reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Patrysiek Straaaaaasznie mocno się cieszę i gratuluję dziewuszki :-):-):-):-) Ja pamiętam, że się poryczałam ze szczęścia jak lekarz mi powiedział, że jestem w ciąży, tak długo na to czekałam :-):-):-) To cudowne uczucie płakać ze szczęścia!

Majsi Ja się nauczyłam, że każde rozstanie jest ogromną próbą dla związku, ale uwierz mi, że jeśli nadal trwa to można być pewnym, że to najpiękniejsze, najsilniejsze uczucie na ziemi, które przetrwa najtrudniejsze burze życia :-) Dlatego każdy kto coś takiego przeżyje bardziej docenia każdą dzień, minutę, sekundę z ukochaną osobą u swego boku i Ty masz to ogromne szczęście kochana :tak:
 
Ile razy pisałam, że D. jak na razie nie ma, szkoda że nikt nie czyta tak szczegółowo moich postów, jak tych starszych forumowiczek.A pózniej, że człowiek się denerwuje. Ręcę w górze, a co to ma do tego, spójrzcie na ćwiczenia w ciąży, są bardziej skomplikowane.
Alez czytamy Cię :D Nie denerwuj się proszę bo to tylko ze względu na troskę nikt nic złego przeciez nie chce doradzać :)
Ćwiczenia ćwiczeniami ale co do okien to nawet w okresie nie jest zalecane (ciągłe napięcie mięśni brzucha powoduje większy "krwotok") a co dopiero w ciąży. W ciąży to raczej myslę, że jest obawa ze względu na odpływ krwi z mózgu i znalazłam jeszcze takie coś :
"Mycie okien w ciąży to nie najlepszy pomysł: zwykle towarzyszy temu przeciąg, a to prosta droga do przeziębienia. Jeśli nie ma kto umyć ci okien, odłóż to na czas po połogu. Z kolei wieszanie firanek wymaga długiego trzymania rąk w górze, co może doprowadzić do zaburzeń krążenia, a to z kolei do utraty równowagi albo omdlenia. Upadek z pewnej wysokości (bo przecież firanki wieszasz, stojąc na krześle albo na stole) może skończyć się nawet poronieniem. Dlatego to zajęcie lepiej pozostaw partnerowi."

Ilonka smacznego soczku i miło spędzonego czasu :tak:

Ja właśnie zjadłam obiad i ledwo dycham :szok: chyba czas na poobiednią drzemkę a przynajmniej leniuchowanie bo nie bardzo umiem spać w dzień :p
 
Ostatnia edycja:
Majsi Ja się nauczyłam, że każde rozstanie jest ogromną próbą dla związku, ale uwierz mi, że jeśli nadal trwa to można być pewnym, że to najpiękniejsze, najsilniejsze uczucie na ziemi, które przetrwa najtrudniejsze burze życia :-) Dlatego każdy kto coś takiego przeżyje bardziej docenia każdą dzień, minutę, sekundę z ukochaną osobą u swego boku i Ty masz to ogromne szczęście kochana :tak:
Dziękuję Kochana za słowa otuchy naprawdę :* Muszę po prostu przywyknąć i już z czasem pewnie będzie mi lepiej i będę mniej marudna pocieszam się tym, że jak wróci cały roczek 24h na dobe będzie przy mnie :tak:
 
Kochana naprawdę sie martwimy. mi na razie tez nie ma kto okien umyć bo mąz w pracy do nocy, wiec mam nieumyte.
na pewno ppoprzeprowadzce nie będe myć tamtych okien, jarek juz zastrzegł, ze umyje jak będzie miał czas.

Majsii dziekuje z wyczerpującą opowiedź. Wiedziałam ze cos w trawie piszczy ale co ;-)

Kto sie pisze na spagetti? mam pyszny autentyczny makaron wloski, pomidory, świeże zioła. dla meza zrobie do tego makaronu klopsiki mięsne bo on miesny facet :-)
 
Kochana naprawdę sie martwimy. mi na razie tez nie ma kto okien umyć bo mąz w pracy do nocy, wiec mam nieumyte.
na pewno ppoprzeprowadzce nie będe myć tamtych okien, jarek juz zastrzegł, ze umyje jak będzie miał czas.

Majsii dziekuje z wyczerpującą opowiedź. Wiedziałam ze cos w trawie piszczy ale co ;-)

Kto sie pisze na spagetti? mam pyszny autentyczny makaron wloski, pomidory, świeże zioła. dla meza zrobie do tego makaronu klopsiki mięsne bo on miesny facet :-)
Mmmmmmniami :d ja poproszę wszystko to co nie jest mięsne :-)

No żadna z Nas nie jest wszechwiedząca i musiy sobie jakoś na wzajem pomagać i doradzać czyz nie ? :d

A tak z innej beczki dostałam jakiegoś fisia na punkcie smarowanie brzuszka już wyczytałam czym kiedy i jak smarować by skóra się robiła elastyczna bla bla bla ale teraz sobie leżę i :szok:tak wysmarowałam ten brzusio i od pępka w dół mam normalnie takie jaśniutkie włoski duuuużo włosków :szok: wcześniej takich nie miałam a nawet jeśli to dużo mniej i krótsze :szok: co to jest :confused:
 
Kochana naprawdę sie martwimy. mi na razie tez nie ma kto okien umyć bo mąz w pracy do nocy, wiec mam nieumyte.
na pewno ppoprzeprowadzce nie będe myć tamtych okien, jarek juz zastrzegł, ze umyje jak będzie miał czas.

Majsii dziekuje z wyczerpującą opowiedź. Wiedziałam ze cos w trawie piszczy ale co ;-)

Kto sie pisze na spagetti? mam pyszny autentyczny makaron wloski, pomidory, świeże zioła. dla meza zrobie do tego makaronu klopsiki mięsne bo on miesny facet :-)
Też robię spaghetti i tez mam oryginalny włoski makaronik od teściowej bo pracuje we Włoszech to nam posyła włoskie specjały:-) A najbardziej uwielbiam jak nam daje kawę nescafe cappucinno smakuje jak prawdziwa kawa z mleczkiem i taaaaka duża pianka się robi tylko na razie mi nie wolno ze względu na magnez:-(
 
Właśnie znalazłam namiary na doktora Mościckiego który usg 3d robi za 50 zl jeszcze dzisiaj zadzwonię i się umówie na przyszły tydzień to będzie 21/22 tydzień to szczeli nam drugie dokładne badanko;-):-)
 
[...]
A tak z innej beczki dostałam jakiegoś fisia na punkcie smarowanie brzuszka już wyczytałam czym kiedy i jak smarować by skóra się robiła elastyczna bla bla bla ale teraz sobie leżę i :szok:tak wysmarowałam ten brzusio i od pępka w dół mam normalnie takie jaśniutkie włoski duuuużo włosków :szok: wcześniej takich nie miałam a nawet jeśli to dużo mniej i krótsze :szok: co to jest :confused:

Hehe, mi też wyrosły na brzuchu maleńskie, jasne włoski. Trochę się zdziwiłam, ale Mój powiedział, że to żeby brzuch nie marzł ;-)
 
reklama
Mmmmmmniami :d ja poproszę wszystko to co nie jest mięsne :-)

No żadna z Nas nie jest wszechwiedząca i musiy sobie jakoś na wzajem pomagać i doradzać czyz nie ? :d

A tak z innej beczki dostałam jakiegoś fisia na punkcie smarowanie brzuszka już wyczytałam czym kiedy i jak smarować by skóra się robiła elastyczna bla bla bla ale teraz sobie leżę i :szok:tak wysmarowałam ten brzusio i od pępka w dół mam normalnie takie jaśniutkie włoski duuuużo włosków :szok: wcześniej takich nie miałam a nawet jeśli to dużo mniej i krótsze :szok: co to jest :confused:
Też mam jakieś większe jasne owłosienie na brzuchu pewnie to przez nasze hormony
 
Do góry