reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A co tu dzisiaj tak pusto ????
Halo Kobitki, śpicie czy tak ciężko pracujecie ?
ja spie, mialam isc z synkiem na spacer ale nie mam sily sie zebrac... podsypiam tak od samego rana... rece mi sie trzesa i czuje sie jakbym w nocy nie spala wogole...
Kobitki pomóżcie :-)
Nie mam pomysłu na obiad.... Chciałabym zrobić coś szybkiego, ale nie wiem co. Co Wy gotujecie jak są takie upały ?
ja przede wszystkim gotuje co 2 dni bo roboty mniej a dzis mam spaghetti z wczoraj
mieso mielone z cebulka podsmazasz i dodajesz pomidory krojone z puszki i dusisz to wszystko okolo 2 godz az woda cala odparuje i makaron ser zolty i gotowe... poaktycznie samo sie robi...no i doprawiasz sol,pieprz i przyprawy ulubione, ziola.
albo zestaw upalny - ziemniaki z kwasnym mlekiem i jajkiem sadzonym...:-):-):-)
 
reklama
Hej,
W życiu nie gotowałam 2 godzin spagetti. 15 minut na podsmażenie miesa, kolejne 15 z pomidorami i 10 z fasolą i serem żółtym :)
Obiad wcale nie musi być na ciepło: polecam sałata, dwa jajak na twardo, szynka pokrojona, 2 pomidory i sos grecki knorra. Porcja sałatki na jedna osobę, pyszne, szybkie, chłodne i ja się tym maksymalnie zapycham :)
 
Dziewczyny przepraszam Was najmocniej, ale dziś nie jestem w stanie tu nawet pisać...troszkę poczytałam....pojechałam dziś do pracy, ale wytrzymałam godzinę...strasznie źle się czuję...słabo mi i brzuch mnie boli no i zaliczyłam dziś pierwsze wymioty...idę wieczorem do lekarza po L4, bo nie mam zamiaru się męczyć (i Sóweczki) w pracy...no jak przyniosę L4 do pracy to pewnie zaraz wszyscy będą wiedzieli, ale cóż...a zaświadczenie nie wiem może mi dziś wypisze, a może na następnej wizycie, bo dziś raczej USG nie będzie mi robił...buziaczki:tak:

kejt czekam na info po wizycie:-D
 
[B pisze:
Losek[/B];3854885]Ggosia - mi L kazal brac zurawine - jest bardzo dobra na pecherz, kupuje suszona.
Daga,

Właśnie ja dzisiaj zamierzam kupić żurawinę + herbatę z żurawiną + kilka cytryn. Bo jeszcze dodatkowo wyszło mi wysokie ph moczu - "8" i dzisiaj przeczytałam że to jest ph zasadowe i trzeba je zakwasić - najlepiej żurawiną i wit. c (ale witaminy c nie wezmę bez konsultacji z gin.).
 
Ostatnia edycja:
No właśnie z tym moczem to też nie wyszło mi ok. Odebrałam wyniki i mam bakterie oraz wysokie leukocyty, a do lekarza idę dopiero w poniedziałek i nie wiem, czy nie za późno - ale może faktycznie kupię żurawinę, na pewno nie zaszkodzi
 
Hej,
W życiu nie gotowałam 2 godzin spagetti. 15 minut na podsmażenie miesa, kolejne 15 z pomidorami i 10 z fasolą i serem żółtym :)
Obiad wcale nie musi być na ciepło: polecam sałata, dwa jajak na twardo, szynka pokrojona, 2 pomidory i sos grecki knorra. Porcja sałatki na jedna osobę, pyszne, szybkie, chłodne i ja się tym maksymalnie zapycham :)
ja to tyle dusze bo mieso ma sie rozpadac a zalecenie mam od wloskiej kolezanki. Pewnie ze mozna to zrobic w 15 min ale smakiem wymiesza sie dopiero pozniej... W 15 min to mozna zrobic z boczkiem, tunczykiem czy szynka a nie z wolowym miesem:-):-):-)
 
Cześć wam....
My siedzimy dziś w domku...mały znośnie się czuje...ale ma maksymalną dawkę antybiotyku i już dostał od niego biegunki...mam nadzieję że nie skończy się na wymiotach i bólu brzucha...a jeszcze 8 dni antybiotyku przed nim...ehhh
Ja narazie na szczęście nie mam żadnych objawów chorobowych...oby tak zostało...
Dzięki dziewczyny za pocieszenie...ale wiecie jak to jest pierwszy trymestr jest najważniejszym okresem dla fasolki...i niewskazane chorowanie...:no:
Ja z objawów ciażowych mam tylko nudności kiedy mam pusty żołądek....ale zjedzenie czegoś zawsze pomaga.
Jedyne co mi przeszkadza to fakt że trudno mi się zdecydować na co mam ochotę do jedzenia...w sumie mam na coś ochotę ale nie wiem absolutnie na co :confused: pokręcona jestem haah
U nas gorąco na maxa....właśnie robię drugie pranie i zaraz idę na ogród powiesić.
pozdrawiam i milego dnia...
P.S. z tym opalaniem to mojej koleżance faktycznie plamy wyszły...coś tam sie jednak w tej ciąży zmienia i czasem tak się dzieje....nie wyglądało to ładnie:sorry2:
pa
 
ja wrocilam i pada, szczerze mowiac to nnie moge na razie czytac o Waszych przepisach kulinarnych bo jakos mi sie od razu robi.....:sorry2::sorry2::sorry2:
szczegolnie jak przeczytalam - "mieso mielone" :dry::dry:

ja jem sliwki slodziutkie bo jakos na nic innego dzisiaj nie moge patrzec... :-( czyzby znowu powracaly silne mdlosci,...? nieeeeeeeeeeeee:no::-(
 
reklama
Dzień dobry Lutóweczki :)
melduje się dzisiasj późno bo byłam odcięata od neta do tej pory, no ale jestem już w domku :) napisałyście troszkę od wczoraj i musiałam nadrobić zaległości :D
u mnie dziś cieplutki dzionek i mało dolegliwości tylko troszkę zmęczona już jestem, ale ogólnie jest OK :)
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wizyty :)
 
Do góry