reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Moni_ka gratuluję !! Nic się nie stresuj !! Na bank wszystko będzie dobrze.

Dormark trzymam kciuki za wizytę i oczywiście prosimy o meldunek :tak:

Losek nosek do góry. Tobie już niewiele zostało do drugiego trymestru :-D

Za resztę Lutówek trzymam mocno kciuki :-) I czekamy z niecierpliwością na wyniki wizyt i fotki Fasolek :-D
 
reklama
Samopoczucie ok, mam troszkę mdłości z rana ale na szczęście nie wymiotuje, byłam 15 czerwca u lekarza, dzidzia miała 6 mm i serduszko biło to był 7 tydzień, strasznie się cieszę ale zarazem boję, ponieważ w lutym miałam pusty pęcherz ciążowy który poroniłam będąc w 7 tygodniu, ale wtedy od poczatku miałam problemy, plamienia już w dniu spodziewanej miesiączki oraz później więc nie było szans, teraz czuję się dobrze, nie mam żadnych plamienień i mam wielką nadzieję, że będzie wszystko ok tym bardziej ze dzidzia juz jest, a wtedy nie było nic... Pozdrawiam wszystkie lutóweczki i mam nadzieję ze wszystkie dotrwamy do 9 miesiąca!!!!:-)

Kochana to miałaś tak jak ja, bo ja też miałam pusty pęcherzyk i musiałam mieć zabieg:baffled: jutro się wybieram do lekarza i mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko w porządku:tak: choć serduszka i tak nie usłyszę, bo jest jeszcze za wcześnie..
 
Mama Sówka, napewno będzie dobrze, dużo czytałam o pustym pęcherzu i raczej nie ma skłonności do powtarzania się u tej samej kobiety, więc musi nam się udać.
Kurde dziewczyny ale się cieszę ze sie zapisałam na to forum, tyle bratnich dusz :* , a za 9 miechów wstawimy wszystkie fotki naszych bobasków :)
 
No niby tak ale to nie jest powiedziane, ze rowno z koncem 1 trymestru sie czujesz dobrze.. moja kolezanka przestala wymiotowac jak zaczela 5 miesiac, moja mama dopiero jak poczula ruchy czyli tez koniec 5tego... na szczescie jeszcze nie wymiotowalam ale dzisiaj czuje sie jakbym byla na krawedzi... buu

w srode do lekarza , ciekawe jakie wiesci.
 
Losek wieści napewno będa dobre!!! Ja ostatnio też wisiałam nad kibelkiem ale na szczescie oby się bez wymiotów :) ja mam ogromny apetyt za to, wszystko mi smakuje, a jestem osobą przy kości i szybko tyję, wiec musze sie naprawde pilnować a nie umiem :( I wogole macie tez tak ze chociaz troszkę zjecie a brzuszek macie wywalony i nawet sie nie da go wciągnąć :p ja mam oponke na brzuchu jak jak cos zjem to nawet nie potrafie jej ukryc pod bluzką, taka "pełna" się czuje cały czas
 
ja nie mam w ogole apetytu schudlam na razie zamiast przytyc -1,5 kg ale tak ponoc jest u niektorych kobiet na poczatku ciazy, zobaczymy co bezie pozniej :p hehe , a na mieso i slodkie to nie moge patrzec, najlepsze sa owoce i warzywa - dzisiaj swieze ogorki zielone z sola ;)
 
Losek wieści napewno będa dobre!!! Ja ostatnio też wisiałam nad kibelkiem ale na szczescie oby się bez wymiotów :) ja mam ogromny apetyt za to, wszystko mi smakuje, a jestem osobą przy kości i szybko tyję, wiec musze sie naprawde pilnować a nie umiem :( I wogole macie tez tak ze chociaz troszkę zjecie a brzuszek macie wywalony i nawet sie nie da go wciągnąć :p ja mam oponke na brzuchu jak jak cos zjem to nawet nie potrafie jej ukryc pod bluzką, taka "pełna" się czuje cały czas

Ja jestem bardzo szczupła, ale już czuję jak się najem, że mi brzusio wywala:-p

Mama Sówka, napewno będzie dobrze, dużo czytałam o pustym pęcherzu i raczej nie ma skłonności do powtarzania się u tej samej kobiety, więc musi nam się udać.
Kurde dziewczyny ale się cieszę ze sie zapisałam na to forum, tyle bratnich dusz :* , a za 9 miechów wstawimy wszystkie fotki naszych bobasków :)

Uważaj, bo BB uzależnia:-p kochana wstaw sobie suwaczek:-) jest taka dziewczyna Marti na innym wątku i ona też już jest w II trymestrze, a wcześniej miała pusty pęcherzyk, więc ja też wierzę, że Nam się uda:-)
 
Moni_ka ja mam tak samo jak Ty. Mam zdecydowanie za dużo kg i teraz mam wrażenie że się powiększyłam.
Co do jedzenia to zauważyłam że chętniej kwaśne rzeczy wkładam do gęby.

Kobitki a ja Was proszę - zacznijcie pozytywnie myśleć.
 
Macie racje bb wciaga ja posprzatalam i pomalu szykuje sie do lekarza pozatym pozarlam sie z mezem mwiec czekaja mnie ciche dni tak postanowilam bo niektore rzeczy musza sie zmienic od dzisiaj spimy w osobnych lozkach moze zrozumie ze nie jestem jego prywatna wlasnosciua i na kazde zawolanie , ze moge miec tez zly chumor i lenia , ale jestem dobrej mysli nawazniejsze to sie nie denerwowac a moze wy znacie jakies sposoby na nerwy bo ja trace je przy najmniejszej okazji to jedyny obiaw ciazy pozatym nic mi nie dolega.
 
reklama
A ja jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie i zamiast księgować faktury to siędze na bb :p nie moge sobie coś z tym suwaczkiem poradzić, muszę sie zapoznać dokładniej z forum zeby wiedzieć gdzie to wkleic
 
Do góry