reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Macie racje bb wciaga ja posprzatalam i pomalu szykuje sie do lekarza pozatym pozarlam sie z mezem mwiec czekaja mnie ciche dni tak postanowilam bo niektore rzeczy musza sie zmienic od dzisiaj spimy w osobnych lozkach moze zrozumie ze nie jestem jego prywatna wlasnosciua i na kazde zawolanie , ze moge miec tez zly chumor i lenia , ale jestem dobrej mysli nawazniejsze to sie nie denerwowac a moze wy znacie jakies sposoby na nerwy bo ja trace je przy najmniejszej okazji to jedyny obiaw ciazy pozatym nic mi nie dolega.

No niestety Ci nie pomogę, bo bardzo rzadko się denerwuję i nawet nie pamiętam co mnie wtedy uspokaja:-p

A ja jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie i zamiast księgować faktury to siędze na bb :p nie moge sobie coś z tym suwaczkiem poradzić, muszę sie zapoznać dokładniej z forum zeby wiedzieć gdzie to wkleic

Moni_ka musisz wygenerować sobie kod suwaczka, a potem wejść w ustawienia i wkleić go w edytuj sygnaturę:tak:
 
reklama
próbuje zrobic tak jak mówisz ale pisze mi invalid URL albo invalid File, nie wiem, a trudno pobawie się jeszcze w domu
 
ja wstawiłam, niby jak wchodze w te ustawienia to go widze a jak pisze posta to się nie pojawia :p a trudno, będę bez :)
 
reklama
Ja też się nie orientuję. Widziałam że już marcowe Mamuśki zaczynają testować.
A na forum ciągle jest maj 2009 chociaż czerwiec niedługo minie...
 
Do góry