reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziękuję Wam za takie ciepłe przyjęcie :-)
Oboje z moim ukochanym cieszymy się baaaardzo :)))
A myslicie, że na usg juz coś będzie widać?
 
reklama
Dziękuję Wam za takie ciepłe przyjęcie :-)
Oboje z moim ukochanym cieszymy się baaaardzo :)))
A myslicie, że na usg juz coś będzie widać?


Myślę, że jeszcze za wcześnie na usg, ale to zależy od kobiety, bo każda z nas jest inna. W 5-6 tc zazwyczaj już coś widać na usg :tak:ale to na razie pęcherzyk.
 
Witam,

Również chcę się dołączyć do mam lutówkowych, mój termin to coś koło 10.02.2010 ale to tylko z moich wyliczeń wiem :)
Dzisiaj na teście pojawiła się druga kreseczka więc jestem cała szczęśliwa

Pozdrawiam gorąco i życzę spokojnych 9 miesięcy
 
Myślę, że jeszcze za wcześnie na usg, ale to zależy od kobiety, bo każda z nas jest inna. W 5-6 tc zazwyczaj już coś widać na usg :tak:ale to na razie pęcherzyk.


to ja juz nic nie rozumiem...lekarz powiedzial, ze we wtorek zrobimy usg i powinno byc juz cos widac...
Przepraszam za moje pytania, ale jestem na samym poczatku tej drogi i jeszcze sie we wszystkim gubie...
A czy z wynikow beta hcg mozna jakos odczytac prawdopodobny tydzien ciazy?
 
to ja juz nic nie rozumiem...lekarz powiedzial, ze we wtorek zrobimy usg i powinno byc juz cos widac...
Przepraszam za moje pytania, ale jestem na samym poczatku tej drogi i jeszcze sie we wszystkim gubie...
A czy z wynikow beta hcg mozna jakos odczytac prawdopodobny tydzien ciazy?


Tydzień ciąży lekarze obliczają od pierwszego dnia ostatniej miesiączki a później już mogą dokładniej stwierdzić po usg. Badanie beta hcg też pokazuje w pewien sposób, który to tydzień ciąży. Ja byłam u lekarza na 1 wizycie pod koniec 4 tygodnia i powiedział, że za wcześnie na usg a gdy byłam już w 6 tygodniu na usg już była mała fasoleczka;-)
 
Ja jestem w 5 tygodniu 3 dni temu bylam u gin i robilam usgi moja fasolka ma juz 3 mil dlugosci i bylo widac malutkie serduszkowiec moze u Ciebie bedzie tez cos widac pamietaj kazda ciaza jest inna , u jedniej jeszcze nic nie idac u drugiej ofszem wiec nie sugeruj sie nami bo to nigdy nie wiadomo jak bedzie u Ciebie.
 
Zgadzam sie z dziewczynami...za wczesnie nie ma co isc na usg bo moze jeszcze nic nie widac i sie tylko niepotrzebnie zdenerwujesz ze nie ma fasolki...moja kolezanka poszla za wczesnie na usg i coprawda widac bylo pęcherzyk ale jakby pusty.....przestraszyla sie i zalamala a tym czasem pare dni poźniej bilo juz serduszko!!!!!! I tylko biedula niepotrzebnie najadla sie strachu!
Ja bedąc w ciązy na 1 wizyte poszlam w 7 tygodniu ciązy...wtedy ładnie wszystko bylo widac:)
ale wiem ze wczesniej tez mozna isc..tylko jak dziewczyny piszą u kazdej inaczej moze to wygladac:)
 
reklama
Do góry