reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Gucha90..aby płatki róż wyścielały drogę Waszego przeznaczenia,a szczęśie radośc i miłośc były przeznaczeniem Waszych dni!Najlepszego na nowej drodze!!;-):-)

Najeli to sie kuruj żeby Cię całkiem nie rozłożyło:tak: a co do rodziny..to sie nie przejmuj..miej ich gdzieś..pokaż ,że jesteś od nich sto razy lepsza i niech Ci zazdroszczą!;-):-)
 
reklama
Gucha Cudnego dnia dla Was....
zycze zebyscie byli bardzo bardzo szczesliwi!!!!!

A ja dziewczynki zagladam na chwilkę by zyczyc Wam pieknej i spokojnej Soboty :)))))
 
...to dobrze, ufff musiałabym Ci przesłać czekoladki które dostanę od Patrycji (mam nadzieję:-p), nadrobimy kochana aj promiss!!! śpij dobrze (ale przyznaj się, zmykasz do spania czy do przyszłego męża??:-p) kolorowych snów, buziaki!!
Ja święty Mikołaj nie jestem i adresu nie mam ani nie znam!:-p:-D

GUCHA WSZYSTKIEGONAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!

Dzień dobry Dziewczynki mam nadzięje że dziś będzie mi jakś chodził ten internet:sorry: Wczoraj padłam do łóżka jak trupek po wykładach tak mnie łapsko bolało od pisania że masakra:-( Dziś na szczęście nie mam niczego;-) Ale biorę mopa i idziemy sprzątać domek, bo pasuje się już przeprowadzać zima za pasem, a my jesteśmy daleko za murzynami:zawstydzona/y: Ale idę teraz jeść!:-D mam makrelę w pomidorkach zrobię sobie pastę rybną:tak::-)
 
wita kochane lutoczki!!!

Ja tez dzis juz nie spie od 6 bo mialam koszmarne sny :-( i teraz bede caly dzien chodzic na rzesach:-(
U mnie dzis kłopotów z pradem ciag dalszy- dalej nie ma i stracilam nadzieje ze na weekend bedzie!!!!

GUCHA w tym szczeólnym dniu zyczymy ci zeby kazdy nastepny dzien był tak szczesliwy jak ten dzisiejszy!! Duuuzzooo buziaczkow odemnie i synka!!!:-)
 
Czarodziejko również miłego dnia!:-)

Patrycjo miłego sprzątanka i smacznej pasty:tak::-)

ja zmykam sie szykowac i lece na uczelnie..dzisiaj do 21 to okolo 22 bede w domku jak dam rade to jeszcze dzis do Was zajrze,jak wcześniej nie padnę;-) tymczasem życzę Wam miłej soboty;-)
Buźka!:-)
 
gucha na nowej drodze życia życzę wszystkiego co najlepsze, by Ci się wszystkie marzenia spełniły i wszystko przebiegało po Twojej (Waszej) myśli:-D

Wczoraj spotkanko się udało, a dziś jestem u rodziców i sióstr:-)

Buziaczki i miłej soboty:-D jak będę w domu to nadrobię zaległości:tak:

 
Czarodziejko również miłego dnia!:-)

Patrycjo miłego sprzątanka i smacznej pasty:tak::-)

ja zmykam sie szykowac i lece na uczelnie..dzisiaj do 21 to okolo 22 bede w domku jak dam rade to jeszcze dzis do Was zajrze,jak wcześniej nie padnę;-) tymczasem życzę Wam miłej soboty;-)
Buźka!:-)
Dziękuje właśnie jem:-D Powodzenia na uczelni;-) ja po wczorajszych wykładach mam dość:confused2:
 
reklama
Do góry