reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

czesc dziewczynki

u mnei jak zwykle slonecznie i goraco, wczoraj zaliczylam 1 kapiel w morzu,. bylo cudnie...

Ja bylam u lekarza we wtorek, pobrala krwe (nawet nei zbadala ) i zaprosila na kolejna wizyte na jesien!!! heheheh , neizla beka

mi sie dzis nie chce pracowac, czekam z wytesknieniem na weekend.. Myslicie ze opalanie jest dozwolone, takie delikatne oczuwiscie, nie lezenie plackiem przez 5 godz.

milego dzionka
 
reklama
Ja słyszałam że opalanie podczas ciąży może się skończyć przebarwieniami na skórze. Podobno jakieś placki mogą się robić. Nie wiem ile w tym prawdy...
 
No niestety ja muszę pracować ale jeszcze tylko jutro, a potem idę na urlop, także od poniedziałku będę żadziej tutaj wpadać (mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze:cool2:)
 
Ja siedze w domu i nic nie robie :-p, straszna duchota u nas, ogolnie to mdlosci mi troche przeszly ale teraz bardziej nasilaja sie u mnie zmienne nastroje (straszne!) i jestem baaardzo zmeczona caly czas.. mam 0 sil, wejscie po schodach z psem na 2 pietro jest dla mnie mega wysilkiem... :confused::confused: ale organizm ponoc teraz pracuje nad wytworzeniem lozyska i to dlatego...
Moj M pojechal do Wawy, ma znalezc jakies mieszkanie dzisiaj bo juz mam dosyc siedzenia samemu, takie uroki zycia z zawodowym sportowcem :tak::angry:
A co tam u Was?:confused:
Buzka
 
reklama
Do góry