reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Bo tak sobie pomyślałam że masz na tyle wczesną ciążę, że tylko pęcherzyk będzie.
A Ty chcesz zrobić USG ?

W sumie to nie wiem, bo jak w poprzedniej ciąży zrobili mi tak wcześnie to też nie było nic widać, więc zdam się na ginka:tak:

Witam dziewczyny sorry ze wczoraj nie odpisalm ale nie mialm sily po lekarzu wybralismy sie z mezem jkeszcze do niemiec a potem zlapaky mnie takie mdlosci ze szkoda gadac .juz wam opisuje wizyte fasolka rosnie serducho bije , ale niestety ja mam bakterje w moczu i musz brac dwa razy dzienie augmentin pozatym wszystko ok nastepna wizyta 27 lipca.

Dormark super, że wszystko w porządku:-)

Cześć ciężaróweczki !!!
Jak się kochane czujecie ??
Ja mam w poniedziałek kolejną wizytę u gina i już się doczekać nie mogę..bo może już bijące serduszko zobaczę :-D

Elvira czuję się dobrze, tylko przez tą pogodę nic mi się nie chce:-p czekamy na wieści po wizycie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki wrzucajcie fotki Fasolek jak macie:tak:

Ja się właśnie dowiedziałam że mojemu kumplowi wczoraj urodziła się córa :-) Gabrysia Wiktoria :-D
 
Dziewczynki wrzucajcie fotki Fasolek jak macie:tak:

Ja się właśnie dowiedziałam że mojemu kumplowi wczoraj urodziła się córa :-) Gabrysia Wiktoria :-D

Shingle no to super wiadomość:-) mi zawsze jakoś tak cieplutko na serduszku się robi jak się nowy Dzidziuś rodzi:-) chyba oszaleję z radości jak się Nasze Maleństwo urodzi:-D
 
witam dziewczyny juz sie tutaj meldowałam ale jakoś nie było mi po drodze... niestety nie przeczytam wszstkich opuszczonych stron ale za to postaram sie co dzien bacznie sledzic i udzielać na watku:happy2:
Pozdrawiam serdecznie wszystkie lutowe mamusie...:-)
 
Cześć Dziewczyny!

Przede wszystkim trzymam kciuki za wszystkie wizyty u gina :tak:

Ja jestem juz po examinach. Bylo ciezko, zwlaszcze z samopoczuciem przed :baffled: Ale psychologie udalo sie ladnie zdac i jest sliczna 5 :biggrin2: teraz czekam jeszcze do soboty na wyniki z pedagogiki i opinie pani promotor :baffled: a pozniej kolejny tydzien na wyniki z socjologii i bede miala wakacje od uczelni :biggrin2:

Dzieciaki tez juz maja wakcje wiec i ja mam luz to troche odpoczne bo zasypiam na stojaco przez caly dzien :-( do tego okropnie mnie dzisiaj mdli i mam zawroty glowy :-:)-( Oj cienki ten poczatek ciazy..... a gdzie tam koncowka....ehhh. W ciazy z Oliwia na tak wczesnym etapie nic mi nie bylo. Dopiero ok 8 tygodnia zaczely sie wymioty. Oby teraz mnie to ominelo. Ale tak szczerze.... to jakos w to nei wierze. Ogolnie nastroj mam daremny i ta pogoda mnie dobija. JA CHCĘ SŁOŃCA!!!


A! i powiedzcie mi jak to jest z ta luteina dopochwowa-czy ktoras z Was stosuje i ma jakies nieprzyjemny skutki z tym zwiazane? Bo mnie strasznie na dole wszystko piecze i swędzi jakbym byla na to uczulona :baffled: juz i tak zamiast dwa razy dziennie stosuje to tylko raz dziennie na noc zeby tego nie odczuwac. No chyba ze to ja jestem jakas nie teges :sorry2:
 
witaj luczynka ja biore luteine ale podjezykowo mysle ze moze powinnas zmienic skonsultowac sie z lekarzem bo mozliwe ze jestes uczulona albo cos sie przyplątało:sorry2:
ja juz mam dosyc podjezykowej strasznie gorzka jest a mnie całymi dniami mdłosci mecza.Teraz w czwartek mam wizytę u gin poprosze o zmiane na połykowe albo dopoczwowe bo nie wyrabiam:no:
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Przede wszystkim trzymam kciuki za wszystkie wizyty u gina :tak:

Ja jestem juz po examinach. Bylo ciezko, zwlaszcze z samopoczuciem przed :baffled: Ale psychologie udalo sie ladnie zdac i jest sliczna 5 :biggrin2: teraz czekam jeszcze do soboty na wyniki z pedagogiki i opinie pani promotor :baffled: a pozniej kolejny tydzien na wyniki z socjologii i bede miala wakacje od uczelni :biggrin2:

Dzieciaki tez juz maja wakcje wiec i ja mam luz to troche odpoczne bo zasypiam na stojaco przez caly dzien :-( do tego okropnie mnie dzisiaj mdli i mam zawroty glowy :-:)-( Oj cienki ten poczatek ciazy..... a gdzie tam koncowka....ehhh. W ciazy z Oliwia na tak wczesnym etapie nic mi nie bylo. Dopiero ok 8 tygodnia zaczely sie wymioty. Oby teraz mnie to ominelo. Ale tak szczerze.... to jakos w to nei wierze. Ogolnie nastroj mam daremny i ta pogoda mnie dobija. JA CHCĘ SŁOŃCA!!!


A! i powiedzcie mi jak to jest z ta luteina dopochwowa-czy ktoras z Was stosuje i ma jakies nieprzyjemny skutki z tym zwiazane? Bo mnie strasznie na dole wszystko piecze i swędzi jakbym byla na to uczulona :baffled: juz i tak zamiast dwa razy dziennie stosuje to tylko raz dziennie na noc zeby tego nie odczuwac. No chyba ze to ja jestem jakas nie teges :sorry2:

ja stosuje, mi L powiedzial,ze moze mnie troche piec i szczypac i ze mam sie nie przejmowac tym ale szczerze mowiac to ja nic nie czuje... i jakos bezproblemowo mi to idzie..
 
Do góry