reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej dziewczynki,

Ja właśnie wrociłam z urlopu - fasolka dała mi trochę się we znaki - poł wyjazdu przespałam :) Ale i tak było i jest cudownie. Pozdrawiam wszystkie nowe Śnieżynki :D

Kejt to super, że już wróciłaś i że było fajnie (mimo, że dużo spałaś:-p) :-D

witam wszystkie lutoweczki ja mam termin na 27 lutego :-)

Zocha witaj w naszym gronie i gratuluję:-) już Cię dopisałam do listy Śnieżynek:-D

Cześć dziewczyny.
U nas pogoda też świetna i moje samopoczucie nienajgorsze, pewnie dlatego że mnie "poranne" mdłości to zwykle wieczorem męczą.
W środę idę do ginekologa pierwszy raz w tej ciąży i mam lekkiego stresa.

Ania trzymam kciuki za wizytę u ginka i oczywiście czekam z nieciepliowścią na relację:-)

Ja się wybieram dzisiaj do kontroli poszpitalnej dzisiaj, ale wszystko mi nie gra, leki mi sie koncza w piatek wiec musze isc dzisiaj, a zwolnienie konczy mi sie 8 lipca, wiec za tydzień musze isc znowu, a chodze prywatnie wiec troche mnie to wyniesie, no ale trudno, co zrobic, od zeszłego wtorku co miałam plamienia nie zdazyły sie wiecej, miałam je tylko w zasadzie raz rano, ale tak sie cholernie boje tej wizyty kontrolnej ze nie macie pojęcia :-(

Moni_ka może uda Ci się z ginkiem pogodać, żebyś tyle razy nie płaciła:confused: trzymam kciuki za kontrolę:-D

Witam się dziewczyny w poniedziałek:tak: Shingle ja też nienawidzę poniedziałków, ale cóż:confused: od wczoraj jestem nie do życia:angry: cały czas chce mi się spać i wymiotować...ale nie wymiotuję:confused: dziś rano to była tragedia ledwo z łóżka wstałam:baffled: ale nie chcę iść na zwolnienie, bo zaraz wszyscy się domyślą, że jestem w ciąży, a nie chcę, żeby wiedzieli, więc poczekam jeszcze te dwa tygodnie:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny
Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie z innej beczki, do tych dziewczynek ktore nie sa jeszcze mnezatkami tak jak ja, czy w zwiazku z tym ,ze w Waszym zyciu pojawi sie dzidzia planujecie wziasc slub... bo ja intensywnie nad tym mysle.. raz takie glosy, raz inne i juz sama nie wiem co robic...:szok:

Kochana, a ja bym Ci doradzała nie brać ślubu na razie (chociaż sama jestem mężatką). Jako matka samotnie wychowująca możesz mieć różne profity - np. w Krakowie przy rekrutacji do przedszkoli pierwszeństwo mają rodzice samotnie wychowujący dzieci (i tym sposobem pomimo faktu, że u nas jest elektroniczna rekrutacja i wskazuje się 3 przedszkola, my się w tym roku nie dostaliśmy i tak samo większość moich znajomych).
No chyba że Tobie akurat na takich rzeczach nie zależy i możesz wysłać dziecko np. do prywatnego przedszkola albo babcie będą się mogły opiekować dzieckiem.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam bardzo mocną kreskę - normalnie murzyńską, ale nie pamiętam od kiedy się ona pojawiła, chociaż sama jestem dosyć blada, ale opalam się na brązowo (brałam hormony całą ciążę). Urodziłam chłopca, który jest bardzo blady. Teraz na razie nie mam wcale kreski.Wydaje mi się że ta kreska zależy od ilości hormonów i pigmentu może.

Shingle: Ja też się tak męczę, normalnie męczy mnie teraz np. przeczytanie dziecku bajki.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie przyszłe mamusie:)

na tym forum jestem pierwszy bo urzęduję również na babyboom ale w innym temacie hehe:)

Chciałam się do Was dołączyć ponieważ spodziewam się dzidziusia 26 lutego :) jestem dokładnie dzisiaj w 6 tc :) nie mogę opanować radości:)
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)
 
Witajcie przyszłe mamusie:)

na tym forum jestem pierwszy bo urzęduję również na babyboom ale w innym temacie hehe:)

Chciałam się do Was dołączyć ponieważ spodziewam się dzidziusia 26 lutego :) jestem dokładnie dzisiaj w 6 tc :) nie mogę opanować radości:)
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)

Patrycjaa witaj w gronie Śnieżynek:-) serdecznie gratuluję i już Cię dopisuję do Naszej listy:-)
 
Hejka w poniedziałek !

Niestety witam się z pracy...Przyłączam się do grona osób, które nie lubią poniedziałków.

Wiecie co...do tej pory nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych, oprócz bolących piersi, a dziś w pracy nie mogę wysiedzieć. Strasznie mi się w głowie kręci, czy to jest normalne ? To od ciąży czy od zmiany temperatury ? Bo bardzo ciepło dziś. Sama nie wiem, ale nie podoba mi się to :no:

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty u gin i kontrole...
 
Ojj właśnie nie zauważyłam, że tutaj nie mam suwaczka:)

Tak byłam u lekarza, dostałam witaminy, skierowanie na różnieste badania, które dzisiaj zrobiłam:) za dwa tygodnie mam kolejną wizytę:)
czuję się rewelacyjnie, naprawdę żadnych dolegliwości prócz powiększających się piersi, mama mówi, że jak tak dalej pójdzie to jestem stworzona do bycia w ciąży :):)
 
reklama
Do góry