reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja sie zalamalam bo dzisiaj uslyszalam,ze od 8 tygodnia dolegliwosci sie nasilaja.... :|

Kochana, ale pewnie nie u wszystkich:tak:

Boję się cieszyć tą ciążą... Staraliśmy się 9 m-cy o dzidziusia.
17 lipca mam następną wizytę i mam nadzieję że usłysze serduszko.A co będzie jak nie...:-(
Nie mam żadnych objawów myślicie że to oznaka czegoś złego?

Kochana to powinnaś się cieszyć:-)

Ja już jestem po wizycie:-) wszystko narazie jest w porządku:-D na USG było widać tylko pęcherzyk:tak: mam za trzy tygodnie (14 lipca) przyjść na następną wizytę i wtedy powinno być już coś więcej widać:tak: aha i dostałam Luteinę 2 razy dziennie dopochwowo:tak:
fotki nie mam:confused:
 
Witam Was dziewczyny - juz jestem po wizycie u gina i jest serduszko - dzidzia ma 8mm
Taka bylam zestresowana przed ta wizytas, ze hej...moj gin taka mial mine wypatrujac serduszka, ze juz myslalam, ze cos jest nie tak ale w koncu "znalazlo sie" nie mogl mi wydrukowac bo mu sie papier skonczyl ale to nic - najwazniejsze ze wszystko jest w miare ok.
Dalej mam brac duphaston 2x1 i luteine tak samo i te zastrzyki jeszcze 20 szt:-:)-:)-( tak nie lubie ich sobie robic...
No i powiedzial mio, ze mam tylozgiecie macicy i troche minie zanim sie wyprostuje - poczytalam troche o tym i nie jest to jakies straszne...
 
Witam Was dziewczyny - juz jestem po wizycie u gina i jest serduszko - dzidzia ma 8mm
Taka bylam zestresowana przed ta wizytas, ze hej...moj gin taka mial mine wypatrujac serduszka, ze juz myslalam, ze cos jest nie tak ale w koncu "znalazlo sie" nie mogl mi wydrukowac bo mu sie papier skonczyl ale to nic - najwazniejsze ze wszystko jest w miare ok.
Dalej mam brac duphaston 2x1 i luteine tak samo i te zastrzyki jeszcze 20 szt:-:)-:)-( tak nie lubie ich sobie robic...
No i powiedzial mio, ze mam tylozgiecie macicy i troche minie zanim sie wyprostuje - poczytalam troche o tym i nie jest to jakies straszne...

No to extra!!!! :-) a dlaczego te zastrzyki musisz brac??
 
Hej babeczki.

Gosia, Mama Sówka, Dormark - bardzo się cieszę iż z maleństwami wszystko wporządeczku.:-)

Magada***- to nie sam brak objawów może świadczyć o czymś złym lecz nagły ich zanik także się nie przejmuj. Jedne kobiety ledwo dojdzie do zapłodnienia już coś czują, inne całą ciążę czują się super i gdyby nie powiększający się brzusio i brak @ to nawet nie wiedziałyby że są w ciąży. Będzie dobrze!:tak:

Pozdrawiam resztę ciężarówek
 
Dziewczyny - jak to jest z zalatwianiem becikowego?? bo teraz trzeba sie do gina zglosic do 10 tc .. a ja sie zapomnialam mojego zapytac. Wogole czy mozna chodzic do prywatnego czy tylko panstwowy to moze zaswiadczyc??
 
reklama
Dzień dobry :) czy u Was też tak pochmurno ?? Chciałam dzisiaj pranko zrobić ale chyba musze jeszcze poczekać na upragnione słoneczko,,,
Jak tam samopoczucie dziewczynki??
 
Do góry