reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny wrocilam u ginekologa Ciatza potwerdzona fasolka ma 3 mil i ku mojemu i ginekolog zdziwieniu bylo juz widac bicie serca az sie rozplakalm ter porodu 4.02.2010potem wizyta u pediatry obejzal Nicol nic nie stwierdzil kazal obserwowac na goraczke 39.5 dawac czopki a jak sie pogorszy wtedy przyjsc podejrzewa wirusa z ktorym cialo samo musi sobie poradzic.
ale ci zazdroszcze - u mnie nie bylo widac ale moze to kwestia sprzetu???
 
reklama
Dormark gratuluje Ci tego malego serduszka :-) to piekne uczucie :tak: Ja ide dopiero we wtorek na 21:15 :baffled: i mam nadzieje ze tez uslysze juz serduczko, choc mam obawy ze moze byc jeszcze troche za wczesnie. A masz moze pierwsze zdjecie z USG? zdrowka dla Coreczki!
 
Dziendobry my juz pospalysmy nicol obudzila sie bez garaczki zobaczymy jak bedzie pozniej , u nas leje wiec kolejny dzien cczeka mnie w domku szkoda bo z mila checia wyszla bym gdzies sie przejsc do uslyszenia pozniej.
 
Wiam.

dormark- gratuluję ! Ale się cięszę, że wszystko oka jest! No i oczywiście troszke zazdroszczę, że już wiesz co i jak.:D

gosia-niestety nic takiego nie robiłam więc nie pomogę...Po wszelkich dopochwowych tak jest. Najlepiej jak weźmiesz to się na troszkę połóż.

Paulka- i co???????

luczynka-trzymam kciuki. Będzie dobrze.:D

agaB- też przy pierwszej ciąży z małżonem siedziałam na forum...Przy drugiej już nie ma tak dobrze;-). Pozdrów ga.

A u mnie mało ciążowo dzisiaj....
 
reklama
Hej dziewczyny. Gratuluje wszystkim mamom. U mnie niestety szczescie trwalo bardzo krotko - w niedziele poronilam, a wczoraj wieczorem wrocilam ze szpitala. Jest mi strasznie ciezko, ale za 3 miesiace na pewno znowu sprobujemy... moze bede czerwcowa mamusia? Tak bardzo o tym marzymy... A teraz przed nami seria badan w celu wykluczenia farmakologicznej przyczyny poronienia...
 
Do góry