reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Nam teściwa przysyła konserwy miesne takie wołowe. Pycha, bo z miesa a nie mielonki, z galaretka ehhh rozmazyłam sie. do tego zawsze jest tuńczyk, łosoś w puszce, makarony, oliwa, a nawet malże.

my chyba bedziemy na tym USG w Krakowie. Tutaj jest tylko jeden lekarzi podobno idzie na ilosc nie jakośc. USG trwa 30 minut i płaci sie 150zł. a za płytke trzeba osobno dopłacić ok 50 zł.
Pyszności:-) No właśnie powiem Wam jak wróce czy warto było ale i tak innego 3D na miejscu nie ma a 50zl może warto spróboje przynajmniej maleństwo będzie miało pamiątkę;-)
 
reklama
To ja zapraszam na chińszczyznę właśnie zrobiłam :) mniam

Ja też zacznę już rozglądać się za jakimś lekarzem, który robi USG 3D a ta płytka może być rzeczywiście fajną pamiątką :)




 
Witam....

Ja jeszcze w pracy
Kasting dziewczyn na moje stanowisko skończył się o 14, i wtedy już padałam na mordę a jeszcze przed weekendem chciałam odrobić zaległości, więc jeszcze tu siedzę! Masakra!
Adaś podczas rozmów szalał jak najęty, a ja go tak delikatnie głaskałam, nie chcąc wyglądać przed obcymi jak dziwoląg, który się obmacuje!

Przepraszam, ale nie nadrobię tego co tu pisałyście, nie mogę już patrzeć na komputer!
Bardzo proszę o skrót informacji no i o wywiad z dziewczynkami, które miały dziś wizyty! Ujawniły się nam nowe królewny ? A może przybyło małych dżentelmenów? A może rosną nam lutowe nieśmiałki...? hehe!

Zmykam porobić z fakturami i spadam do domku....
Odezwę się wieczorkiem!
Buziaki dla Wszystkich Lodóweczek!



 
Sorry dziewczynki, że wzoraj juz nie napiasalam ale po wizycie padałam na pysk..
dziasiaj reszta tez padam bo od rana latalam na badania jeszcze na KTG bo okazalo sie ze dzidzi za szybko serduszko bije ... ale niby wszystko w granicach normy .. Iii... będzie Mały Jaś!!!!!!!;))))))))))))))))))))) Dziewczyny chyba nigdy nie bylam taka szczesliwa!!! i wogole wszystko w porządku , oprócz tego serduszka
za tydzien jeszcze bede miała USG połówkowe bo podczas wczorajszego badania strasznie stawialam mi sie macica i ginka stwierdzila ze nie bedziemy juz jej dzis maltretowac. i jeszcze za tydzien znow KTG ale maleńki był żywy bardzo ;)))
Jestem przeszczesliwa.
 
reklama
Iii... będzie Mały Jaś!!!!!!!;))))))))))))))))))))) Dziewczyny chyba nigdy nie bylam taka szczesliwa!!! i wogole wszystko w porządku , oprócz tego serduszka
za tydzien jeszcze bede miała USG połówkowe bo podczas wczorajszego badania strasznie stawialam mi sie macica i ginka stwierdzila ze nie bedziemy juz jej dzis maltretowac. i jeszcze za tydzien znow KTG ale maleńki był żywy bardzo ;)))
Jestem przeszczesliwa.
Super Kochana,gratuluję:-D:-D Jasiu dbaj o mamę:tak:
 
Do góry