reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Sami pewnie nas przeniosa, moze jak przekroczymy 100 stron.. ja wlasnie ogladalam sobie zdjecia z USG mam styczniowek. :)
 
Ciekawe ile będzie lutówek :-D Teraz jest nas na pewno ponad dwadzieścia :-D

Sporo nas już, a codziennie przybywa:-)

Sami pewnie nas przeniosa, moze jak przekroczymy 100 stron.. ja wlasnie ogladalam sobie zdjecia z USG mam styczniowek. :)

Właśnie próbuję się dowiedzieć jak to działa:-)

Ponoć sami nas przeniosą, ale kiedy nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie babeczki popołudniowo :) jak tam dzisiejsze humorki?? bo ja mam lenia-giganta :D
normalnie nie wiem co jest, ale chyba to ciśnienie no bo na dolegliwości to raczej nie da rady tego zrzucić :D:D:D
P.S. ja również czekam na podforum LUTÓWEK :D , a tą liste to kiedy będziemy tworzyć????

 
Hej mauśki!

Spaghetti przestało działać i nic ni jest w stanie ukoić żoładka...:no:...A jeszcze gdzie nie przysiądę tam zasnę...:dry:

Dziewczynki napiszcie jak po wizycie.

Pozdrawiam.
 
Witajcie, ja też jestem dzisiaj zmęczona, najchętniej bym wogóle z domu nie wychodziła, matko co to będzie jak urośnie brzuszek... nic sie nie bedzie chciało :p Piszcie dziewczyny jak po wizytach u lekarzy, pozdrawiam
 
Dziewczyny ja dzisiaj - Maskara... tak sie zle czuje :( , godzine temu lezalam i bylam odrobine od tego zeby isc do lazienki i zwymiotowac... czuje sie okropnie, mdli mnie strasznie dzisiaj... mimo tego ze wpycham w siebie cos caly czas, chcoiaz wcale nie mam ochoty.
Mialam sie uczyc i nic z tego bo tak sie zle czuje... :((
 
Losek współczucia, a jeszcze ta pogoda dodatkowo działa na samopoczucie, mnie na dodatek jeszcze ząb boli i sie boje bo znieczulenia chyab mi nikt nie da a bez sobie nie dam nic ruszyc, i mam doła :(
 
reklama
Do góry