne, że mam lepiej dzięki swojej pracy i chęci)

A co u Was? Jak noc? Jakie plany?
 
GUCHA90 jesteśmy z Tobą! To będzie najpiękniejszy i najcudowniejszy dzień w Waszym życiu! Czuj się jak księżniczka, to Twój dzień!

Składamy też najserdeczniejsze życzenia! Aby każdy dzień Waszego małżeństwa kwitnął dzięki Waszej miłości...
Aby dzieciątko które niebawem się urodzi było sercem Waszego spełnienia!
 
reklama
Do góry