reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

U mnie chodzi sie albo do gin albo to lekarza ogolnego ktory ma przeszkolenie ginekologiczne , mozesz sobie wybrac ja nieswiadomie w 1 cizy chodzilam do ogolnego ale terz to juz taki100%gin. Witam nowe , u mnie porannek sliczny, ja troche niewyspane ale zaraz kawka i sie obudze do uslyszenia pozniej.
 
reklama
Dzień dobry Ciężaróweczki :)
wczoraj byłam na wyjeździe przez cały dzień :) pojechaliśmy się pochwalić fasolką babci i dziadkowi :D a jak wróciliśmy to już nie miałam sił na włączenie kompa a o pisaniu to już wogóle nie było mowy.

Dzisiejszy dzionek spędzam w domku, więc będę zaglądała na BB :D
podoba mi się pomysł z nr telefonów :D zawsze będzie można przekazać jakąś informację
Pozdrawiam i słonecznego dzionka życzę
 
Witam poniedziałkowo :tak: W sumie nienawidzę poniedziałków :-p

Ja siedzę w pracy i udaję że pracuje. Ostatnio się w ogóle skupić nie potrafię :-(
W Warszawie pogoda przecudna - oby tak dalej :tak:

Dzisiaj mnie znowu zaczął kłuć brzuch. A już mi przeszło. Pewnie Fasolinka rośnie i miejsca troszkę jej brakowało ;-)

Miłego dzionka Brzuchatki:-D
 
Cześć dziewczyny.
3 dni mnie nie było a godzinę trzeba czytać i nadrabiać;) Muszę pooglądać sobie wszystko bo z tego co czytam to podfora mamy itd a ja w lesie.
U nas pogoda też świetna i moje samopoczucie nienajgorsze, pewnie dlatego że mnie "poranne" mdłości to zwykle wieczorem męczą.
W środę idę do ginekologa pierwszy raz w tej ciąży i mam lekkiego stresa.
 

No i ostatnia sprawa : Która Śnieżynka wybiera się w najbliższym tygodniu do gina ?

Dzien dobry dziewczynki :)

Ja się wybieram do Gina w czwartek - a ponieważ w tym tygodniu przypadła mi popołudniowa zmiana, to zamierzam po raz pierwszy wykorzystać fasolka i na czwartek i piatek wziąc zwolnienie - wieczorem jestem absolutnie nie do życia...

Co do mdłości to raczej nazwałąbym je brzuszkową niepewnością - nie wiem czy jak coś zjem to będzie mi lepiej czy gorzej - różnie się kończy. Czasem mój organizm mówi dziękuję i żołądek się uspokaja - a czasem mówi "nie dziękuję" i jedzonko wraca skąd przyszło....
 
WItam cieżaróweczki Staram się być na na bierząco ale nie zawsze mi sie udaje Pracuje na zmiany i cięzko mi codziennie wchodzic na bb Ale jestem z Wami :-)

Kejt82 mam taką samą nie pewność jedzenia Dwa dni temu własnie rano po sniadaniu zaczełam sie dziwnie czuć I popołudniu to co zjadłam musiałam oddac Teraz jestem ostrożna ;-)
 
Ja się wybieram dzisiaj do kontroli poszpitalnej dzisiaj, ale wszystko mi nie gra, leki mi sie koncza w piatek wiec musze isc dzisiaj, a zwolnienie konczy mi sie 8 lipca, wiec za tydzień musze isc znowu, a chodze prywatnie wiec troche mnie to wyniesie, no ale trudno, co zrobic, od zeszłego wtorku co miałam plamienia nie zdazyły sie wiecej, miałam je tylko w zasadzie raz rano, ale tak sie cholernie boje tej wizyty kontrolnej ze nie macie pojęcia :-(
 
reklama
Do góry